מרי קיי מפרסמת את דו"ח הקיימות וההשפעה החברתית לשנים 2020-2022

מרי קיי מפרסמת את דו"ח הקיימות וההשפעה החברתית לשנים 2020-2022

 

הדו"ח מדגיש את הקיימות העולמית וההשפעה החברתית של מותג היופי האגדי עד שנת 2030

 

דאלאס, 15 בדצמבר 2022, (BUSINESS WIRE):

 

Mary Kay Inc, תומכת גלובלית באחריות חברתית ובקיימות תאגידית, פרסמה היום דו"ח המפרט את ההתקדמות בנושא ‘העשרת החיים היום למען מחר בר קיימא‘ (ELTFAST), תוכנית הקיימות הגלובלית של המותג.

 

הודעה לעיתונות זו כוללת מולטימדיה. ראו את ההודעה המלאה כאן: https://www.businesswire.com/news/home/20221214005001/en

 

"אנחנו גאים בהתקדמות שעשינו במסע הקיימות שלנו עד כה, ואנחנו מקבלים השראה לראות כיצד הפעולות שלנו היום יתמודדו עם אתגרים גלובליים לדורות הבאים", אמרה דבורה גיבינס, מנהלת תפעול ראשית ב- Mary Kay Inc. "למרי קיי יש פעילות בכמעט 35 מדינות - אנו רואים בכך הישג ואחריות. העשרת החיים היום למען מחר בר-קיימא היא מפת הדרכים שלנו לתמיכה באסטרטגיה העסקית שלנו, להפחתת ההשפעה הסביבתית שלנו ולתמיכה בקהילות שבהן אנו פועלים".

 

העשרת החיים היום למען מחר בר-קיימא מרחיבה את חזונה של מרי קיי לשנת 2030 ומעבר לה. הוא בונה תמונה של איך "נראה" טוב עבור מרי קיי, יועצות יופי עצמאיות, לקוחות - והכי חשוב - כדור הארץ. העשרת החיים היום למען מחר בר-קיימא פותחה עם בעלי העניין המרכזיים של מרי קיי והיא מתואמת עם יעדי הפיתוח בר-הקיימא של האו"ם, מה שהופך את מרי קיי לחלק מרכזי בקואליציה גלובלית כדי להבטיח עתיד טוב יותר.

 

את הדו"ח המלא לשנים 2020-2022 ניתן לראות כאן. תקציר מנהלים של הדו"ח זמין כאן.

 

מאז השקת ELTFAST בשנת 2020, מרי קיי התקדמה משמעותית לעבר יעדיה למרות האתגרים הרבים שמציבה מגפת קוביד-19. הדו"ח לשנת 2022 מפרט את מאמציה מאז 2020 – תחילת עשור הפעולה שלה – ומשמש כאישור מחדש לדחף של החברה לספק שינוי בר-קיימא.

 

מצוינות עסקית

 

*תוך התמקדות בטיפוח תרבות החברה שלה, מרי קיי זכתה ב -13 פרסי מעסיקים / מקום עבודה נהדר ודורגה #8 ברשימת "החברות שעובדים לא רוצים לעזוב", שפורסמה על ידי Resume.io.

*פורסמו נתוני גיוון מגדרי במנהיגות: צוות ההנהלה כולל בתוכו 54% נשים, מנהלים ומעלה הם 59% נשים, כאשר 62% מכלל כוח העבודה הן נשים.

*בשנת 2021, החברה קיבלה ציון של 75% על מעורבות עובדים, עלייה של 6% לעומת סקר המעורבות המלא של 2019 (זה 10% מעל הממוצע העולמי למעורבות עובדים).

* Deloitteכינתה את מרי קיי כאחת החברות המנוהלות הטובות ביותר בארה"ב לשנת 2022.

 

ניהול מוצר

 

*השיגה הסמכה של מועצת ניהול היערות (FSC) (ארה"ב בלבד). הסמכת FSC מבטיחה שהמוצרים מגיעים מיערות המנוהלים באופן אחראי ומספקים יתרונות סביבתיים, חברתיים וכלכליים.

*12% מהספקים העקיפים שלנו הם נשים, בני מיעוטים או ותיקים (ארה"ב בלבד).

*השיגה שמן דקלים – 88% מאושר וגלעיני דקלים – 72% מאושר.

*התקיימה פסגת ספקים ממוקדת קיימות במטה העולמי.

*זכתה בתואר ‘אלוף הכסף‘ לשנת 2022 עבור גיוון והכללה של ספקים

*מועמדת ואושרה כחברה בוועדת ההיגוי של SPICE (יוזמת אריזה בת קיימא לקוסמטיקה).

 

ייצור אחראי

 

*תמכה בקרןArbor Day  בשלושה פרויקטים עולמיים לייעור מחדש בברזיל, מדגסקר וארצות הברית.

*המשך ניתוח שימוש נוסף במים עם תוכניות להתקנת מדי זרימת מים חדשים.

*תמכה בתוכנית השוניות הגלובליות של שמורת הטבע באמצעות 12 תוכניות השפעה ייחודיות.

*הצטרפה לקואליציית ניהול האוקיינוסים של UN Global Compact.

* ריצ‘רד ר. רוג‘רס מתקן ייצור/מו"פ (R3), הודיע כי עבר את הסמכת הכוכבים של OSHA VPP  עם אפס ממצאים והמלצות.

*קיבלה אישורי הסמכה מחדש של כוכב OSHA.

 

העצמת נשים

 

*פרסמה "פיילוט לוקליזציה של SDG ברמת הכפר: פרויקט צמצום עוני ופיתוח בר-קיימא הממוקד בנשים במחוז יונאן, סין". דוח השפעה (שלב 1: 2017-2021).

*השלמנו את כלי ניתוח הפערים המגדריים של עקרונות העצמת הנשים כחלק מהשתתפותנו במאיץ השוויון המגדרי הגלובלי של האו"ם.

*קידמה מנהיגות נשית בתעשיית הדיג במקסיקו באמצעות שמונה פרויקטים המיושמים על ידי שימור הטבע.

*הניעה את ההשקה העולמית של תוכנית יזמות בחינם בשש שפות, שפותחה על ידי מרכז הסחר הבינלאומי SheTrades Initiative.

*העניקה זכיות ב-14 מענקי STEAM לנשים צעירות ברחבי העולם הרודפות אחר חלומות בתעשיות הקשורות ל-STEAM.

*הצטרפה לתוכנית השוויון המגדרי הגלובלית של האו"ם כדי להעמיק את היישום של עקרונות העצמת נשים.

*ביצעה סקר על יישום התחייבויות בקואליציות הפעולה של דור השוויון; ממצאים המשתקפים בדו"ח האחריותיות לשוויון בדור הנשים של האו"ם לשנת 2022.

 

השפעה חברתית

 

*מאז 2008, Pink Changing Lives  השפיע על יותר משישה מיליון נשים ומשפחותיהן על ידי שיתוף פעולה עם יותר מ-3,250 ארגונים ותרומה של יותר מ-17 מיליון דולר. בשנת 2022, התוכנית להעצמת הגורמים תמכה ביותר מ-20 ארגונים לא ממשלתיים ברחבי העולם.

*המענקים של Mary Kay  וקרן Mary Kay Ash  תמכו בפיתוח ובהשקה של "הדרכה לתוכניות פיתוח של אלימות מבוססת-מגדר" ובהשקתה ב-10 מדינות של התערבות, כמו גם בהקמת קהילת התנסות שכינסה עד כה 240 חברים ב-16 מדינות.

*מרי קיי ומענקי קרן מרי קיי אש סייעו לקרן הנאמנות של האו"ם לשנות את חייהן של 54,822 נשים וילדות שורדות אלימות באמצעות 157 מיזמים של אלימות מבוססת-מגדר ב־68 מדינות בחמישה אזורים, לרבות נשים וילדות החיות עם מוגבלויות, נשים וילדות עקורות או פליטות פנימיות, ונשים וילדות ילידות.

*תרמה יותר מ-1.3 מיליון דולר לארגונים גלובליים המסייעים להעשיר את חיי הנשים.

 

אודות Mary Kay Inc.

 

מרי קיי אש, אחת מהמנפצות המקוריות של תקרת הזכוכית, ייסדה את חברת היופי החלומית שלה בשנת 1963 במטרה אחת: להעשיר את חיי הנשים. החלום הזה התפתח לחברה של מיליארדי דולרים בעלת מיליוני מוכרות עצמאיות בקרוב ל-40 מדינות. כחברה לפיתוח יזמות, Mary Kay מחויבת להעצים נשים במסען לעצמאות כלכלית באמצעות חינוך, חונכות, הסברה, נטוורקינג וחדשנות. Mary Kay הקדישה את עצמה להשקעה במדע שמאחורי היופי ולייצור מוצרים לטיפוח העור, קוסמטיקה צבעונית, תוספי תזונה ובשמים. מרי קיי מאמינה בהעשרת החיים היום למחר בר קיימא, בשותפות עם ארגונים מרחבי העולם המתמקדים בקידום מצוינות עסקית, תמיכה בחקר הסרטן, קידום שוויון מגדרי, להגן על שורדות של אלימות במשפחה, ייפוי הקהילות שלנו ליפות את הקהילות שלנו ולעודד ילדים ללכת בעקבות החלומות שלהם. קבלו מידע נוסף בכתובת marykayglobal.com, מצאו אותנו בפייסבוק, באינסטגרם ובלינקדאין או עקבו אחרינו בטוויטר.

 

ראו את גרסת המקור בשפה האנגלית באתר businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20221214005001/en

 

ליצירת קשר ולמידע נוסף:

 

Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 or media@mkcorp.com


מקור: Mary Kay Inc.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire