Anaqua ו-PatSnap משתפות פעולה כדי לספק פתרון ניהול קניין רוחני מקצה לקצה עבור תעשיית התרופות

 

 

Anaqua ו-PatSnap משתפות פעולה כדי לספק פתרון ניהול קניין רוחני מקצה לקצה עבור תעשיית התרופות

 

היכולות המשולבות יאפשרו שימוש בשיטות העבודה המומלצות בסקירות שלב השער במדעי החיים

 

בוסטון, 7 בדצמבר 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Anaqua, ספקית הטכנולוגיה הגלובלית המובילה לניהול חדשנות וקניין רוחני (IP), הודיעה על שיתוף פעולה עם פלטפורמת מודיעין החדשנות PatSnap. שיתוף הפעולה יספק פתרון משופר לניהול קניין רוחני כדי לספק ללקוחות תעשיית התרופות של Anaqua תצוגה מפורטת ומושכלת יותר של השוק והנוף התחרותי עבור תרחישי שימוש מרכזיים. הפתרונות המשולבים Anaqua AQX® Pharma ו-PatSnap Synapse יסייעו ללקוחות AQX Pharma לשפר עוד יותר את התחרותיות שלהם, לעמוד בקצב המהיר של הדרישות בשוק הנוכחי, לבטל עבודה משוכפלת בפונקציות השונות, כמו גם לזהות ולממש תחומי השקעה חדשים.

 

PatSnap היא פלטפורמת חדשנות כחמה המשתמשת בטכנולוגיית בינה מלאכותית - כולל לימוד מכונה, ראייה ממוחשבת וזיהוי תווים אופטי (OCR) - המאפשרת גישה למרחב חסר תחרות של נתונים המתחברים באופן בעל משמעות. הפתרון Synapse של PatSnap יעניק למשתמשי AQX Pharma גישה למיליוני נקודות נתונים, שמקורן בשימוש באלגוריתמים מהטובים מסוגם, יחד עם איסוף ידני בידי מומחים, והוא מספק תצוגת שוק מקיפה של 360 מעלות ומוסיף ערך אסטרטגי לתהליכי ואסטרטגיות פיתוח התרופות.

 

האינטגרציה החדשה היא תגובה לבקשות של לקוחות לגשת לנתוני שוק פרמצבטיים נוספים בפלטפורמת AQX כדי לשפר את היעילות הפנימית של הצוות ולייעל תהליכים. האינטגרציה תתמוך בשיתוף אינטליגנציה עמוקה יותר בין לקוחות ושותפים ותפשט את מסלול הניהול באמצעות תכונות כגון התאמה אישית של מסמכים שיאפשרו לצוותים להתמקד ביוזמות האסטרטגיות ביותר שלהם. באופן מוגדר, המערכת המשולבת תתייחס למקרה השימוש של עריכת סקירות בשלב השער ותפעיל אוטומטית תזרימי עבודה מתאימים.

 

וינסנט בראול, סגנן נשיא למוצרים וחדשנות ב-Anaqua, אמר, "AQX Pharma מסייעת ללקוחות לנהל את ההיבטים העסקיים של ניהול הקניין הרוחני בשוק תעשיית התרופות, בעוד ש-Synapse מספקת את העוצמה עבור ההיבטים החיצוניים של גילוי תרופות באמצעות תהליכי גילוי של תרופות חיצוניות ומתחרים. יחד, אנו משתמשים ביכולות הייחודיות שלנו כדי לאפשר שיטות עבודה מומלצות בסקירות בשלב השער במחזור החיים של מדעי החיים. אנו שמחים להציע פתרון חדשנות שלם לשוק תעשיית התרופות, שניתן לספק לו השלמות נוספות על ידי מינוף האינטגרציות האסטרטגיות של Anaqua, כגון פתרון ניהול החדשנות שלה, ideaPoint".

 

ריי צ‘האן, מייסד שותף וסגן נשיא לפיתוח תאגידי ב-PatSnap, אמר: "PatSnap נרגשת לחבור ל-Anaqua, שהם חדשנים אמיתיים בניהול קניין רוחני במדעי החיים. Synapse תאפשר למשתמשים של AQX Pharma לסרוק מיליוני נקודות נתונים כדי לגלות ולמסחר טיפולים חדשים".

 

קבלו מידע נוסף על השותפות ועל פתרון Anaqua AQX  בכתובת synapse.patsnap.com/home/anaqua.

 

אודות Anaqua

Anaqua, Inc היא ספקית פרימיום של פתרונות ושירותים משולבים של טכנולוגיית ניהול קנין רוחני (IP) עבור תאגידים ומשרדי עורכי דין. פתרונות התוכנה שלה לניהול קניין רוחני פלטפורמת AQX ו- PATTSY WAVE מציעים שניהם זרימות עבודה מומלצות עם עם ניתוחי ביג דאטה ויכולות טכנולוגיות אחרות במטרה ליצור סביבה חכמה המעודכנת באסטרטגיית הקנין הרוחני, מאפשרות לקבל החלטות הקשורות בקניין הרוחני, ומייעלות את הפעולות הנוגעות לקניין רוחני המותאמות לצורך של כל מגזר. כיום, כמעט מחצית מ-100 מגישי הפטנטים והמותגים הגלובליים המובילים בארה"ב, כמו גם מספר גדל והולך של משרדי עורכי דין ברחבי העולם, משתמשים בפתרונות של Anaqua. למעלה ממיליון בכירים בתפקידי קנין רוחני, עורכי דין, עוזרים משפטיים, מנהלים וממציאים בחברות גדולות ובינוניות משתמשים בפלטפורמה לצרכי ניהול הקנין הרוחני שלהם. מרכזה של החברה ממוקם בבוסטון, ולה משרדים ברחבי ארה"ב, אירופה, אסיה ואוסטרליה. למידע נוסף, אנא בקרו ב-anaqua.com או ב-LinkedIn.

אודות PatSnap

פלטפורמת מודיעין החדשנות המופעלת בידי בינה מלאכותית של PatSnap הופכת מיליארדי נקודות נתוני חדשנות למודיעין מוביל לפעולה עבור למעלה מ-10,000 לקוחות גלובליים ביותר מ-50 מדינות. עם מרחב נתונים ללא תחרות, כולל פטנטים, מידע על תרופות, חדשות טכנולוגיות, דו"חות שוק, ספרות מדעית ועוד, PatSnap שוברת מחסומים כדי לחבר חדשנים עם תובנות. למידע נוסף על PatSnap, בקרו בכתובת patsnap.com.

 

 

למידע נוסף:

Amanda Hollis
Director, Communications
Anaqua
617-375-2626
ahollis@Anaqua.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire