איסולה משיקה סדרת מידע טכני חדשה

סדרת הסרטים עוסקת בסוגיות חשובות בהערכה ובחירה של חומרים מרובדים לתכנונים ברמת המערכת

 

צ'נדלר, אריזונה, 28 בינואר 2015 (GLOBE NEWSWIRE):

 

איסולה, Isola Group S.a r.l., מובילת שוק בחומרים מרובדים (למינטים) עם ציפוי נחושת וחומרים מוספגים מראש דיאלקטריים המשמשים לייצור לוחות מעגלים מודפסים רב שכבתיים מתקדמים, הודיעה היום על השקת סדרת מידע טכני חדשה שתעסוק בתפקיד שחשיבותו הולכת וגדלה של חומרים מרובדים בתהליך הכולל של תכנון ברמת המערכת.

 

הסדרה פותחה כדי לעדכן מתכננים ברמת המערכת בהיבטים חשובים של בחירת חומרים מרובדים באמצעות חווית צפייה אינטראקטיבית ודינמית. המשתמשים יכולים לגשת לארבעת הסרטים הראשונים בסדרה על ידי כניסה דרך הכתובת www.isola-group.com/TES. מתכנני מערכות אלקטרוניות ימצאו בנושאים שם מידע על סוגיות שיכולות להשפיע על הביצועים של לוחות מעגלים מודפסים, ואיך הבחירה של חומרים מתאימים ללוחות יכולה לשפר את הפונקציונליות של התכנונים שלהם. הסדרה, שמוצעת ללא תשלום, מספקת גם פורום שבו מתכננים יכולים לדון ולהציע נושאים קשורים. סרטים נוספים יתווספו לסדרה במהלך השנה.

 

את שלושה מארבעת הסרטים בסדרה מגיש המומחה בענף לוחות המעגלים המודפסים לי ריצ'י מחברת Speeding Edge. הנושאים של ריצ'י הם: "צמצום הסטייה בחיבורי נתונים טוריים מאוד מהירים", "כמה רוחב פס נחוץ לזוג דיפרנציאלי מהיר?", "היתרונות והחסרונות של שימוש בקבוע דיאלקטרי נמוך בלוחות מעגלים מודפסים מהירים". את הסרט הרביעי, "אפנון הדדי פסיבי (PIM) בלוחות מעגלים מודפסים", מגיש מייק מילר, מנהל שיווק OEM הבכיר של איסולה.

 

כיום לכל היבט של פיתוח המוצר צריך לגשת מנקודת מבט של רמת המערכת. חומרים מרובדים משמשים כ"יסודות" למערכות האלה. וכמו ביסודות של בית, אם לא בוחרים בחומר המרובד האופטימלי ללוח, כל המערכת יכולה לקרוס. הבעיות שנובעות מבחירה בחומרים מרובדים שאינם אופטימליים לתכנון מסוים כוללות הוצאות הנדסיות לא נשנות מוגדלות, החמצת חלונות להוצאת מוצרים לשוק ושינויים רבים בלוחות לפני ההוצאה לשוק. המטרה של סדרת המידע הטכני של איסולה היא לתת מענה לבעיות האלה ולבעיות קשורות.

 

טרון אמלה, מנהל טכנולוגיות ראשי וסגן נשיא בכיר של איסולה, אמר: "האיזון בין התפתחויות בפונקציונליות של מוצרים והתפתחויות בטכנולוגיה של תהליכים יכול להיות מורכב. אי התאמה יכולה לגרום לאפקט גל בכל מחזור הפיתוח ברמת המערכת. לדוגמה, לצוותי הנדסת מוצרים אולי אין תובנות לגבי תהליך ההערכה והבחירה של החומרים המרובדים, משום שהחומרים של לוחות המעגלים המודפסים לעיתים קרובות נבחרים על ידי יצרני הלוחות או מחלקות רכש פנימיות. כתוצאה מכך, מהנדסי פיתוח מוצרים אולי לא יממשו לעולם את הביצועים הרצויים של התכנונים שלהם בגלל החומרים הלא מתאימים שנבחרו לבניית הלוחות שלהם. הם אולי לא מודעים לחיסכון בעלויות שקיים כתוצאה מתכנונים מעורבים של לוחות מעגלים מודפסים או מחומרים שתוכננו במיוחד ליישומים שלהם".

 

לי ריצ'י מ-Speeding Edge הוסיף: "בעבר, היה גבול ברור בין מוצרים עם תכנון ברמה נמוכה ותכנון במהירות גבוהה. ההבדל הזה כבר לא קיים. אם אתם משתמשים בטכנולוגיית הרכיבים העכשווית, כברירת מחדל אתם מתכננים מוצר מהיר - בלי קשר לשימוש הסופי של אותו מוצר. אולם, עקומת הלמידה לא בהכרח עקבה אחרי השימוש ברכיבים, כך שמתכנני מוצרים יכולים להיות ב"מבוך טכנולוגי" בלי שיש להם את כל המידע שהם צריכים כדי ליישם את התכנונים שלהם באמצעות טכנולוגיה מהדור הבא. חברות כמו איסולה, שנוטלות חלק פעיל במתן מידע ללקוחת שלה, יכולות לשמש כמיידעות טכנולוגיות חשובות וגם כספקיות אמינות של מוצרים".

 

הגישה לסדרת המידע הטכני של איסולה היא דרך אתר האינטרנט של החברה בכתובת www.isola-group.com/TES

 

 

אודות איסולה

 

איסולה, Isola Group S.a r.l., שהמטה שלה נמצא בצ'נדלר, אריזונה, היא חברת מדעי חומרים גלובלית שמתמקדת בתכנון, פיתוח, ייצור ושיווק של חומרים מרובדים עם ציפוי נחושת וחומרים מוספגים מראש דיאלקטריים המשמשים לייצור לוחות מעגלים מודפסים רב שכבתיים מתקדמים. החומרים עתירי הביצועים של החברה משמשים ביישומים אלקטרוניים מתוחכמים בתשתיות תקשורת, מחשוב/ רשתות, יישומים צבאיים ורפואיים ובתעשיות התעופה והרכב.

 

למידע נוסף, בקרו באתר שלנו בכתובת http://www.isola-group.com/.

עקבו אחרי איסולה בטוויטר: https://twitter.com/IsolaGroup

עשו לאיסולה לייק בפייסבוק: https://www.facebook.com/IsolaGroup

עקבו אחרי איסולה בלינקדאין: https://www.linkedin.com/company/isola-group

הירשמו לאיסולה ביוטיוב: https://www.youtube.com/user/IsolaGroup

 

איסולה והלוגו של איסולה הם סימני מסחר רשומים של ISOLA USA Corp. בארה"ב ובמדינות אחרות. כל סימני המסחר האחרים המוזכרים בזאת הם רכושן של החברות שלהן, בהתאמה. זכויות יוצרים © 2015 Isola Group. כל הזכויות שמורות.

 

 

אשת קשר: Tiffany C. Zinn

מנהלת תקשורת שיווק גלובלית

קבוצת איסולה

480-282-6368

Tiffany.Zinn@isola-group.com

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBENEWSWIRE