מובילאיי מכריזה על השתתפות בוועידות משקיעים קרובות

מובילאיי מכריזה על השתתפות בוועידות משקיעים קרובות

ירושלים, 2 בפברואר 2023, (BUSINESS WIRE):

Mobileye Global Inc מובילאיי (נאסד"ק: MBLY) ("Mobileye") הודיעה היום כי דן גלבס, סמנכ"ל התקשורת, אמור להשתתף בכנסים הקרובים של המשקיעים ברבעון הראשון של 2023.

*ועידת Wolfe Research Global Auto, Auto Tech, and Mobility Conference, ב-15 בפברואר 2023

*ועידת Citi 2023 Global Industrial Tech and Mobility, ב-22 בפברואר 2023

*ועידת Barclays Industrial Select, ב-23 בפברואר 2023

*ועידת כנס המשקיעים המוסדיים השנתי ה-44 של Raymond James & Associates‎, ב-6 במרץ 2023

*ועידת Morgan Stanley Technology , Media & Telecom, ב-8 במרץ 2023

Mobileye מתכננת לשדר באינטרנט את המצגות שלה ו"שיחות על יד האש" במידת האפשר. כדי לגשת למידע על שידורי האינטרנט, לרבות הזמן הספציפי של השתתפותה של Mobileye, ולהירשם לשידורי האינטרנט ולגישה אליהם, אנא בקרו בקטגורית "אירועים ומצגות" באתר קשרי המשקיעים (IR) של Mobileye בכתובת ir.mobileye.com.

שימו לב שההשתתפות באירוע ותאריכים ספציפיים כפופים לשינויים. ואירועים נוספים יפורסמו בבוא העת. למידע העדכני ביותר, בקרו באתר IR.

אודות Mobileye Global Inc.

Mobileye (נאסד"ק: MBLY) מובילה את מהפכת הניידות עם טכנולוגיות הנהיגה האוטונומית והסיוע לנהג שלה, תוך שימוש במומחיות בעלת שם עולמי בראייה ממוחשבת, בינה מלאכותית, מיפוי וניתוח נתונים. מאז הקמתה ב-1999, Mobileye הייתה חלוצה בטכנולוגיות פורצות דרך כמו מיפוי המונים REM™‎, חישת True Redundancy™‎ ובטיחות רגישה באחריות (RSS). טכנולוגיות אלו מניפות את תחומי ה-ADAS וה-AV לעבר עתיד הניידות - מאפשרות כלי רכב בנהיגה עצמית ופתרונות ניידות, מניעות מערכות סיוע מתקדמות לנהג מובילות בתעשייה ומספקות אינטליגנציה רבת ערך למיטוב תשתית הניידות. עד כה, יותר מ-125 מיליון כלי רכב ברחבי העולם נבנו עם טכנולוגיית Mobileye בפנים. בשנת 2022 Mobileye נרשמה כחברה עצמאית נפרדת מאינטל (נאסד"ק: INTC), אשר שומרת על בעלות הרוב. למידע נוסף, בקרו באתר https://www.mobileye.com.

"Mobileye", הלוגו של Mobileye ושמות המוצרים של Mobileye הם סימנים מסחריים רשומים של Mobileye Global. כל שאר הסימנים הם רכושם של בעליהם בהתאמה.

להצגת גרסת המקור באתר :businesswire.com

 https://www.businesswire.com/news/home/20230202005211/en/

 

למידע נוסף:

קשרי משקיעים
דן גלבס
investors@mobileye.com

קשרי מדיה
ג‘סטין הייד
justin.hyde@mobileye.com

 

מקור: Mobileye Global Inc.

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire