פרנסיסקו אוליבה מונה למנהל פיתוח עסקי, דרום אמריקה עבור קבוצת ניקיסו אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים

פרנסיסקו אוליבה מונה למנהל פיתוח עסקי, דרום אמריקה עבור קבוצת ניקיסו אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים

 

טמקולה, קליפורניה, 1 בדצמבר 2022, (GLOBE NEWSWIRE):

 

קבוצת האנרגיה הנקייה והגזים התעשייתיים של Nikkiso Cryogenic Industries (הקבוצה), חברת-בת של חברת ניקיסו ושות‘, בע"מ (יפן) שמחה להודיע כי פרנסיסקו אוליבה (Francisco Oliva ) מונה למנהל הפיתוח העסקי של דרום אמריקה.

 

פרנסיסקו הוא בעל תואר בהנדסת מכונות ותואר שני במנהל עסקים ומביא עמו ניסיון של למעלה מ-30 שנה בתעשיית הגז התעשייתי בעבודה עם מוצרי אוויר (בעבר Indura) בדרום אמריקה. הוא סייע ביישום ואופטימיזציה של פיתוח עסקי, תהליכים וניהול פרויקטים עבור חברות לאומיות ורב-לאומיות בתחומי הרכישות, הפיתוח העסקי והרכש בדרום אמריקה.

 

הוא ממוקם בסנטיאגו, צ‘ילה, ינהל ויפתח הזדמנויות עסקיות שם ובכל הטריטוריה הדרום אמריקאית, וידווח לאמיל באדו, סגן נשיא בכיר למכירות ופיתוח עסקי ולג‘ורג‘ פפגאליס, נשיא Nikkiso Cosmodyne.

 

"אנו מצפים להיות מסוגלים לצמוח ולהרחיב את תמיכתנו בשוק חשוב זה עם הידע של התעשייה והשוק של פרנסיסקו, ולהמשיך לפתח הזדמנויות באזור זה" אמר אמיל באדו.

 

עם תוספת זו, Nikkiso ממשיכה במחויבותה לספק תמיכה ישירה ולהיות עם נוכחות גלובלית ומקומית עבור לקוחותיה.

 

אודות CRYOGENIC INDUSTRIES

 

חברות חברות של Cryogenic Industries, Inc. (כעת חברה ב-Nikkiso Co., Ltd.) מייצרות ציוד הנדסי לעיבוד גזים קריוגניים (משאבות, מרחיבי טורבו, מחליפי חום וכד‘) ומפעלי תהליכים לתעשיות הגז התעשייתי, הטבעי הנוזלי (גט"נ) ולתעשיות המימן הנוזלי (LH2), ומחזור רנקין אורגני לשחזור חום פסולת. Cryogenic Industries שהוקמה לפני יותר מ-50 שנה היא חברת האם של ACD, Nikkiso Cryo, Nikkiso Integrated Cryogenic Solutions, Cosmodyne ו-Cryoquip וקבוצה בשליטה משותפת של בערך כ-20 גופים תפעוליים.

למידע נוסף בקרו באתרים  www.NikkisoCEIG.com ו- www.nikkiso.com

קשרי מדיה

Anna Quigley
+1.951.383.3314
aquigley@cryoind.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE