אדאלום וצ'ק פוינט מודיעות על שותפות להכנה על מסמכי תוכנה כשירות

פאלו אלטו, קליפורניה, 24 בפברואר 2015 (Marketwired):

אדאלום, המובילה בתיווך אבטחת הגישה לענן וצ'ק פוינט טכנולוגיות תוכנה בע"מ (NASDAQ: CHKP), הספקית הגדולה ביותר בעולם שמתמקדת רק באבטחה, הודיעו היום על שותפות חדשה שמיועדת להגן על מסמכים עסקיים שמאוחסנים בסביבות תוכנה כשירות.

המעבר של נתונים ארגוניים ליישומי ענן כמו Salesforce, Box, Office 365 ו-Google Apps, יחד עם העלייה הגדולה בשימוש במכשירים ניידים, ממשיכים לאתגר את אנשי טכנולוגיית המידע והאבטחה. כתוצאה מכך, אפשר לשתף מסמכים עסקיים חשובים עם כל אחד באמצעות קישור בודד, או להוריד אותם למכשירים לא מנוהלים. ומשתמשים עם גישה למסמכים רגישים עשויים עדיין לגשת אליהם אחרי שעזבו את החברה.

"הרווח ביצרניות מהאימוץ של תוכנה כשירות מגיע עם המחיר של הפחתת הבקרה, היעילות ותחום הפעולה של טכנולוגיית המידע המסורתית. באמצעות השילוב בין הקפסולה של צ'ק פוינט ואדאלום, ארגונים יכולים לנקוט בגישה חדשה לגבי מימשל נתונים, ציות ואבטחה ביישומי תוכנה כשירות", אמר ינון קוסטיקה, סגן נשיא למוצרים באדאלום. "פלטפורמת האבטחה הייעודית שלנו ליישומי ענן מרחיבה את אמצעי הבקרה של טכנולוגיית המידע לענן. הפלטפורמה הניתנת להרחבה של אדאלום משתלבת עם הקפסולה של צ'ק פוינט כך שאפשר להצפין מסמכים רגישים עם הכניסה לענן, ואפשר לשתף אותם ולצפות בהם באופן מאובטח כשמורידים אותם למכשיר נייד".

השילוב של פלטפורמת אבטחת הגישה לענן עם הקפסולה של צ'ק פוינט מספק פתרון אבטחה מקיף אשר:

מאבטח מסמכים עסקיים בענן. תמנעו דליפת נתונים ותנו מענה לדרישות ציות על ידי הצמדת אבטחה שנעה עם מסמכי תוכנה כשירות רגישים. השילוב אדאלום צ'ק פוינט מצפין מסמכים עסקיים שמאוחסנים בשירותי ענן. משתמשים מורשים יכולים לגשת למסמך מוגן באופן חלק ושקוף.

מאפשר עבודה משותפת בכל מכשיר. הגנו על נתונים עסקיים במכשירים ניידים בלי תקורה מנהלית. השילוב אדאלום צ'ק פוינט מאפשר עבודה משותפת מאובטחת בכל מכשיר נייד. זה מאפשר למשתמשים במכשירים ניידים אינטראקציה מאובטחת עם מסמכי תוכנה כשירות, ולערבב נתונים ארגוניים ואישיים בלי להשפיע על אבטחת הנתונים.

מגן מפני איומים.  הרחיבו את מדיניות האבטחה של הארגון כדי להגן על הנתונים הארגוניים מפני איומים אפילו כאשר המשתמשים נמצאים מחוץ לרשת הארגונית. המוצר המשותף מספק את רמת האבטחה והנראות המתאימה ביישומי תוכנה כשירות ויוצר תובנות ייחודיות ועתירות הקשר על פעילות המשתמשים ואינטראקציות של נתונים, כולל זיהוי חשבונות שנפגעו, סיכונים פנימיים וסיכונים מבוססי ענן.

"עסקים ממשיכים לעבור לענן ולסביבות ניידות, ולכן חשוב יותר להבטיח שתשתית האבטחה שלהם כוללת את היכולת להגן על מסמכים בענן. הגנה על מידע ביישומי תוכנה כשירות, ללא קשר למכשיר או מיקום, היא צורך ברור של כל הארגונים, ואנחנו נלהבים להציע בשיתוף אדאלום פתרון נייד רב שכבתי שהוא גם שקוף וגם מאובטח", אמר אלון קנטור, סגן נשיא לפיתוח עסקי בצ'ק פוינט טכנולוגיות תוכנה. "באמצעות השילוב של הקפסולה של צ'ק פוינט עם פלטפורמת אבטחת הגישה לענן של אדאלום, לארגונים יש אבטחה שאין כמותה וגישה מכל מכשיר מכל מקום לכל המסמכים המאוחסנים בסביבות ענן".

הפתרון המשותף של אדאלום וצ'ק פוינט זמין היום. לפרטים נוספים, בקרו: http://www.adallom.com/partners/checkpoint

אודות אדאלום

אדאלום, שהוקמה ב-2012 על ידי ותיקים בהגנת סייבר, ספקית מבטיחה (Cool Vendor) של גרטנר לשנת 2014, היא מתווכת אבטחת גישה לענן שמספקת נראות, ממשל והגנה ליישומי ענן. הפלטפורמה החדשנית שלה פשוטה להתקנה, שקופה למשתמשים וזמינה על בסיס תוכנה כשירות או כפתרון באתר. באמצעות אדאלום, שמונעת על ידי ההיוריסטיקה המתקדמת SmartEngine™ ומגובה על ידי צוות מובחר של חוקרי אבטחת סייבר, קל להגן על נתונים בענן. למידע נוסף בקרו באתר www.adallom.com או עיקבו אחרינו בטוויטר @adallom.

מידע ליצירת קשר

איש קשר לעיתונות של אדאלום
Mike Spinney
CHEN PR for Adallom
mspinney@chenpr.com
781-672-3112

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית MARKETWIRED