CSG קיבלה פטנט על עיצוב אקוסיסטם בקוד 0

 

CSG קיבלה פטנט על עיצוב אקוסיסטם בקוד 0

 

החדשנות מבססת את עמדת ההובלה בהפעלת שוקי ה-B2B2X הדיגיטליים עבור חברות טלקום

 

דנוור, 15 במרץ 2023, (BUSINESS WIRE):

 

חוויות בסגנון B2C עם סיפוקים מיידיים והתאמה אישית של פתרונות הם הסטנדרטים החדשים עבור כלל הענפים, וגם הספקים של שירותי התקשורת (CSPs) אינם חסינים בפני לחצים אלה. במטרה להוביל את ספקי ה-CSP לפתחו של עידן חדש זה של חוויות לקוח, CSG® (נאסד"ק: CSGS) הכריזה היום, כי זכתה לאישור פטנט בארה"ב ובאוסטרליה עבור CSG Encompass. הפלטפורמה מאפשרת לספקיות שירותי הטלקום להרחיב את ההיצע שלהן על ידי הוספת מוצרים ושירותים של שותפים וליהנות מן ההבטחה הגלומה בשוק ה-B2B2X הרווחי. הפטנט מבסס את מעמדה של CSG כמובילה בענף בהקשר עם חוויית ה-B2B2X ומגן על התכנון הייחודי שלה עבור חוויית משתמש חלקה.

"ספקי ה-CSP זקוקים לפתרון ממוקד קטלוג, אשר יאפשר שיתוף פעולה גמיש, מדרגי והדיר לרוחב שותפים שונים, על מנת לממש את ההזדמנויות המתפתחות בתחום ה-B2B2X", אומר גרג טילטון, סמנכ"ל קטלוג, הצעות מחיר והזמנות, CSG. "זה בדיוק מה שעושה CSG Encompass. הפלטפורמה מאפשרת למפעילים להשיק שירותים חדשים במהירות רבה יותר ולחזק את העסק שלהם באמצעות חוויות לקוח מותאמות אישית, הן עבור הארגון והן עבור הצרכנים. הענקת הפטנט מהווה אבן דרך משמעותית עבור CSG ואנחנו גאים להוביל את הענף עם פתרון מוכח, אשר מקל על ספקי ה-CSP להתקדם אל מעבר לקישוריות".

CSG Encompass מאפשר לספקי ה-CSP ליצור, לאגד ולהשיק בקלות מוצרים ושירותים חדשים. בעזרת הפתרון מוגן הפטנט של CSV, ניתן יהיה לבנות מוצרים על בסיס רכיבים של CSP ושל שותפיה ולאחר מכן לבקש הצעות מחיר, לבצע הזמנות ולנהל אותן - וכל זאת ללא צורך בקוד. טכנולוגיה זו מבוססת על תקני ה-ODA וה-Open API של TM Forum, ומשמעותה כי ניתן יהיה ליצור שותפויות בין ספקי ה-CSP והשותפים שלהם תוך שמירה על עלויות אפסיות של שילוב IT. כך יוכלו ה-CSPs לספק מוצרים ושירותים חדשים ביתר קלות, במהירות רבה יותר ובעלויות נמוכות יותר.

"הן הארגונים והן השותפים שלהם מעוניינים לקיים אינטראקציות ולנהל טרנזקציות באופן דיגיטלי, מבלי שיצטרכו להשקיע בעצמם סכומים גדולים ביצירת רכיבים שמגיעים מספקים שונים", אומר ג‘ון אברהם, אנליסט ראשי, Appledore Research. "האקוסיסטמות של ה-B2B2X, שמשלבות שירותים דיגיטליים של שותפים מרובים, מהוות את הבסיס לאספקת החוויות החלקות האלה. כדי להצליח, הן זקוקות לפתרון פתוח ומשולב, אשר יכול לנהל את מחזורי המסחר המורכבים שדרושים על מנת שספקי ה-CSP יוכלו לקיים אינטראקציות עם מגוון גדול יותר של שותפים. פטנט זה מעניק משנה תוקף לדגש ששמה CSG על סיוע למפעילי הטלקומוניקציה בפתרון המורכבויות של שוקי ה-B2B2X ובהפקת תועלת מהזדמנויות חדשות של מונטיזציה".

CSG, שזכתה להכרה כאחד המועמדות הסופיות לפרס ה-TM Forum Catalyst בזכות השלב הראשון של פרויקט Channel & Markets פרי פיתוחה, הוכיחה כי Encompass היא הפלטפורמה היעילה ביותר הפועלת מקצה לקצה בכל הנוגע לפתרון אתגר "אפס המגע" של ה-B2B2X. במסגרת השלב השני נבחנים כעת מספר שיפורים אפשריים בתקני ה-API והצגתו צפויה במהלך כנס DTW Asia 2023. CSG הייתה מאז ומתמיד תורמת משמעותית ל- Open APIs של MEF SONATA SDK ו-TM Forum. פטנט זה הוא עדות למחויבותה של CSG לקידום הענף ולשאיפתה לאפשר לספקי ה-CSP להשתמש בתקנים אלה ביעילות ובהצלחה, כקרש קפיצה לכלכלה דיגיטלית ומעבר לה.

אודות CSG

CSG מעצימה חברות ליצור חוויות בלתי נשכחות ומקלה על אנשים ועל עסקים להתחבר לשירותים המשמעותיים ביותר עבורם, להשתמש בהם ולשלם תמורתם. פתרונות חוויית הלקוח, החיוב והתשלומים שלנו מסייעים לחברות בכל גודל להרוויח ולעשות את ההבדל. פתרונות ה-SaaS שלנו מאפשרים לראשי החברות לשלוט בעתידן, תוך מינוף ההכוונה שמעניק צוות השירותים הגלובלי עתיר הניסיון של CSG.

מעוניינים במידע נוסף אודות האופן שבו תוכלו לעשות את ההבדל ולהשפיע על הענף, ממש כמו +1000 הלקוחות שלנו? בקרו בכתובת csgi.com למידע נוסף.

אנשי קשר

 

קריסטין אוסטגארד
קשרי ציבור
+44 (0)79 2047 7204
kristine.ostergaard@csgi.com

ג׳ון ריי
קשרי משקיעים
+1 (210) 687-4409
john.rea@csgi.com

 

מקור: CSG

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire