Octily מתרחב לאזור אסיה פסיפיק, ומספק התאמה ייחודית עבור Cornerstone OnDemand

 

Octily מתרחב לאזור אסיה פסיפיק, ומספק התאמה ייחודית עבור Cornerstone OnDemand

 

ברלין, גרמניה וסינגפור , 7 במרץ 2023, (ACCESSWIRE) :

 

Octily, הסטודיו היצירתי של Cornerstone OnDemand (CSOD), מכריז על התרחבותו לאזור אסיה פסיפיק ויפן עם מנהלת פרויקט בכירה חדשה הממוקמת בסינגפור, יותר חברי צוות השולטים במספר שפות, שיתוף פעולה מתמשך עם שותפי יישום מקומיים וחיבור חזק ל-CSOD בדרום קוריאה. התפתחות זו באה בעקבות עבודת התאמה מוצלחת של Cornerstone עבור חברות ידועות שממוקמות בין הונג קונג ליפן, שהציעה הצצה להזדמנויות הגדולות שיש באזור.

 

https://cdn.newswire.com/files/x/7b/db/a43795367288986ba9ea31ee7162.jpg

 

היכן ממוקמים הלקוחות של Octily

 

החל בארצות הברית, דרך כל רחבי אירופה, ועד סינגפור, הונג קונג, דרום קוריאה, יפן ואוסטרליה.

 

"ההתרחבות באזור אסיה פסיפיק היא הצעד ההגיוני הבא עבורנו", אמר רוברט בוכר, מייסד ומנכ"ל Octily. "בעבודה עם מנהלי חשבונות Cornerstone, יועצי פתרונות, שותפים ולקוחות Fortune 500 באזור אסיה פסיפיק ויפן, מצאנו שיש להם את אותם צרכים כמו עמיתיהם באירופה/ארצות הברית. חברות רוצות להתאים לצרכים שלהן את חוויות משאבי האנוש של העובדים, להניע אימוץ ולספק מסעות משתמשים מצטיינים - אבל יש להם גישה מוגבלת למשאבים להתאמה אישית או שהם פשוט לא מודעים לאפשרויות. Octily ממלאת את הפער הזה על ידי הבאת מומחיות של יותר משבע שנים לאזור".

 

הצוות ההולך וגדל של Octily כולל כעת את סוזן סמיט, מנהלת פרויקטים בכירה ייעודית הממוקמת בסינגפור עם רקע עמוק כטכנולוגית לימוד באחת מחברות המזון הגדולות בעולם; סימן-לינג לה, מנהל פרויקטים בכיר מוביל עם שורשים וייטנאמיים וניסיון קודם בניהול פרויקטים ב-CSOD באחת מרשתות המזון המהיר הידועות ביותר; וקסקה טנאקה, מפתח אתרים עם כישורי שפת אם בשפה היפנית. בנוסף, ב-Octily עובדים עם TalearnX, חברת ייעוץ משאבי אנוש מובילה באסיה השואפת לפתור אתגרים עסקיים על ידי העצמת מחלקת תפעול האנשים.

 

"כשמסתכלים על 100% המשרדים המרוחקים שלנו, אני מאוד גאה לראות איזה צוות צבעוני, מוכשר ובינלאומי הפכנו. אנחנו מאוד אופטימיים לגבי העבודה עם צוות CSOD והשותפים באזור אסיה פסיפיק יפן כדי לעזור לארגונים להוציא את המרב מההשקעות האסטרטגיות שלהם בכישרונות ובחוויות למידה", סיכם רוב.

 

השותפות עם Cornerstone OnDemand

 

"צמד המילים ‘התאמה אישית‘ אינו מוכר במוצרי תוכנה כשירות כמו Cornerstone OnDemand. עם זאת, אי אפשר להזניח את הרצון של הלקוחות שלנו ליצירתיות, לעזור ללומדים להגיע לשלבי כיבוש הלמידה והפיתוח האחרונים שלהם", אמר די ג‘יי פארק, יועץ פתרונות Cornerstone OnDemand בכיר בסיאול, דרום קוריאה. "עם Octily, לקוחות ארגוניים במזרח הרחוק, במיוחד בקוריאה, מעבר לכך שהם יכולים לראות את הרעיונות היצירתיים שלהם מתעוררים לחיים, יכולים בנוסף להפוך את חוויית Cornerstone לחזקה ובריאה הרבה יותר. היושרה, מוסר העבודה והייעוץ היסודי מצד הצוות של Octily הם גורמים קריטיים בעבודת צוות השותפים הממוקדים בלקוח שלנו, שלא ניתן למצוא במקומות אחרים. בנוסף, הידע שלהם בפתרון הוא רק הדובדבן על הקצפת".

 

שיתוף פעולה עם שותפת ההטמעה TalearnX

 

ל-Octily יש רקורד חזק של שיתוף פעולה עם ארגונים אחרים וחבירה לשותפים. באזור אסיה פסיפיק יפן Octily מאחד כוחות עם TalearnX כדי לעבוד עם כמה מהחברות הגדולות באסיה. טנג מאן צ‘ו, מנהל ב-TalearnX, שיתף את ניסיון העבודה שלו עם הצוות של Octily. " Octily הוא משרד שמפגין מקצועיות וכשירות טכנית שאין לה מתחרים. היה לנו הכבוד לעבוד עם Octily על התאמות אישיות מאתגרות, ו-Octily עלה על הציפיות שלנו. החוויה הייתה מדהימה ומרעננת. Octily הוא בהחלט הסטודיו הנכון לשתף עמו פעולה", הוא סיכם.

 

אודות Cornerstone OnDemand

 

Cornerstone מעצימה את כוח העבודה המוכן לעתיד עם פלטפורמת חוויית כישרונות מהדור הבא שנועדה לאחד טכנולוגיה, נתונים ותוכן ולעורר סביבת עבודה של צמיחה, זריזות והצלחה לכולם. עם פלטפורמה חווייתית מונעת בינה מלאכותית, מקדמת מיומנויות, הבנויה על ארכיטקטורה פתוחה המיועדת לנייטרליות ולעבודה בקנה מידה גדול, Cornerstone עוזרת לארגונים לשלב מודרניזציה בחוויית ההכשרה והפיתוח שלהם, לספק את התוכן הרלוונטי ביותר מכל מקום, להאיץ כישרון וניידות בקריירה, ולבסס מיומנויות כשפה האוניברסלית של הצמיחה וההצלחה לאורך כל העסקים שלהם. Cornerstone משרתת למעלה מ-7,000 לקוחות ו-100 מיליון משתמשים והיא זמינה ב-180 מדינות ו-50 שפות.

קבלו מידע נוסף ב-https://cornerstoneondemand.com

אודות Octily GmbH

Octily הוא הסטודיו היצירתי היחיד עם התמקדות של 100% בהתאמה אישית של Cornerstone OnDemand. כשותף מוסמך לטווח ארוך של Cornerstone OnDemand, Octily ממנף למעלה משני עשורים של עבודה מעמיקה בפיתוח של תוכנת משאבי האנוש וחוויית המשתמש. Octily הופך את הבלתי אפשרי - לאפשרי. עם צוות שעובד מרחוק ב-100% המשתרע מברלין, גרמניה, לסן פרנסיסקו, ארצות הברית וסינגפור, ב-Octily מאמינים בתוקף בעבודה מרחוק, טביעת רגל סביבתית קטנה ושימוש מרבי בכלי פרודוקטיביות, תקשורת ושיתוף פעולה. במהלך שבע השנים האחרונות, Octily סייע לצוותי משאבי אנוש גלובליים ביותר מ-75 ארגונים להתאים את פתרונות התוכנה כשירות מבוססי הרשת שלהם.

ארגונים הכוללים את דויטשה פוסט DHL, אלקטרולוקס, הנקל, Linde, Sidel ו- Xella סומכים על Octily ביותר מ-250 פרויקטים ייחודיים עבור למעלה מ- 20 מיליון המשתמשים שלהם ברחבי העולם.

לקבלת מידע נוסף, בקרו בכתובת https://octily.com, הורידו http://octi.ly/overview או צרו איתנו קשר בכתובת octily@octily.com.com

למידע נוסף

Robert Bucher
CEO
press@octily.com

+49 162 467 3762

קבצים קשורים

Octily_Overview.pdf
Octily_PressRelease_APJ_20230307.pdf

 

מקור: Octily GmbH.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE