אדאלום מבטיחה הון צמיחה של 30 מיליון דולר בסבב שלישי

 

הכספים יממנו התרחבות גלובלית ומחקר מתקדם כדי לתמוך בביקוש שמרקיע שחקים

 

פאלו אלטו, קליפורניה, 14 באפריל 2015 (Marketwired):

 

אדאלום, המובילה בתיווך אבטחת הגישה לענן, הודיעה היום על סגירת מימון חדש בסך 30 מיליון דולר. הסבב כולל השקעה אסטרטגית על ידי Hewlett Packard Ventures שהושקה לאחרונה, בעלת מניות חדשה Rembrandt Venture Partners והמשקיעים הקודמים Sequoia Capital ו-Index Ventures. ג'רלד קסילי מ-Rembrandt מצטרף למועצת המנהלים של אדאלום.

 

בגלל ביקוש גדול לשירותי אבטחת הענן של החברה, הכספים ישמשו להגדלת פעילות המכירות והשיווק של החברה, בניית רשת גלובלית של שותפי ערוצים, הרחבת הקיבולת והיכולות של Adallom Labs ותמיכה במחקר ופיתוח שוטף של מוצרים. אדאלום גייסה סכום כולל של 49.5 מיליון דולר מאז הקמתה ב-2012.

 

הגישה הייחודית של אדאלום לאבטחת הענן מגיעה ליישומי תוכנה כשירות כמו Salesforce, Google Apps, Microsoft Office 365, ServiceNow, Ariba, Box ו-Dropbox. בנוסף, היכולות לגילוי מחשוב צללים של אדאלום מאפשרות לארגונים להעריך את הסיכון של יותר מ-13,000 יישומי ענן להעברת יצרני מפתח אל תוכנה כשירות ארגונית. אדאלום הותקנה בארגוני מפתח ברחבי העולם, ביניהם HP, ולאחרונה סיפקה אינטגרציה עם שירותי אבטחה כמו FireEye Threat Analytics Platform (TAP) ו-Check Point Capsule.

 

הפלטפורמה של אדאלום מותקנת באופן חלק אצל כל משתמש, בכל מכשיר ובכל רשת בלי צורך בסוכני נקודת קצה, ותומכת באמצעי בקרת האבטחה והממשל הכי שלמים של נתונים בענן. השילוב של מנוע ההיוריסטיקה המתקדם שלה ו-Adallom Labs, צוות המחקר של אבטחת תוכנה כשירות, הוכח כיעיל באיתור ובלימת התקפות בענן. אדאלום זיהתה התקפות חדשות של תוכנות זדוניות בשטח, כולל גרסה של Zeus שתוקפת את Salesforce, וזיהתה נקודת חולשה של חטיפת אסימוני זהות שפוגעת ב-Office 365.

 

"העובדה שהשוק מאמץ את הגישה שלנו לאבטחת הענן והאמון המתמשך של המשקיעים שלנו במוצרים, בצוות ובתוצאות שלנו עד היום הם הבעת תמיכה גדולה באדאלום. זה גם עידוד להמשיך לבצע את משימתנו לספק את הפלטפורמה הכי טובה להגנת נתונים בענן", אמר אסף רפפורט, מייסד שותף ומנכ"ל, אדאלום. "אנחנו נחושים לעלות על הציפיות של הלקוחות והמשקיעים שלנו, ולהמשיך בחדשנות שלנו בשוק הזה".

 

"אצלנו ב-Hewlett Packard Ventures, אחד מתחומי ההתמקדות שלנו הוא הזנקים שפתרונות האבטחה שלהם כוללים סביבות ענן", אמר לאק אנאנת, מנהל כללי, Hewlett Packard Ventures. "ההשקעה הזאת תעזור לאדאלום להאיץ את החדשנות ולהביא את פלטפורמת אבטחת יישומי הענן המהימנה שלה לשוק גלובלי. אנחנו מצפים להמשך הקשרים שלנו עם אדאלום, כלקוחה ועכשיו כמשקיעה אסטרטגית".

 

"ארגונים מחפשים פתרונות אבטחה שיכולים להאיץ את המעבר שלהם ליישומי ענן. הפלטפורמה החלקה של אדאלום, המחויבות שלה לחדשנות והתמקדות בהצלחה של הלקוחות הפכו אותה לבחירה ברורה עבור ארגונים בכל העולם, כפי שמוכיח המומנטום של הלקוחות", אמר ג'רלד קסילי, Rembrandt Venture Partners.

 

אדאלום הציגה את תוכנית המכירה של הערוצים הגלובליים שלה ל-2015 וכבר בנתה רשת עמוקה ופעילה של שותפי ערוצים בשש יבשות. כתוצאה מהפעילות הזאת, אדאלום קיבלה לאחרונה את CRN 5 Star Award.

 

אודות אדאלום

אדאלום, שהוקמה ב-2012 על ידי ותיקים בהגנת סייבר, ספקית מבטיחה (Cool Vendor) של גרטנר לשנת 2014, היא מתווכת אבטחת גישה לענן שמספקת נראות, ממשל והגנה ליישומי ענן. הפלטפורמה החדשנית שלה פשוטה להתקנה, שקופה למשתמשים וזמינה על בסיס תוכנה כשירות או כפתרון באתר. באמצעות אדאלום, שמונעת על ידי ההיוריסטיקה המתקדמת SmartEngine™ ומגובה על ידי צוות מובחר של חוקרי אבטחת סייבר, קל להגן על נתונים בענן. למידע נוסף בקרו באתר www.adallom.com או עקבו אחרינו בטוויטר @adallom.

 

 מידע ליצירת קשר

איש קשר לעיתונות של אדאלום
Mike Spinney
CHEN PR for Adallom
mspinney@chenpr.com
781-672-3112

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית MARKETWIRED