קנשו מאמצת את MapR כדי להרחיב את השירותים בפלטפורמת שיווק מנבא גדולה

שירותי שיווק דיגיטלי מבוססי Hadoop יפעילו כמעט מחצית מהרשתות של חברות Fortune 50 ו-עשרת סוכנויות הפרסום הגדולות בעולם

 

סן חוזה, קליפורניה, 23 במרס 2015 (Marketwired):

 MapR Technologies, Inc., ספקית ההפצה המובילה של Apache™ Hadoop®, הודיעה היום ש-Kenshoo, המובילה הגלובלית בתוכנת שיווק מנבא, התקינה את ההפצה של MapR ל-Hadoop בתוך פחות משבוע במערכת השיווק המנבא הגדולה שלה, התקנה שכללה אינטגרציה עם ההתקנות מבוססות RDBMS שלה. כתוצאה מכך, קנשו מיטבה את ארכיטקטורת הנתונים שלה והרוויחה תועלות רבות, ביניהן יכולות שירותים מורחבות, ביצועים מוגברים, אמינות טובה יותר וחיסכון בעלויות. קנשו עורכת קמפיינים של שיווק דיגיטלי ביותר מ-190 מדינות ובין לקוחותיה CareerBuilder, אקספדיה, פייסבוק, KAYAK, Omnicom Media Group, טסקו, Travelocity, Walgreens ו-Zappos.

עם יותר ממאות שרתי RDBMS, שאילתות גדולות מלקוחות דחפו את התשתית הקיימת של קנשו עד קצה גבול היכולת, והתוצאה הייתה זמני תגובה איטיים לבקשות של ניתוחים כבדים. התקנות מרובות גם היקשו על קנשו לנהל את זרימת הנתונים מהלקוחות שלה כדי לראות איך למטב את הביצועים של שרתי הייצור.

אחרי שהעריכה הפצות Hadoop אחרות, קנשו בחרה את MapR והתקינה את הפלטפורמה שלה המבוססת על Hadoop בתוך כמה ימים. מאז שהתקינה את MapR, קנשו חוותה שיפורים דרמטיים בביצועים ויותר אמינות וזמינות של הנתונים שלה. בנוסף, MapR עוזרת לקנשו לצרף נתונים ממקורות רבים ולהרוויח מיעילות תפעולית. באמצעות פונקציית אמצעי האחסון הייחודית של MapR, קנשו יכולה ליצור מחיצות לוגיות נפרדות ב-Hadoop שמאפשרות להפריד נתונים מההתקנות השונות של הלקוחות. זה עזר לקנשו לנהל את היבוא כך שהיא יכולה להפעיל ביעילות יבוא מלא לכל שרת ובו-זמנית להריץ שאילתות בלי להפריע לעומסי עבודה אחרים.

"ההפצה של MapR מספקת פונקציות מבודלות שמאפשרות לנו למטב את המשאבים שלנו ולהציע שירותי ניתוח יותר חזקים ואמינים", אמר נועם חסון, מנהל צוות ביג דאטה בקנשו. "עכשיו אנחנו יכולים לתמוך בלקוחות גדולים יותר, לבצע סוגים חדשים של אלגוריתמים ולהריץ מודלים יותר מורכבים. הערך ש-MapR מביאה רב מאוד כי אנחנו יכולים לעשות דברים שהיו בלתי אפשריים קודם".

"תחום טכנולוגיות הפרסום דינמי ומאוד תחרותי, והמהירות הדיגיטלית, האמינות והגמישות הן שמקנות את היתרון הנוסף על פני האחרים", אמר פטריק סוונסטורם, סגן נשיא, אירופה, המזרח התיכון ואפריקה, MapR Technologies. "מלהיב לראות איך חברות חדשניות כמו קנשו משתמשות ב-MapR כדי להישאר בראש השוק ולדחוף את הגבולות של ניתוח עומסי עבודה של ביג דאטה"

אודות MapR Technologies

MapR מקיימת את ההבטחה של Hadoop באמצעות פלטפורמה מוכחת ברמת הארגון שתומכת בקבוצה רחבה של שימושי ייצור קריטיים ובזמן אמת. MapR מביאה אמינות ללא תקדים, קלות שימוש ומהירות שהיא שיא עולמי ל-Hadoop, NoSQL, מסדי נתונים ויישומי זרימה בהפצה אחת מאוחדת של Hadoop. יותר מ-700 לקוחות משתמשים ב-MapR, בשירותים פיננסיים, מימשל, שירותי בריאות, אינטרנט, ייצור, מדיה, קמעונאות ותקשורת, וגם חברות Global 2000 ו-Web 2.0 מובילות. אמזון, סיסקו, גוגל, Teradata ו-HP הן חלק מסביבת השותפים הרחבה של MapR. בין המשקיעים: Google Capital, Lightspeed Venture Partners, Mayfield Fund, NEA, Qualcomm Ventures ו-Redpoint Ventures. MapR נמצאת בסן חוזה, קליפורניה. צרו קשר עם MapR ב-טוויטר, לינקדאין ו-פייסבוק.

 

מידע ליצירת קשר

נשות קשר למדיה:
Beth Winkowski
MapR Technologies, Inc.
(978) 649-7189
bwinkowski@maprtech.com

Nancy Pieretti
MapR Technologies, Inc.
(603) 268-8007
npieretti@maprtech.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית MARKETWIRED