'STEAM' מלא לפנינו: מרי קיי מעניקה שישה מענקים לנשים צעירות פורצות דרך גלובליות ב- STEAM Fields

 

 

STEAM‘ מלא לפנינו: מרי קיי מעניקה שישה מענקים לנשים צעירות פורצות דרך גלובליות ב- STEAM Fields

 

תוכנית מענקים גלובלית וקמפיין חברתי מדגישים נשים צעירות שמשנות את העולם באמצעות מדע, חדשנות ונורמות מגדריות מאתגרות

 

דאלאס, 15 בדצמבר 2022, (BUSINESS WIRE):

 

כמובילה עולמית בהעצמת נשים ומדע חדשני, Mary Kay Inc מכריזה על שש זוכות בתוכנית המענקים לנשים צעירות ב-STEAM לשנת 2022 על תרומה אדירה לתחומי STEAM ברחבי העולם – מדע, טכנולוגיה, הנדסה, אמנויות ומתמטיקה.

 

בשנת 2020, מרי קיי השיקה את תוכנית המענקים לנשים צעירות ב-STEAM ואת הקמפיין החברתי כדי לעזור לשנות את התפיסה של "פני המדע", ולעודד נשים צעירות לפנות לנתיבי STEAM. על פי אונסק"ו (UNESCO), ארגון החינוך, המדע והתרבות של האו"ם, נשים נותרו מיעוט משמעותי בתחומים מדעיים ועדיין נמצאות בתת-ייצוג בתחומים כמו מחשוב, טכנולוגיית מידע דיגיטלית, הנדסה, מתמטיקה ופיזיקה.

 

"במרי קיי, אנו חוגגים עם נשים צעירות שמאמצות השכלה גבוהה וקריירה באזורי STEAM בעודנו ממשיכים לסייע בצמצום הפער המגדרי וההטיה בתחומים מדעיים וקשורים", אמרה ד"ר לוסי גילדאה, מנהלת חדשנות ראשית, מוצר ומדע עבור Mary Kay Inc. "זה לא סוד שנשים סובלות מתת-ייצוג בתעשיות STEAM, ואנחנו רוצים לעזור לשנות את זה על ידי מתן מענקים משפיעים כדי לעודד נשים צעירות להמשיך את עיסוקיהן בתחומים הקשורים ל-STEAM. מקבלי המענק שלנו לנשים צעירות ב-STEAM לשנת 2022 פורצים דרך ברחבי העולם ועוזרים לפתור כמה מהבעיות המורכבות ביותר של האנושות באמצעות מדע וחדשנות. אנו גאים להכיר בתרומתן ועל ידי תמיכה בנשים צעירות יוצאות דופן אלה, אנו ממשיכים במשימתה האיתנה של מרי קיי להעשיר את חייהן של נשים ברחבי העולם".

 

מקבלי תוכנית המענקים Women in STEAM  של מרי קיי לשנת 2022 מודגשים בערוצי המדיה החברתית העולמיים של החברה ויקבלו מענקים בסך 2,500 דולר ארה"ב כדי לסייע במאמצי STEAM הנוכחיים או העתידיים שלהם.

 

זוכות המענק לנשים צעירות ב-STEAM לשנת 2022:

 

* אנג‘לה בושסקה, 20 (מקדוניה) – היזמית החברתית וחדשנית המחקר קיבלה השראה להמשיך ב- STEAM לאחר שהצטרפה לצוות האולימפיאדה במתמטיקה בכיתה ז‘, שם התאהבה בפתרון בעיות. כמפתחת של אפליקציית EnRoute, בושסקה עוזרת למשתמשים לחיות אורח חיים בר-קיימא יותר על ידי שימוש באלגוריתמים של למידת מכונה כדי לעזור למשתמשים לנטוש את האופנה המהירה. היא מעודדת נשים צעירות אחרות להצטרף לתחומי STEAM ומצפה לראות את האנושות משתמשת בטכנולוגיות STEAM לטובת חברה גדולה יותר.

 

*פנגיון צ‘ן, 17 (סין) – הפרויקטים שלה כוללים פיזיקה ותפקיד האנרגיה הנקייה בקיימות סביבתית. בשנת 2017 ייסדה צ‘ן את Yun Energy, ברית של חדשנות מדעית וטכנולוגית המשרתת 20,000 איש בשנה באמצעות קורסים בנאורות מדעית ופיזיקה. היא ערכה חקירה של 30 יום עם אביה שהובילה גם להמצאת התקן חלוקת המים של כוח שנוצר על ידי אנרגיה גיאותרמית ואוויר 3.0. היא מאמינה שחינוך STEAM מאפשר לתלמידים לחקור רעיונות מעשיים באמצעות התנסות מעשית המעוררת יצירתיות ודמיון.

 

*פרזאנה עלאם אשיטה, 23 (אוסטרליה) – כמהנדסת אזרחית וסטודנטית מצטיינת באוניברסיטת מונאש באוסטרליה, פרויקט שנת הגמר של אשיטה מתמקד בחקר הפיתוח של רצועות גזירה ברצועות חול טעונות משולשת באמצעות טומוגרפיה ממוחשבת של קרני רנטגן. הפרויקטים הנוכחיים שלה כוללים גם פרויקטים הנדסיים של כבישים גדולים בהתאם לתקנים אוסטרליים ופיתוח מבנה ספורט מורכב המדגיש מצוינות בתכנון אדריכלי ועירוני. אשיטה מאמינה שלהיות אישה בתחום STEAM מציע מגוון יתרונות, כולל ההזדמנות לצבור ביטחון, לשפר את יכולות פתרון הבעיות ולפתח אפשרויות חינוכיות ותעסוקתיות חדשות.

 

*ארונה שרמה, 20 (גרמניה) – הפרויקט שלה מתמקד בפיתוח חומר ניגוד חלופי לסריקות MRI שמחליפות את הטיפול הקונבנציונלי, גדוליניום. כסטודנטית לפיזיקה, שרמה עבדה בארבע מעבדות שונות כדי לפתח את חומר הניגוד, וסדרת בדיקות באוניברסיטת המבורג הראתה שהוא תואם ביולוגית עם השפעה חזקה יותר בסריקות MRI במינון נמוך יותר מהניגודיות הקונבנציונלית. למרות שנושאי STEAM יכולים להיות מרתיעים רבים, היא מאמינה שגיוון חשוב בכל התחומים ומרגישה שנשים מסוגלות בדיוק כמו גברים לעצב את העתיד בטכנולוגיה ובמחקר.

 

* ג‘ינגיואן שו, 31 (גרמניה) – טכנולוגית המרת אנרגיה ואלופת אנרגיה בת קיימא היא עמית מחקר במכון הטכנולוגי של קרלסרוהה בגרמניה. המחקר של שו מתמקד בטכנולוגיות אנרגיה בנות קיימא כדי לספק פתרונות חסכוניים בקירור, חימום וחשמל. היא נלהבת ליישם את הידע והמומחיות שלה כדי למזער את השימוש העולמי באנרגיה ראשונית ולהפחית את פליטת ה-CO2. לדעתה, נשים ב-STEAM מגבירות את רוח הצוות, והגיוון שמגיע עם הכללה מייצר מדע טוב יותר. היא מעודדת נערות צעירות לעסוק בשדות STEAM בהתלהבות וללכת בעקבות ליבן לטובת העולם עם מדע פורץ דרך.

 

* Eizelle Yee, 30 (פיליפינים) – פעילת סביבה, אדריכלית ויזמית, איי היא חברה מייסדת של Pocket Garden, קולקטיב עיצוב שטחים ציבוריים שהוקם על ידי קבוצת מתנדבים שיוצרים ומעצבים במשותף שטחים ירוקים משותפים בפיליפינים. היא מאמינה שלנשים יש עין חדה לפרטים שעוזרים להתחתן עם אמנות ומדע בצורה מאורגנת. כשמדובר ביוזמות STEAM, היא מרגישה ששיתופי פעולה בין תרבויות ומסורות מגוונות יכולים להביא ליצירות מכילות וניתנות להתייחסות בתחומי המדע, הטכנולוגיה, ההנדסה, האמנויות והמתמטיקה.

 

למידע נוסף על תוכנית המענקים לנשים צעירות ב-STEAM, בקרו באתר https://newsroom.marykay.com/.

 

אודות Mary Kay Inc.

 

מרי קיי אש, אחת מהמנפצות המקוריות של תקרת הזכוכית, ייסדה את חברת היופי החלומית שלה בשנת 1963 במטרה אחת: להעשיר את חיי הנשים. החלום הזה התפתח לחברה של מיליארדי דולרים בעלת מיליוני מוכרות עצמאיות בקרוב ל-40 מדינות. כחברה לפיתוח יזמות, Mary Kay מחויבת להעצים נשים במסען לעצמאות כלכלית באמצעות חינוך, חונכות, הסברה, נטוורקינג וחדשנות. Mary Kay הקדישה את עצמה להשקעה במדע שמאחורי היופי ולייצור מוצרים לטיפוח העור, קוסמטיקה צבעונית, תוספי תזונה ובשמים. מרי קיי מאמינה בהעשרת החיים היום למחר בר קיימא, בשותפות עם ארגונים מרחבי העולם המתמקדים בקידום מצוינות עסקית, תמיכה בחקר הסרטן, קידום שוויון מגדרי, להגן על שורדות של אלימות במשפחה, ייפוי הקהילות שלנו ליפות את הקהילות שלנו ולעודד ילדים ללכת בעקבות החלומות שלהם. קבלו מידע נוסף בכתובת marykayglobal.com, מצאו אותנו בפייסבוק, באינסטגרם ובלינקדאין או עקבו אחרינו בטוויטר.

 

ליצירת קשר ולמידע נוסף:

 

Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 or media@mkcorp.com


מקור: Mary Kay Inc.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire