Pyramid נכנסת לשוק הקנדי עם צירוף של מנהלים בכירים בולטים וחתימה על הסכמי שותפות עם חברות ייעוץ טכנולוגי קנדיות מובילות

Pyramid נכנסת לשוק הקנדי עם צירוף של מנהלים בכירים בולטים וחתימה על הסכמי שותפות עם חברות ייעוץ טכנולוגי קנדיות מובילות

המנהלים הקנדיים הבכירים והמנוסים והשותפות הטכנולוגיות החדשות Managing Information Systems 3 Inc. ("MIS3") ו-The Honest Company (THC) יאפשרו ל-Pyramid לספק לארגונים קנדיים טכנולוגיות ומשאבים לעיבוד ולניתוח של נתונים חיוניים

לונדון, ניו-יורק ותל אביב, 9 במרץ 2023, (BUSINESS WIRE):

Pyramid Analytics (Pyramid), הספקית של הפלטפורמה הייחודית מסוגה למודיעין תומך החלטות, ממשיכה ביישום אסטרטגיית הצמיחה הגלובלית שלה עם החתימה על הסכמי שותפות עם שתי שותפות קנדיות אסטרטגיות בולטות, MIS3 ו-The Honest Consultants (THC), שתיהן חברות ייעוץ מובילות בתחום הטכנולוגיות לניתוח נתונים שבסיסן בטורונטו, קנדה.

בנוסף לחתימת הסכמי שותפות עם חברות ייעוץ מובילות שמרחיבים את היכולת של תוכנית השותפים של Pyramid Analytics להשגת לקוחות חדשים בשוק הקנדי, צירפה Pyramid לאחרונה מנהלים בכירים בעלי ניסיון מוכח בטכנולוגיות לניתוח נתונים, הכוללים את מנהל המכירות ג‘ייסון וייט ומנהל השותפים העסקיים סטיב מרת‘י, להובלת פעילות החברה בשוק הקנדי.

נקודות מרכזיות בנושא ההתרחבות Pyramid בשוק הקנדי

"Pyramid Analytics גאה להכריז על ההתרחבות שלנו לשוק הקנדי", אמר בריאן מקורמק, סגן נשיא בכיר למכירות כלל עולמיות. "השותפות החדשות שלנו, MIS3 ו-THC, מצטיינות בניתוח נתונים, מציעות ערך ייחודי ורואות חשיבות עליונה במעלה להצלחת הלקוחות המשותפים שלנו".

ג‘ייסון וייט הוא מנהל מכירות בכיר עם למעלה מ-20 שנות ניסיון בחברות כדוגמת NetSuite, Epicor Software, BackBase ועוד. סטיב מרת‘י הוא מנהל שותפי שילוב מערכות ותיק עם למעלה מ-25 שנות ניסיון בניהול שותפים, קדם-מכירות, תוכנה ואספקת שירותים.

שוק הביניים-הגבוה והארגונים הקנדיים הגדולים מתמודדים עם לחץ בלתי פוסק להפיכת היכולות שלהן לעיבוד ולניתוח של נתונים למודרניות, בסביבת שוק תנודתית עם אילוצי משאבים. צירוף המנהלים הבכירים המנוסים והשותפויות האסטרטגיות החזקות עם חברות ייעוץ טכנולוגי מובילות ממצבים את Pyramid בעמדה שתאפשר לה לספק לחברות קנדיות טכנולוגיות ופתרונות לניתוח נתונים שיאפשרו להן להתמודד עם אתגרי העתיד.

החתימה על הסכמי שותפות עם MIS3 ועם THC היא חלק מהאסטרטגיה הרחבה יותר של Pyramid להרחבה מהירה של שותפויות ערוץ בעזרת חברות טכנולוגיה, ספקי תוכנה עצמאיים (ISV), פירמות ייעוץ, משווקי ערך מוסף (VAR) ומשלבי מערכות (SI) משלימים.

הכניסה של Pyramid לשוק הקנדי עולה בקנה אחד עם המאמץ הגלובלי הרחב יותר לסייע לארגונים במיטוב תהליכי קבלת ההחלטות שלהם ולהעניק לכל אחד מהעובדים את העוצמה של קבלת החלטות מהירה וחכמה יותר.

אודות Pyramid Analytics

Pyramid Analytics‏ ‎היא הדור הבא של אנליטיקה עסקית. הפלטפורמה עטורת הפרסים של Pyramid לבינה תומכת החלטות מעצימה אנשים בעזרת תובנות מרובדות, אוטומטיות ושיתופיות, שמנחות את המשתמש כיצד להשתמש בנתונים בצורה פשוטה במהלך קבלת ההחלטות.‎ ‎הפלטפורמה של Pyramid Analytics‏ ‎מספקת גישה ישירה לכל הנתונים, מאפשרת שירות עצמי מנוהל לכל משתמש ועונה על כל צורך באנליטיקה, וזאת בסביבה שאינה דורשת כתיבת קוד. היא מחברת בין שלב הכנת הנתונים, הניתוח העסקי ומדעי הנתונים ומאחדת אותם לפלטפורמה יחידה ושוטפת, ומעניקה לכל אחד מהעובדים את העוצמה של קבלת החלטות חכמה. הפלטפורמה מאפשרת גישה אסטרטגית, כלל-ארגונית לבינה עסקית ולאנליטיקה, החל מגישה פשוטה ועד לתובנות מתוחכמות. קבעו הדגמה.

Pyramid Analytics היא חברה המאוגדת באמסטרדם ומחזיקה משרדי מטה אזוריים במרכזי חדשנות ועסקים גלובליים, כולל לונדון, ניו יורק ותל אביב. אנשי הצוות שלנו חיים בכל רחבי העולם מכיוון שאנו סבורים שגיאוגרפיה לא צריכה להוות מחסום בפני כישרון והזדמנויות. המשקיעים שלנו כוללים את H.I.G. Growth PartnersJerusalem Venture Partners (JVP), Sequoia Capital -וViola Growth. למידע נוסף פנו אל Pyramid Analytics.

אנשי קשר

 

Pyramid Analytics
פיטר וומוציל
סגן נשיא בכיר לשיווק כלל עולמי, Pyramid Analytics
Peter.vomocil@pyramidanalytics.com

מקור: Pyramid Analytics

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire