חברת אנטגריס (Entegris. Inc.) מקבלת את אות ספק האיכות המועדף של אינטל

בילריקה, מסצ'וסטס, 4 במרץ 2015 (GlobeNewswire):

 

חברת אנטגריס הוכרה בתור אחת מתוך 219 החברות  המקבלות את אות ספק האיכות המועדף (PQS) של חברת אינטל עבור ביצועיהן בשנת 2014. הספק הזה הפגין מחויבות מובילה בתעשייה על פני כל נושאי המיקוד בהם הוא נמדדת: איכות, עלות, זמינות, טכנולוגיה, שירות לקוח, מערכות עבודה ואתיקה, וקיימות סביבתית. חברת אנטגריס הנה מוכרת עבור התרומות המשמעותיות שלה באספקה לאינטל של בקרת מזהמים, טיפול בחומרים קריטיים וחומרי תהליך מתקדמים, הנחשבים לחיוניים להצלתה של אינטל.

 

"אנחנו באמת גאים שקיבלנו את תעודת ספק האיכות המועדף," אמר Bertrand Loy, נשיא ומנכ"ל של אנטגריס. "האות הזה הוא תוצאה של המחויבות והמסירות הרצופים של צוותי אנטגריס סביב העולם לקידום ללא לאות של מערכות האיכות שלנו והטכנולוגיה שלנו. אנו מחויבים לסייע למובילי הטכנולוגיה העולמית לצמוח באופן אחראי מהבחינה הסביבתית והחברתית ואנו מצפים להזדמנויות חדשות לסייע למפת הדרכים הטכנולוגים של אינטל."

 

"ברכות לאנטגריס בזכייה באות ספק האיכות המועדף לשנת 2014! אנטגריס הנה ספק מפתח התומך בדרישות נושאי הפרוסות וטכנולוגיית הסינון של אינטל. אינטל מכירה במסירות של אנטגריס בקיום ביצועים מצוינים בתחומי המחיר, האיכות, הזמינות, הטכנולוגיה והקיימות. אנו מצפים להמשך ההצלחה והשותפות של אנטגריס בשנת 2015," אמר Tim Hendry, סגן נשיא ומנהל תפעול לחומרים עבור מפעלי השבבים (Fab) של חברת אינטל.

 

האות PQS הוא חלק מתכנית שיפור האיכות המתמיד של הספקים (SCQ) של אינטל המעודדת ספקים  לשאוף למצוינות ולשיפור מתמיד. על מנת לזכות במעמד של PQS, הספקים צריכים לקבל ציון של 80 על גיליון ציונים המעריך את הביצועים ואת היכולת לעמוד ביעדי המחיר, האיכות, הזמינות, הטכנולוגיה, הסביבה, החברתי והממשל התאגידי. הספקים חייבים להשיג 80 אחוזים או יותר בתכנית השתפרות מאתגרת ולהפגין מערכות איכות ועסקיות מוצקות.

 

מידע נוסף אודות התכנית SCQI זמין בכתובת http://intel.com/go/quality.

 

טקס חגיגי שנושאו היה "חדשנות כדי לספק רכיבים חכמים ומקושרים" נערך לכבוד מקבלי האות PQS בעיר סנטה קלרה במדינת קליפורניה, והנושא מדגים את התרומות שהספק תרם בשנת 2014. בנוסף, היתה הודעה באתר של אינטל בכתובת http://intel.com.

 

אנטגריס הנה ספק של חומרים ופתרונות מגבירי תנובה עבור תהליכי ייצור מתקדמים בתעשיית המוליכים למחצה ולתעשיות עתירות טכנולוגיה אחרות.. בתאריך 30 באפריל 2014 אנטגריס רכזה את חברת ATMI הממוקמת בעיר דנברי במדינת קונטיקט. אנטגריס מאושרת לתקן  ISO 9001 ויש לה מתקני ייצור, שירות לקוח ו\או מחקר ופיתוח בארצות הברית, סין, צרפת, גרמניה, ישראל, יפן, מלזיה, סינגפור, קוריאה הדרומית וטייוואן.. ניתן למצוא מידע נוסף בכתובת www.entegris.com

 

לפרטים נוספים:

 

Steven Cantor

VP of Corporate Relations

T 978 436 6500

irelations@entegris.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBESNEWSWIRE