DragonflyDB מכריזה על גיוס הון חדש בסך 21 מיליון דולר וזמינות כללית

 

DragonflyDB מכריזה על גיוס הון חדש בסך 21 מיליון דולר וזמינות כללית

 

סן פרנסיסקו, 21 במרץ 2023, (BUSINESS WIRE):

 

DragonflyDB Inc., החברה הניצבת מאחורי Dragonfly, בסיס הנתונים בזיכרון בעל הביצועים ויכולת ההתאמה לגודל הטובים ביותר עבור סביבות ענן, הכריזה על שני סבבי גיוס חדשים בסכום כולל של 21,000,000 דולר. החברה, אשר נוסדה במרץ 2022, חווה גידול מסיבי ברמת העניין מצד המפתחים, כאשר הפרויקט של Dragonfly ב-GitHub צבר למעלה מ-17,000 כוכבים מאז מאי 2022. גידול זה הוביל לשני סבבי גיוס הון שהתקיימו לאחרונה, עם סבב ראשוני בהובלתה של Redpoint וסבב A בהובלת Quiet Capital. סאטיש דהאמרמאג‘ מ-Redpoint Ventures ואסטסטיה מאיירס מ-Quiet Capital הצטרפו יחד למועצת המנהלים של .DragonflyDB Inc.

עם רקורד מוכח ארוך בהשקעות בתחום בסיסי הנתונים, הכולל חברות כגון Snowflake, Cockroach Labs ו-Timescale, דהאמאראג‘ הוסיף ואמר על ההשקעה כי "במקביל להפיכתה של התפוצה של יישומים ומשתמשים לגלובלית יותר ולהמשך הצמיחה של מחשוב הקצה, אנו רואים גם צמיחה של בסיסי הנתונים בזיכרון. הארכיטקטורה של Dragonfly היא ייחודית וזו באמת תקופה מרתקת עבור שוק בסיסי הנתונים בזיכרון, הצפוי להמשיך ולפרוח לאור הגידול בתפוצת היישומים".

אסטסיה, אשר ביצעה למעלה מעשר השקעות בחברות מקור פתוח ועבדה בשיתוף עם חברות דאטה דוגמת Dremio, Hex.tech ו-Supabase, אמרה על ההשקעה כי "חברי הצוות של Dragonfly הם בעלי תובנה ייחודית לגבי שוק בסיסי הנתונים בזיכרון, שאותה רכשו במסגרת העבודה ב-AWS, והם גילו כי הפתרונות הקיימים מוגבלים בכל הקשור לביצועים ולסילומיות. הגישה המודרנית שלהם נותנת מענה לאתגרים אלה עם חוויה חלקה הפועלת היטב עם Kubernetes".

.DragonflyDB Inc מכריזה גם על הזמינות הכללית של .Dragonfly 1.0, תחליף Drop-In מוכן לייצור ל-Redis עם זמינות גבוהה. ל-Dragonfly יש אלגוריתם ייחודי של זיכרון מטמון המשולב עם מודל עיבוד רב-תהליכונים, המעניק לה יכולת סילומיות אנכית לצורך תמיכה במיליוני פעולות בשנייה ובנפחי נתונים בגודל של טרה-בייטים מכל מופע. שילוב זה משפר את הביצועים שלה פי 25 והופך את הסילומיות שלה לקלה הרבה יותר בהשוואה ל-Redis.

Redis שימשה כברירת המחדל עבור בסיס נתונים בזיכרון במשך 14 השנים האחרונות. במהלך תקופה זו, אשר התאפיינה בגידול דרמטי בכמות הנתונים הנצרכת ע"י היישום הממוצע, יכולות העיבוד של מודל העיבוד החד-תהליכוני Redis לא הצליחו לעמוד בקצב. התוצאה היתה מורכבות מיותרת ותקורה עבור מפתחים וצוותי DevOps העוסקים בהתאמת גודלם של יישומים אלה.

Dragonfly, עם היכולת שלה להתרחב אנכית, מפחיתה באופן דרמטי את המורכבות התפעולית עבור מפתחים תוך שהיא מאפשרת להם לספק חוויה הרבה יותר מהירה ובעלת ביצועים גבוהים יותר למשתמשי הקצה שלהם.

עודד פונץ, המייסד השותף והמנכ"ל של DragonflyDB, אמר על הגרסה האחרונה: "למפתחים נמאס להחזיק ביד את התשתית שלהם. יצרנו את Dragonfly כדי לאפשר לקהילת פיתוח התוכנה להפעיל יישומים בקנה מידה גבוה בזמן אמת ולהאיץ את החדשנות האנושית. העלייה ברמת העניין מצד המפתחים, ההשקעה, ועכשיו Dragonfly 1.0. כולם מסמנים צעדים חשובים קדימה לקראת החזון הזה. Dragonfly 1.0 הוא מאגר נתונים חזק ואנכי בעל קנה מידה בזיכרון, עמוס בחדשנות שתפשט את הייצור ותשפר את הביצועים עבור יישומים רבים".

המימון החדש יושקע בהמשך הפיתוח הטכנולוגי לצורך טיפול בעומסי עבודה גדולים ומתוחכמים יותר.

אודות DragonflyDB

DragonflyDB נוסדה במרץ 2022 ע"י עודד פונץ ורומן גרשמן, אשר עבדו קודם לכן יחד כמהנדסים בגוגל. שניהם חוו ממקור ראשון את הקושי בסילומיות של Redis לכל אורך הקריירה ההנדסית שלהם, מה שהעניק להם את ההשראה ליצור את Dragonfly. לחברה יש שני מטות, בתל אביב ובסן פרנסיסקו, ועובדים הפזורים בכל רחבי העולם.

אודות Redpoint

Redpoint פועלת בשיתוף עם מייסדים בעלי חזון מאז 1999 על מנת ליצור שווקים חדשים ולהגדיר מחדש את השווקים הקיימים. השקענו בחברות הזנק בשלבי הגיוס הראשוני, בשלב המוקדם ובשלב הצמיחה, ואנו גאים בגיבוי שהענקנו ל-578 חברות - ביניהן Snowflake, Looker, Kustomer, Twilio, 2U, DraftKings, Duo Security, HashiCorp, Stripe, Guild, HomeAway, Heroku, Netflix ו-Sonos - עם 181 הנפקות ראשונות לציבור ואקזיטים של מיזוג ורכישה. Redpoint מנהלת 7.2 מיליארד דולר באמצעות מספר קרנות.

אודות Quiet Capital

Quiet Capital היא חברת הון סיכון הפועלת בשיתוף עם יזמים אשר שמו להם למטרה לבנות חברות טכנולוגיות המניעות את העולם רחוק יותר, מהר יותר. Quiet משקיעה במגוון שלבים ומגזרים ובעלת היסטוריה של תמיכה, משלב הרעיון ועד לשלב יצירת ההשפעה.

למידע נוסף

 

ניקולס גוטליב, סגן נשיא לשיווק
nick@dragonflydb.io

 

מקור: .DragonflyDB Inc

מולטימדיה

 

Photo

(Graphic: Business Wire)

 

Logo

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire