להצית תשוקה ספורטיבית! הצטרפו לתחרות VOOPOO Infinity ב-23 בנובמבר וזכו בפרס של 5,000 דולר!

 

להצית תשוקה ספורטיבית! הצטרפו לתחרות VOOPOO Infinity ב-23 בנובמבר וזכו בפרס של 5,000 דולר!

 

שנזן, סין, 16 בנובמבר 2022, (BUSINESS WIRE):

 

בעונה כזו, המלאה בתשוקה לספורט, אנשים בכל העולם מתלהבים מהתנועה. VOOPOO, מותג אידוי ענק המתעקש להיות ממוקד לקוח, ודוגל באורח חיים בריא וחדשנות, יוזם את הפעילות הרשמית, קיבלה את השם VOOPOO Infinity Go Go Go באתר הרשמי שלו כדי לעורר את רוח הספורט של vapers.

VOOPOO העניקה בעבר למוצר הדגל שלה מראה מיוחד עם השקת המהדורה המוגבלת של סדרת ARGUS, ARGUS MTARGUS XTARGUS GT II​​ARGUS POD ו-ARGUS PROקמפיין VOOPOO Infinity Go Go Go , שהושק במקביל, משך את תשומת לבם של מעריצים ומשתמשי מוצרי איוד רבים מאז השקתו.

הכינו עבודת אמנות בסגנון עשה זאת בעצמך, תמכו בקבוצה האהובה עליכם, וזכו בפרס של 5,000 דולר!

ב-23 בנובמבר VOOPOO תקיים באופן רשמי את השלב השני של VOOPOO Infinity Go Go Go באתר הרשמי שלה.

בעמוד הפעילות שפורסם הופתענו לגלות ש-VOOPOO מסתירה גם הטבה עצומה, כלומר פרס גדול של 5,000 דולר. על פי המידע הרשמי, אנו יכולים לגלות שמדובר בתחרות עשה זאת בעצמך, שעשויה להיות קשורה ליצירת המוצרים האהובים. בואו לבקר בעמוד הפעילות של VOOPOO Infinity Go Go Go, וחכו להכרזה עם מידע רלוונטי על פעילות זו. מי יזכה בפרס הגדול של 5,000 דולר?

VOOPOO משלבת תשוקה ספורטיבית כמו "חדשנות", "התמדה" ו-"היתוך" אשר פוגשת את ערכי המותג של VOOPOO בפעילות זו, ומספקת למשתמשים ולמעריצים שלה, אפילו לתעשייה, את התפיסה שאורח חיים בריא הוא הבסיס להתפתחות והוא אינסופי. חדשנות משנה את העתיד. למידע מפורט יותר על כללי התחרות והגדרות הפרסים, אנא בקרו בדף הפעילות של VOOPOO Infinity Go Go Go ב-23 בנובמבר.

אודות VOOPOO

 

VOOPOO הוקמה בשנת 2017 ועלתה במהירות באמצעות משפחת מוצרי DRAG שזכו לשבחים רבים ברחבי העולם בפרק זמן קצר. כמפעל היי-טק עם מו"פ, עיצוב, ייצור ומיתוג, ל- VOOPOO יש ארבע סדרות מוצרים עיקריות - ARGUS, DRAG, VINCI ו- V. נכון לעכשיו, ל- VOOPOO יש נוכחות ביותר מ -70 מדינות בצפון אמריקה, אירופה ואסיה.

 

אתר: https://www.voopoo.com/

אינסטגרם: https://www.instagram.com/voopootech_official/

פייסבוק: https://www.facebook.com/voopooglobal

יוטיוב: https://www.youtube.com/c/VOOPOO

טיקטוק: https://www.tiktok.com/@voopoofans

חנות: https://shop.voopoo.com/

 

 

אנשי קשר

Nical Zhang
PR Manager
Nical.zhang@voopootech.com

 

מקור: VOOPOO

 

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire