Vaninga, חברת הבת של Athlone, מכריזה על Business Connexion כלקוחת מפתח של מרכז הנתונים הראשון שלה במוזמביק

תל אביב, ישראל, ומפוטו, מוזמביק, 18 בפברואר 2015 (Marketwired) :

Vaninga, חברת בת של Athlone Investments Ltd., (IT:ATLN) (TASE: ATLN), ("Athlone", "APIO" או "החברה") - שעוברת עכשיו שינוי מותג ל-APIO - שמחה להודיע שקיבלה מכתב כוונות מ-Business Connexion ("BCX") שמבטיח עסקה לשלוש שנים להספקת שירותי מרכזי נתונים במוזמביק בשווי של בין 4 מיליון דולר ו-5 מיליון דולר במשך תקופת ההסכם המוצע. ההתחייבות של BCX למעשה מהווה את כל הקיבולת של השלב הראשון של מרכז הנתונים המודולארי, שנבנה עכשיו והשלמתו מתוכננת לסוף פברואר 2015 ותחילת השירותים לאמצע מרס 2015.

העסקה מהווה חלק מההתרחבות המבנית של APIO ברחבי אפריקה שנעשית תוך שימוש בשותפויות אסטרטגיות, השקעה והתמקדות בבניית תשתית בת קיימא שתומכת בצמיחה של היבשת.

BCX, שרשומה בבורסה לניירות ערך של יוהנסבורג (JSE: BCX), פועלת בחצי תריסר מדינות אפריקניות, באיחוד האמירויות ובבריטניה ומפיקה הכנסה שנתית של יותר מ-600 מיליון דולר ומספקת פתרונות קישוריות, יישומים ונתונים ללקוחות שהם עסקים גדולים, גופי ממשל, חברות תקשורת ועסקים קטנים ובינוניים.

גורדון אדוורדס, יו"ר APIO, אומר: "אנחנו שמחים מאוד להוסיף את BCX כלקוחת מפתח של מרכז הנתונים הראשון שלנו במוזמביק. התוכנית שלנו למרכז נתונים ניטראליים מבחינת ספק השירות מקבלת עכשיו תוקף כשחברה בסדר הגודל של BCX מתחייבת כלקוחת עוגן לטווח הארוך".

Vaninga and Investimentos Lda, חברה מוזמביקית, ש-APIO היא בעלת השליטה בה, מחזיקה ברישיון לבנות ולהפעיל מרכזי נתונים ומערך של שירותי תקשורת  במוזמביק.

Vaninga גם קיבלה מכתב כוונות  מ-Internet Solutions ("IS"), חברת בת של Dimension Data (חלק מקבוצת NTT). התנאים המסחריים המוצעים עדיין סודיים פרט לכך שהכוונות הן שזה יהיה חוזה לחמש שנים שבמסגרתו APIO תספק שירותי תשתית כשירות, מיקום משותף ואירוח, התאוששות מאסון, ענן ווירטואליזציה ל-IS.

APIO מתכוונת להתקדם מעבר למודל המסורתי של מרכזי נתונים - הספקת אירוח ומיקום משותף - על ידי הוספת חבילות של שרתי אחסון ייעודיים ווירטואליים, שמציעות שירותי ענן ווירטואליזציה עשירים ומגוונים. יש מחסור חמור בהיצע של מרכזי נתונים במוזמביק, וברוב היבשת, ו-APIO מוכנה לנצל את הזדמנות השוק הזאת באמצעות שותפויות והזדמנויות צמיחה בנות קיימא שיתמכו בצמיחה של היבשת ויכולתה להיכנס לכלכלה הגלובלי עם ביטחון.   

אודות Athlone Investments Ltd.

Vaninga & Investimentos Limitada, חברת בת של Athlone Investments Ltd., היא חברת תקשורת מוזמביקית עם רשיון לספק מגוון מלא של שירותים נייחים ואלחוטיים בכל המדינה. היא תתמקד בהספקת שירותי מסדי נתונים ניטראליים מבחינת ספק השירות, שיש בהם מחסור חמור במוזמביק ובאפריקה שמדרום לסהרה באופן כללי. החברה תשיק את השירותים במפוטו בתחילת השנה החדשה וכבר קיבלה הבעות התעניינות לכל הקיבולת של שטחי הכוננים הזמינים.

בנוסף לשירותים המסורתיים של מרכזי מתונים כמו אירוח ומיקום משותף, Vaninga מתכוונת לספק מגוון של שירותים מבוססי ענן כגון פלטפורמה כשירות ותשתית כשירות, שרתים וירטואליים, אחסון מאובטח וזרימת מדיה. הלקוחות שלה כוללים בנקים, חברות תקשורת, מימשל, עסקים קטנים ובינוניים וצרכנים פרטיים.

הערת אזהרה לגבי מידע צופה פני עתיד

ההודעה לעיתונות הזאת כוללת "מידע צופה פני עתיד" כמשמעותו בחוקי ניירות הערך הישראלים הרלבנטיים. מידע צופה פני עתיד כולל, אך לא רק, אמירות לגבי המודל העסקי של החברה. באופן כללי, מידע צופה פני עתיד ניתן לזיהוי באמצעות השימוש במונחים צופי פני עתיד כגון "מתכננת", "מצפה" או "לא מצפה", "צפויה", "תקציב", "מתוכננת", "מעריכה", "חוזה", "מתכוונת", "צופה" או "לא צופה" או "מאמינה" או וריאציות של מילים או משפטים אלה, או נאמר בו שפעולות, אירועים או תוצאות מסוימים "עשויים", "יכולים", "יהיו", "אולי" או "יתבצעו", "מתרחשים" או "יושגו". מידע צופן פני עתיד נתון לסיכונים, אי ודאויות וגורמים אחרים ידועים ולא ידועים שעשויים לגרום לכך שהתוצאות, רמת הפעילות, הביצועים או ההישגים בפועל של החברה יהיו שונים מהותית מאלה שמובעים באותו מידע צופה פני עתיד או משתמעים ממנו, כולל אך לא רק: אי ודאויות עסקיות כלליות, תחרותיות, פוליטיות וחברתיות וסיכונים אחרים של הענף. למרות שהחברה ניסתה לזהות גורמים חשובים שיכולים לגרום לכך שהתוצאות בפועל יהיו שונות מהותית מאלה הכלולות במידע הצופה פני עתיד, יכולים להיות גורמים אחרים שיגרמו לכך שהתוצאות לא יהיו לפי התחזיות, ההערכות או הכוונות. אין שום ביטחון שמידע זה יוכח כמדויק, כי התוצאות בפועל ואירועים עתידיים יכולים להיות שונים מהותית מאלה החזויים באמירות אלה. בהתאם, אל לקוראים לבטוח בביטחון מופרז במידע צופה פני עתיד. החברה לא מתחייבת לעדכן מידע צופה פני עתיד כלשהו, אלא בהתאם לחוקי ניירות הערך שחלים.

איש קשר למדיה:

Ross Macdonald
מנכ"ל
+447767028239
ross@apio.net

Gordon Edwards
יו"ר משותף
+27834632819
Gordon@apio.net

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית MARKETWIRED