זום נבחרה כמובילה ברביע הקסם של גרטנר לשנת 2022 בתחום התקשורת האחודה כשירות באופן גלובלי

 

זום נבחרה כמובילה ברביע הקסם של גרטנר לשנת 2022 בתחום התקשורת האחודה כשירות באופן גלובלי

 

זום חוגגת את הפעם השלישית ברציפות ברביע המובילים

 

סן חוזה, קליפורניה, 30 בנובמבר 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Zoom Video Communications Inc. (נאסד"ק: ZM), הודיעה שחברת ניתוח השווקים גרטנר ציינה את זום כמובילה ברביע הקסם של גרטנר לשנת 2022 עבור תקשורת האחודה כשירות (UCaaS), ברחבי העולם, זו הפעם השלישית ברציפות. דו"ח ה-UCaaS סקר וסיפק הערכה עבור 12 חברות בתחום התקשורת האחודה, וזום הוכרה כמובילה וגם כבעלת חזון בתחום זה בזכות פתרונות ה-UCaaS שלה. הפתרונות של זום בתחום זה כוללות פתרונות ברמה ארגונית כמו Zoom Team ChatZoom PhoneZoom Meetings ו-Zoom Whiteboard.

 

ברביע הקסם של השנה קטגוריית הפגישות הוכנסה לקטגוריית תקשורת האחודה כשירות (UCaaS), הכוללת כעת טלפוניה ארגונית, פגישות, הודעות אחודות והודעות מיידיות, ניידות ותהליכים עסקיים התומכים בתקשורת.

 

"אנו גאים להיכלל ברביע הקסם של גרטנר עבור UCaaS ומאמינים שזה מחזק את השפעתנו במרחב הזה", אמר גרג טומב, נשיא זום. "זום ממשיכה להעניק עדיפות ולשלב בין קלות שימוש לחדשנות כדי לבנות פלטפורמה העונה על דרישות שיתוף הפעולה המתפתחות וגורמת עוד יותר אושר ללקוחות".

 

כדי לקרוא עותק חינם של Gartner Magic Quadrant  לשנת 2022 עבור דוח UCaas, אנא לחצו כאן.

 

 Gartner, Magic Quadrant for Unified Communications as a Service, ברחבי העולם, [רפאל בניטז, מייגן פרננדז], [28 בנובמבר 2022] Gartner אינה תומכת באף ספק, מוצר או שירות המתוארים בפרסומי המחקר שלה, ואינה מייעצת למשתמשי טכנולוגיה לבחור רק את הספקים בעלי הדירוגים הגבוהים ביותר או ייעוד אחר. פרסומי המחקר של Gartner מורכבים מחוות הדעת של ארגון המחקר של Gartner ואין לפרש אותם כהצהרות של עובדה. Gartner מתנערת מכל אחריות, מפורשת או משתמעת, ביחס למחקר זה, כולל כל אחריות לסחירות או להתאמה למטרה מסוימת. GARTNER ו- Magic Quadrant הם סימנים מסחריים רשומים וסימני שירות של Gartner, Inc.  ו/או של החברות המסונפות אליה בארה"ב וברחבי העולם, והשימוש בהם נעשה בכפוף להרשאה. כל הזכויות שמורות.

 

אודות זום

 

זום ZOOM  היא בשבילכם. אנחנו עוזרים לכם לבטא רעיונות, להתחבר עם אחרים, ולבנות לקראת עתיד שמוגבל רק על ידי הדמיון שלכם. פלטפורמת התקשורת החלקה שלנו היא היחידה שהתחילה עם וידאו בבסיס שלה, וקבענו את אמות המידה לחדשנות מאז. זאת הסיבה שאנו בחירה אינטואיטיבית, מדרגית ומאובטחת עבור אנשים, עסקים קטנים וארגונים גדולים כאחד. זום שהוקמה ב-2011 נסחרת בבורסה (נאסד"ק:( ZM  והמטה שלה בסן חוזה, קליפורניה. בקרו באתר zoom.com ותעקבו אחרי @zoom.

 

ליצירת קשר:

 

יחסי ציבור

Kelsey Knight
Corporate PR Lead
press@zoom.us

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE