זולטק חוגגת יום הולדת 80 למייסד

זולטק חוגגת יום הולדת 80 למייסד

 

מובילים את תעשיית סיבי הפחמן בקנה מידה עולמי

 

סנט לואיס, מיזורי, ארה"ב, 6 בדצמבר 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Zoltek Corporation, היצרנית העולמית הגדולה ביותר של סיבי פחמן ברמה תעשייתית, חגגה לאחרונה את יום הולדתו ה -80 של מייסדה, ז‘ולט רומי (Zsolt Rumy). 

 

מר רומי נולד בדצמבר 1942 בבודפשט, הונגריה, והיה חלוץ בתעשיית סיבי הפחמן שבסופו של דבר שינתה את עולם סיבי הפחמן.  הוא יצר את סיבי הפחמן הראשונים ברמה תעשייתית שנועדו להתחרות בחומרי בנייה נפוצים אחרים, ויצר את Zoltek Corporation  כדי להניע את המסחור של סיבי פחמן. 

 

  1. לאחר שנים של מכירת מוצרי פחמן וגרפיט, הוא צלל לייצור סיבי פחמן בשנת 1988 עם רכישת Stackpole Fibers  בלואל, מסצ‘וסטס.  

 

חזונו על סיבי פחמן בעלות נמוכה החל בקו פיילוט בסנט לואיס, מיזורי, ומאוחר יותר התממש לאחר שרכש מפעל סיבים אקריליים, Magyar Viscosa, עוד בהונגריה מולדתו.  הוא הוביל צוות מהנדסים שהצליחו להסב את מפעל הסיבים האקריליים הזה למפעל סיבי הפחמן הראשון בעולם בעלות נמוכה.  Zoltek חזרה על ההישג הזה כשרכשה מפעל שני לסיבים אקריליים במקסיקו, והשאר היסטוריה.

 

בשנת 2014 נרכשה Zoltek על ידי Toray Industries  מיפן, שהייתה באותה עת יצרנית סיבי הפחמן הגדולה בעולם בתחום התעופה והחלל.  בתמיכת קבוצת Toray, Zoltek  גדלה כעת ליצרנית סיבי הפחמן הגדולה בעולם, עם קיבולת שנתית של יותר מ-30,000 MT. 

 

"ז‘ולט הוא חלוץ אמיתי שחי את החלום האמריקאי.  הוא בנה חברה ושינה את תעשיית סיבי הפחמן לנצח.  כולנו גאים להיות חלק מהמסע שלו ומודים על מנהיגותו וידידותו", סמנכ"ל המכירות והשיווק דייב פרסל. "עכשיו התפקיד שלנו הוא לקדם את החזון שלו ולהביא את סיבי הפחמן האטרקטיבים שלנו ליישומים חדשים ברחבי העולם", הוסיף.

 

" The Will To Do, The Soul Dare" (הרצון לעשות, הנשמה מעיזה) הוא אוטוביוגרפיה המפרטת את חוויות חייו יוצאות הדופן של ז‘ולט ואת רוחו מלאת החזון והאומץ שחוללו מהפכה בתעשיית סיבי הפחמן.  ספרו של ז‘ולט זמין בחנויות הספרים הגדולות ובאמזון.  אתם יכולים גם לבקש עותק חינם של הספר של ז‘ולט (כל עוד אפשרי) על ידי שליחת בקשה באמצעות האימייל jschmidt@twinspringsinv.com.

 

ז‘ולט רומי ודייב פרסל הם חברי הדירקטוריון הנוכחיים של Zoltek Corporation. 

אודות Zoltek

Zoltek Corporation היא היצרנית המהימנה ביותר של סיבי פחמן תעשייתיים חסכוניים וממוקדי לקוח המשמשים לחלקי רכב, להבי טורבינות רוח, תרמופלסטיים, תשתיות ימיות ועוד רבים אחרים. בשנת 2014 Zoltek  הצטרפה לקבוצת Toray (יפן) אשר קידמה את הטכנולוגיה של החברה וחיזקה את המשאבים הטכניים והפיננסיים ומיצבה את החברה לצמיחה נוספת כמובילה העולמית האמינה ביותר של סיבי פחמן.

לקבלת מידע נוסף, תוכלו לבקר בכתובת www.zoltek.com או לעקוב אחרינו בכל אחד מערוצי המדיה החברתית שלנו, כולל www.linkedin.com/company/zoltek/ ו- https://www.facebook.com/ZoltekCorp. למידע נוסף על קבוצת Toray, תוכלו לבקר באתר www.toray.com.

קובץ מצורף

Zsolt Rumy

למידע נוסף

Jen Olson

Zoltek

jennifer.olson.3g@zoltek.com

 


*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE