ד"ר הישאם מחמוד עובר אל Golder Associates , חברת הייעוץ וההנדסה הגלובלית, כנשיא והמנכ"ל החדש

 

 

אטלנטה, 28 באפריל 2015 (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Golder Associates, חברת הייעוץ וההנדסה הגלובלית, הודיעה היום שמינתה את ד"ר הישאם מחמוד כנשיא והמנכ"ל שלה. ד"ר מחמוד מונה לתפקיד הזה אחרי חיפוש גלובלי מקיף במהלך החודשים האחרונים. הוא יפעל מאטלנטה, ג'ורג'יה.

 

הקריירה של ד"ר מחמוד משתרעת על 27 שנים, ורובה הייתה בחברות הנדסה ובנייה גלובליות מגוונות. הוא מצטרף מחברת SNC-Lavalin שאליה הצטרף ב-2013 כחלק מההנהלה החדשה. הוא שימש שם בתפקיד החדש שנוצר, נשיא קבוצת התשתיות, שכללה את עסקי ההשקעות בזיכיונות תשתית (ICI), הנדסה, בנייה ותפעול ותחזוקה של החברה.

 

בהודעה על עזיבתו, SNC-Lavalin שיבחה בפומבי את ד"ר מחמוד על תרומתו החיובית מאריכת הימים לחברה. נזקפה לזכותו התמודדות עם חלקים מאוד מאתגרים של העסק, יצירת מבנה יעיל וצוות ברמה עולמית והכנת היסודות שיעזרו לחברה להתקדם ולהגיע ליעדיה. זה כלל את הביצוע על ידי החברה של כמה מפרויקטי התשתיות הגדולים ביותר בשווקים שלה, שבלטו בו ההצלחות האחרונות שלה.

 

ד"ר מחמוד הצטרף ל-SNC-Lavalin מ-AMEC, שם תפקידו האחרון היה נשיא הקבוצה, אזורי צמיחה, אחראי על עסקי הכרייה, נפט וגז, חשמל וסביבה ותשתיות של החברה במזרח התיכון, אפריקה, חבר המדינות, אסיה ואוסטרליה. הוא שימש גם כנשיא של עסקי הסביבה ותשתיות הגלובליים של AMEC. לפני AMEC, ד"ר מחמוד עבד ב-URS ובחברות הוותיקות שלה Woodward-Clyde ו-Dames & Moore, שם מילא תפקידי מפתח עם יותר ויותר אחריות בעסקי הסביבה ותשתיות.

 

בדברי ברכתו לד"ר מחמוד עם הצטרפותו ל-Golder Associates איאן סמית, חבר הדירקטוריון הבכיר, אמר: "מינוי המנכ"ל החיצוני הראשון שלנו הוא רגע חשוב בהיסטוריה של החברה הכבירה שלנו. להישאם יש את כל התכונות שחיפשנו כדי לקדם את העסק. התכונה המשותפת בחייו המקצועיים היא היכולת שלו להניע אסטרטגיות שמוסיפות ערך ויוצרות צמיחה עסקית".

 

ל-Golder Associates יש נוכחות באזורים החשובים של כדור הארץ, והיא עובדת על פרויקטים מורכבים במגזרים רבים. הלקוחות שלה מייצגים טווח רחב של ארגונים מהמגזר הציבורי והפרטי שכוללים חברות רבות שידועות בכל העולם.

 

למידע נוסף התקשרו עם צוות התקשורת של Golder Associates ב-WITH PR בטלפון +44 207 249 7769 או golder@withpr.co.uk

 

הערות לעורכים:

 

אודות ד"ר הישאם מחמוד

 

לד"ר מחמוד יש תואר BSc בהנדסה אזרחית מאוניברסיטת קטאר, ותוארי מסטר וד"ר בהנדסה גיאוטכנית, שניהם מהאוניברסיטה של מדינת אריזונה. הוא מהנדס מקצועי רשום בכמה מדינות של ארה"ב.

 

 

אודות Golder Associates www.golder.com

 

 

הכוח המניע של Golder Associates, ארגון גלובלי בבעלות העובדים עם יותר מחמישים שנות ניסיון, הוא המטרה שלנו לתכנן את ההתפתחות של כדור הארץ תוך שמירת השלמות של כדור הארץ. מתוך יותר מ-180 משרדים, יותר מ-7,000 העובדים שלנו מספקים פתרונות שעוזרים ללקוחותינו להשיג את יעדי הפיתוח בר הקיימא שלהם על ידי מתן טווח רחב של שירותי ייעוץ בלתי תלוי, תכנון ובנייה בתחומי ההתמחות שלנו: אדמה, סביבה ואנרגיה.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBENEWSWIRE