Zscaler מכריזה, לראשונה בתעשייה, על יכולות אבטחה מובנות עבור יישומי שרשרת אספקה בשיטת תוכנה כשירות עם רכישת Canonic Security

 

Zscaler מכריזה, לראשונה בתעשייה, על יכולות אבטחה מובנות עבור יישומי שרשרת אספקה בשיטת תוכנה כשירות עם רכישת Canonic Security

 

היכולות החדשות הללו מרחיבות עוד יותר את מערך שירותי הגנת הנתונים של Zero Trust Exchange™ של Zscaler המאפשרות לארגונים להגן על הנתונים אליהם ניגשים באמצעות אינטגרציות ויישומי צד שלישי

 

 

סן חוזה, קליפורניה, 14 בפברואר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Zscaler, Inc (נאסד"ק: ZS), המובילה באבטחת ענן, הודיעה על כוונתה לרכוש את Canonic Security, חברה חדשנית המציעה פלטפורמת אבטחה עבור יישומי תוכנה כשירות. הפלטפורמה של Canonic נועדה למנוע את הסיכונים ההולכים וגדלים של ארגונים בגין התקפות על שרשרת האספקה ​​של תוכנות כשירות. עם ההגירה המסיבית לענן, כאשר ארגונים מאמצים מאות פלטפורמות תוכנה כשירות, המשתמשים מחברים אלפי יישומי צד שלישי ותוספי דפדפן לפלטפורמות התוכנה כשירות הקריטיות של הארגון, כגון Atlassian Suite, Microsoft 365, Salesforce, Google Workspace ו-Slack בלי לקבל אישור מה-IT. ב-IT הארגוני מאמינים שהנתונים הקריטיים מאוחסנים ומוגנים בפלטפורמות התוכנה כשירות המיועדות לשימוש ארגוני. במציאות, נכסים אלה מוחזקים בכונני אחסון של צד שלישי, כשגם השימוש בתוכנות דוא"ל וצ‘אטבוטים מביא חשיפת נתונים וסיכוני סייבר לשרשרת האספקה ​​של התוכנות כשירות שלהם. הפתרון של Canonic מאפשר לצוותי אבטחת סייבר ו-IT להשיג במהירות נראות לשטח הבלתי מנוהל הזה ולייעל את הניהול והאכיפה של יישומי תוכנה כשירות.

 

שילוב יכולות אבטחת שרשרת האספקה החדשות הללו ​​בשירותי הגנת הנתונים יאפשר ל-Zscaler לחזק את פתרונות ה-CASB (Cloud Access Security Broker) וה-SSPM (SaaS Security Posture Management) שלה. יכולות אלו מאפשרות לחברות לאחד מוצרים נקודתיים תוך הקטנת עלויות ופישוט הניהול. יכולת חדשה זו מתבססת על פתרון הגנת הנתונים הראשון בתעשייה שהוכרז לאחרונה בידי החברה, שדורש אפס הגדרות תצורה, ועל המחויבות של Zscaler להגנת נתונים בכל מקום שבו הנתונים נמצאים.

 

"כשאני מדבר עם המנמ"רים המובילים בעולם, הם מדברים תמיד על האתגרים שלהם בניסיון להבטיח לוגיסטיקה יעילה של שרשרת האספקה ​​בשל הנקודה העיוורת הגדולה שיש בתקשורת שבין מערכת תוכנה כשירות למערכת תוכנה כשירות אחרת. ההגנה על פלטפורמות תוכנה כשירות מחויבת עם CASB ו-SSPM, אבל ארגונים חייבים לצמצם את משטח ההתקפה על שרשרת האספקה, לזהות איומים מקוריים של תוכנה כשירות ולהפוך תגובות לאוטומטיות", אמר ג‘יי צ‘אודרי, מנכ"ל, יו"ר ומייסד, Zscaler. "התוספת של Canonic מעצימה את היכולות של CASB ו-SSPM שלנו, ומחזקת עוד יותר את מערך השירותים ההולך וגדל של Zscaler Zero Trust Exchange, פלטפורמת האבטחה לענן הגדולה בעולם, והיא מספקת ללקוחותינו נראות ואבטחה חסרת תקדים עבור יישומי התוכנה כשירות שלהם. אני שמח לקבל את פני צוות Canonic למשפחת Zscaler בעודנו מספקים את החזון שלנו לקידום אבטחת שוק התוכנה כשירות".

 

"בזמן שהאקו סיסטם של שוק התוכנה כשירות ממשיך לצמוח, פתרונות CASB ו-SSPM המסורתיים אינם מצליחים לאבטח עד הסוף מפני הכמות העצומה של התקפות שרשרת האספקה ​​המכוונות לארגונים וליישומים העסקיים הקריטיים שלהם", אמר בוריס גורין, מייסד שותף ומנכ"ל, Canonic Security. "השילוב של Canonic עם הצעות ה-CASB וה-SSPM המשולבות ומחוץ לרשת של Zscaler מספק התאמה טכנולוגית מיטבית שתאיץ את האופן בו ארגונים מטפלים באיומים מקוריים בתחום התוכנה כשירות ותפשט את הפעולות על ידי הפחתת מספר הכלים לאבטחת התוכנות כשירות".

 

לפי חברת המחקר ®Gartner, "תחום התוכנה כשירות נותר פלח השוק הגדול ביותר של שירותי הענן הציבורי, והוא צפוי להגיע לסכום של 176.6 מיליארד דולר בהוצאות משתמשי קצה ב-2022. Gartner מצפה להאצה יציבה בתוך פלח השוק הזה בעת שארגונים בוחרים במספר מסלולים לשוק עם התוכנה כשירות שלהם".1 המעבר בקנה מידה גדול לענן מקשה על צוותי תפעול אבטחה ארגוניים להשתלט על מגוון אפליקציות התוכנה כשירות ההולך וגדל שלהם, ולטפל בחשיפה של נתוני הענן הקריטיים שלהם בשל שרשרת האספקה ​​של התוכנות כשירות - מה שיוצר משטח תקיפה גדול יותר עבור פרצות נתונים. נקודות הכאב הללו מתגברות עקב הפערים בכישורי ה-IT הנוכחיים במרחב האבטחה בענן המתפתח במהירות, וכתוצאה מכך חוסר יכולת של ה-IT לנהל ביעילות את מערך ההגדרות וההרשאות המסורבל להם הוא אחראי.

 

התוספת של יכולות אבטחת התוכנה המתקדמות של Canonic להגנת הנתונים הקיימת של Zscaler תאפשר ללקוחות:

 

*לעקוב אחר עמדת האבטחה של התוכנות כשירות: למכן ניטור רציף אחר תצורות שגויות והפרות תאימות שעלולות להיות קטלניות בפלטפורמות תוכנה כשירות כגון Atlassian Suite, Google Workspace, Microsoft 365, Salesforce ו-Slack.

*לזהות והעריך אפליקציות והרחבות צד שלישי: להשיג נראות מלאה אל יישומי צד ראשון, שני ושלישי וכן אל שילובי API בכל רחבי היישומים העסקיים הארגוניים. לחשוף אפליקציות נוכלות ופגיעות, להעריך את המצב של כל אינטגרציה, התנהגות ואת הסיכון הכרוך בגישה ל-API ובתוספי דפדפן.

*לצמצם את משטח ההתקפה: להעביר אפליקציות חשודות להסגר, לצמצם הרשאות מוגזמות ובלתי הולמות, לשלול וחסום גישה במידת הצורך.

*לאכוף מדיניות גישה: לאפשר אינטגרציות של אפליקציות על ידי מיכון בדיקות האפליקציות ועם תהליכי הסמכה מחדש של הגישה לאפליקציות.

 

העסקה צפויה להיסגר לאחר השלמת הרבעון השני הפיסקלי של Zscaler בכפוף לשביעות רצונם של תנאי הסגירה המקובלים. תנאי העסקה לא נחשפו.

 

לקבלת מידע נוסף, ראו "שכבה חדשה וקריטית להגנה על נתונים: אבטחת שרשרת האספקה של SaaS" בבלוג של Zscaler.

 

1 Gartner צופה שההוצאות של משתמשי קצה בענן vציבורי ברחבי העולם יגיעו לכמעט 500 מיליארד דולר ב-2022, נכון ל-19 באפריל 2022. GARTNER הוא סימן מסחרי וסימן שירות רשום של Gartner, Inc ו/או החברות המסונפות שלה בארצות הברית ובעולם ונעשה בו שימוש במסמך זה באישור. כל הזכויות שמורות.

הצהרות צופות פני עתיד

הודעה לעיתונות זו מכילה הצהרות צופות פני עתיד המבוססות על האמונות וההנחות של ההנהלה שלנו ועל מידע הזמין כעת להנהלה שלנו. הצהרות צופות פני עתיד אלה כוללות את היתרונות הצפויים של הרכישה להיצע המוצרים של Zscaler וללקוחותינו. הצהרות צופות פני עתיד אלה כפופות להוראות Safe Harbor שנוצרו על ידי חוק הרפורמה בליטיגציה פרטית בניירות ערך משנת 1995. מספר משמעותי של גורמים עשויים לגרום לתוצאות בפועל להיות שונות באופן מהותי מההצהרות שנאמרו בהודעה לעיתונות זו, כולל גורמים הקשורים ליכולתנו לשלב בהצלחה את טכנולוגיית Canonic בפלטפורמת הענן שלנו וליכולתנו לשמר עובדי מפתח של Canonic לאחר הרכישה.

סיכונים ואי-ודאות נוספים מפורטים בדוח השנתי האחרון שלנו על טופס 10-Q  שהוגש לרשות לניירות ערך ("SEC") ב-7 בדצמבר 2022, הזמין באתר האינטרנט שלנו בכתובת ir.zscaler.com ובאתר האינטרנט של ה-SEC בכתובת  www.sec.gov. כל הצהרות צופות פני עתיד בהודעה לעיתונות זו מבוססות על המידע המוגבל הזמין כיום ל-Zscaler נכון לתאריך זה, הכפוף לשינויים, ו-Zscaler לא בהכרח תעדכן את המידע, גם אם מידע חדש יהיה זמין בעתיד.

אודות Zscaler

Zscaler (נאסד"ק: ZS) מאיצה את ההמרה הדיגיטלית כך שלקוחות יכולים להיות זריזים, יעילים, עמידים ובטוחים יותר. Zero Trust Exchange של Zscaler מגנה על אלפי לקוחות מפני התקפות סייבר ואובדן נתונים על ידי חיבור מאובטח של משתמשים, מכשירים ואפליקציות בכל מקום. Zero Trust Exchange, המופצת על פני יותר מ-150 דאטה סנטרים ברחבי העולם, מבוססת על SSE והיא פלטפורמת האבטחה המקוונת הגדולה בעולם בענן.

Zscaler™ והסימנים המסחריים האחרים המפורטים ב-https://www.zscaler.com/legal/trademarks  הם (i) סימנים מסחריים רשומים או סימני שירות או (ii) סימנים מסחריים או סימני שירות של Zscaler, Inc. בארצות הברית ו/או במדינות אחרות. כל סימן מסחרי אחר הוא רכושם של בעליהם בהתאמה.

אנשי קשר לתקשורת:

Pavel Radda or Natalia Wodecki
press@zscaler.com

איש קשר קשרי משקיעים:

Bill Choi, CFA
ir@zscaler.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE