הוכרזו זוכות Stevie® Awards השנתי ה-19 לנשים בעסקים

 

הוכרזו זוכות Stevie® Awards השנתי ה-19 לנשים בעסקים

 

עסקים ובבעלות נשים ומקצועניות זכו לכבוד בטקס הפרסים בלאס וגאס

 

נבחרו זוכות Stevie Awards ה-19 בתוכנית נשים בעסקים

 

יזמיות, מנהלות ועובדות מובילות מרחבי העולם נבחרו כזוכות Stevie Awards בטקס בלאס וגאס, נבדה, ארצות הברית, ביום שישי, 11 בנובמבר.

 

פיירפקס, וירג‘יניה, 14 בנובמבר 2022, (GLOBE NEWSWIRE):

 

תוך הצבת הזרקור על נשים מנהלות, יזמיות וארגונים המנוהלים בידי נשים, זוכות Stevie® Awards 2022 לנשים בעסקים הוכרזו ביום שישי, 11 בנובמבר.

 

Stevie Awards לנשים בעסקים היא תחרות בינלאומית שהופקה בידי יוצרי פרסי International Business Awards® ו-American Business Awards® היוקרתיים. ה-Stevie נחשב באופן נרחב לפרס העסקים המוביל בעולם.

 

עם נשים העובדות המועמדות ובנוכחות אורחיהן, הפרסים הוכרזו במהלך אירוע חגיגי ב-סיזר פאלאס בלאס וגאס, נבדה. התחרות ב-2022 כללה מועמדויות מ-27 מדינות.

 

המצגות שודרו בשידור חי באמצעות Livestream.

 

יותר מ-1,500 מועמדויות מארגונים ויחידים ברחבי העולם הוגשו השנה לבחינה עבור הפרסים בקטגוריות השונות, כולל, בין היתר, יזמית השנה, מנהלת השנה, החברה החדשנית ביותר של השנה והסטארטאפ של השנה. יותר מ-200 אנשי מקצוע שפעלו במסגרת בשבע ועדות שיפוט מיוחדות קבעו את הזוכות ב-פרסי הזהב, כסף וארד של Stevie Awards.

 

Stevie Awards גם ערכו את המהדורה החמישית של Women|Future Conference שנערכה באופן וירטואלי בין ה-8-10 בנובמבר בשילוב עם Stevie Awards לנשים בעסקים. יותר מ-250 נשים חלקו שלושה ימים של תוכנית עם דגש בנאום מפתח מרכזי של ראשמי ורמה, ראשת D&I ב-Hugo Boss.

הרשמה למהדורת 2023 (20) של הפרסים תפתח במאי. טקס הענקת הפרסים לשנת 2023 יתקיים במריוט מרקיז בניו יורק, ניו יורק, ארצות הברית בנובמבר.

 

גביעי פרס סטיבי גדול הוענקו לחמישה ארגונים שהגישו את גוף ההגשות הטוב ביותר לתחרות, בשמם או על שמו של לקוח אחד או יותר. הזוכים נקבעו על פי מספר פרסי סטיבי הזהב, הכסף והארד בהם זכו בתחרות. הזוכים בפרס סטיבי הגדול הם:

 

* The Audacious Agency, Coombabah , קווינסלנד, אוסטרליה (#1)

*IBM, Armonk, ניו יורק, ארה"ב (#2)

* Megaphone, מלבורן, אוסטרליה (#3)

* Melissa Sones Consulting, ניו יורק, ארה"ב (#4)

* Global Press Institute, וושינגטון די.סי., ארה"ב (#5)

 

הזוכים בפרס סטיבי לזהב, כסף וארד לשנת 2022 משקפים קבוצה מגוונת של ארגונים גדולים וקטנים מרחבי העולם. בין הזוכות הבולטות בפרס סטיבי הזהב בתחרות השנה:

 

*סנדרין פונס, סגנית נשיא אזורית, ראשת מכירות פתרונות וחדשנות, SAP, פריז, צרפת, לנשים עוזרות לנשים – עסקים

*אן קפלן, לאס וגאס, ארה"ב, לאשת השנה - חשבונאות ופיננסים

*סוזן מקלפלין, מנהלת מדיה חדשנית ותפעול קריאייטיב בכירה, ואנגארד, מלברן, פנסילבניה, ארה"ב, לאשת השנה - פרסום, שיווק ויחסי ציבור

*פטימה סולטאן אל-כווארי, מנהלת משאבי אנוש ראשית בקבוצה, Ooredoo, קטאר, למנהלת השנה – מוצרים עסקיים – יותר מ-2,500 עובדים

* שאמה היידר, מנכ"לית ומייסדת Zen Media, פלאנו, טקסס ארה"ב, לאישה החדשנית ביותר של השנה - מדיה חברתית

*סטפני ורניק בארקר, נשיאה, מונדו, ניו יורק, ארה"ב, למנהיגת הדעה הנשית של השנה - שירותים עסקיים

*גהאד חמדי, מייסדת, Speak Up, גיזה, מצרים, מחוללת השינוי החברתי של השנה - מגדר

*מישל ג‘ון, מנהלת מייסדת, PEGS, שרוסברי, שרופשייר, בריטניה, לאשת השנה - ממשלה או מלכ"ר

*קלי היניי, מייסדת ומנכ"לית, Bug Bite Thing, פורט לוסי, פלורידה ארה"ב, עבור היזמית הנשית הטובה ביותר – מוצרי צריכה – 11 עד 2,500 עובדים

*אליסון גרפטון, נשיאה ומייסדת, Rockwood Custom Homes, קלגרי, אלברטה, קנדה, ליזמית הנשית הטובה ביותר בקנדה

 

ארגונים שזכו ביותר מפרס סטיבי זהב אחד כוללים את Anheuser-Busch InBev, Babylist, Brandless, But Bite Thing, קבוצת קרוליין קנדי, Everise, Flock DC, מכון העיתונות העולמי, Halkbank, Harman International, LickYourPhone Media, Luma Brighter Learning, Megaphone, Primrose Schools, Rockwood Custom Homes, מעבדות רובי, Sidus Space וקבוצת Tambellini.

 

HCLTech, חברת הטכנולוגיה העולמית המספקת יכולות מובילות בתעשייה המתמקדות בדיגיטל, הנדסה וענן, המופעלת על ידי פורטפוליו רחב של שירותים ומוצרים טכנולוגיים, מימנה פרסים בארבע קטגוריות הנקראות HCLTech Women in Technology Awards. בין הזוכות הבולטות בסטיבי בקטגוריות אלה:

 

*מוניקה וויליאמס, סגנית נשיא בכירה - מוצרים דיגיטליים והפצת תוכן, NBCUniversal, עבור שנאי דיגיטלי נורמלי חדש

* קארן אורטר, מנהלת טכנולוגיית מידע, Land O‘Lakes, עבור שנאי דיגיטלי נורמלי חדש

*אבי נואלס, סגנית נשיא לפתרונות טכנולוגיים גלובליים, Verizon, על הובלה באי-ודאות

*סוזן דוניז, CIO וסמנכ"לית טכנולוגיות מידע וניתוח נתונים, חברת בואינג, על הובלת אי ודאות

*טיה באלארד, ראש תחום ענן ואוטומציה, Sempra, על מנהיגות בטכנולוגיית הדור הבא

*קונסטנס מטקאלף, סגנית נשיא עמיתה - טרנספורמציה של תשתיות ארגוניות, תאגיד הצמיגים הקנדי, על מצוינות בשינוי עסקים

 

לקבלת רשימה מלאה של זוכי פרס סטיבי ומידע נוסף, בקרו בכתובת http://www.StevieAwards.com/Women.

 

פרסי סטיבי הציגו את המהדורה החמישית של Women|Future Conference באופן וירטואלי ב-8-10 בנובמבר בשיתוף עם פרסי סטיבי לנשים בעסקים. יותר מ-250 נשים חלקו שלושה ימי הרצאות שהודגשו על ידי הרצאה מרכזית של רשמי ורמה, ראשת D&I  בהוגו בוס.

 

ההרשמה למהדורת 2023 (ה-20) של הפרסים תיפתח במאי. טקס הענקת הפרסים לשנת 2023 יתקיים במריוט מרקיז בניו יורק, ניו יורק ארה"ב בנובמבר.

 

אודות פרסי סטיבי

     

Stevie Awards מוענקים בשמונה תוכניות: פרסי סטיבי של אסיה פסיפיק, פרסי סטיבי הגרמניים, פרסי סטיבי של המזרח התיכון וצפון אפריקה, פרסי העסקים האמריקנים, פרסי העסקים הבינלאומיים, פרסי סטיבי לנשים בעסקים, פרסי סטיבי למעסיקים נהדרים, ופרסי סטיבי למכירות ושירות לקוחות. התחרויות של פרסי סטיבי מקבלות יותר מ- 12,000 מועמדויות בכל שנה מארגונים ביותר מ-70 מדינות. פרסי סטיבי, המוקירים ארגונים מכל הסוגים והגדלים ואת האנשים שמאחוריהם, מכירים בביצועים מצוינים במקום העבודה בכל העולם. מידע נוסף על פרסי סטיבי נמצא באתר  http://www.StevieAwards.com.

 

ליצירת קשר:

 

Maggie Miller 
Maggie@StevieAwards.com
+1 (703) 547-8389

תמונה הנלוות להודעה זו זמינה בכתובת:

 

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/9aca97a3-922e-46f1-b2cd-9dcf4a1efcb8*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE