אדאלום ו-OPSWAT מספקות את הפתרון המתקדם הראשון בתעשייה לציות בנקודות קצה עבור יישומים בענן

השילוב מפגיש את  מתווך אבטחת הגישה לענן של אדאלום עם OPSWAT Gears לשם אימות עמדה וציות במכשירים שניגשים ליישומים בענן

פאלו אלטו, קליפורניה, 20 במאי 2015 (Marketwired):

מתווכת אבטחת הגישה לענן אדאלום ו-OPSWAT, ספקית של פתרונות מבוססי תוכנה לאבטחה וניהול של תשתיות מחשוב, הודיעו היום על פתרון ציות מתקדם בנקודות קצה חדש שפותח במשותף ליישומי ענן.

המעבר של נתונים ארגוניים ליישומי ענן כמו Salesforce, Box, Office 365 ו-Google Apps, יחד עם העלייה הגדולה בשימוש במכשירים ניידים, ממשיכים לאתגר את אנשי טכנולוגיית המידע והאבטחה. אחד האתגרים התפעוליים במחשוב הוא הבטחת האבטחה והציות של מכשירי משתמשים שניגשים לנתונים רגישים בענן.

"כשהענן הופך למודל המועדף להספקה של יישומים, אמצעי הבקרה להגנת הנתונים שבענן חייבים להתרחב לגישה של המכשירים", אמר אסף רפפורט, מנכ"ל אדאלום. "עבור אנשי אבטחת המחשבים, המגוון של המכשירים, גם מנוהלים וגם המכשירים האישיים של העובדים (BYOD), שניגשים לנתונים עם סיכון גבוה ביישומים בענן, מחייב גישה שיכולה לזהות הפרות ציות פוטנציאליות ולהפחית סיכונים בלי להפריע למשתמשי הקצה".

הפתרון המשולם של אדאלום ו-OPSWAT משלב בין פלטפורמת האבטחה הייעודית ליישומי ענן של אדאלום ובין OPSWAT Gears, פתרון מבוסס ענן להערכה של עמדת המכשיר ולציות כדי לגשר על הפער בין תוכנה כשירות וציות בנקודת הקצה.

פלטפורמת אבטחת יישומי הענן הייעודית של אדאלום מספקת חווייה חלקה, שמשתלבת עם יישומי הענן ומאבטחת אותם תוך דקות. ארגונים שמשתמשים כיום באדאלום יכולים להתקין אמצעי בקרה מקיפים, כולל מדיניות בקרת גישה המבוססת על המשתמש, IP, המכשיר (מנוהל או לא מנוהל) והתפקיד. באמצעות השילוב של OPSWAT Gears, ארגונים יכולים עכשיו גם לנטר ולאכוף את הסטטוס של מכשירי חלונות ומאק שניגשים ליישומים בענן. זה כולל דרישות רגולציה כמו אנטי וירוס בנקודת קצה, חומת אש בתוכנה, מצב התיקונים (טלאים) במערכת ההפעלה והצפנה בדיסק הקשיח.

"באמצעות אדאלום ו-OPSWAT Gears, משתמשים ארגוניים יכולים עכשיו לאכוף אבטחה וציות של מכשירים לפני הגישה ליישומים בענן. Gears מספק מידע קריטי על המכשיר שבנקודת הקצה כגון האם המכשיר מוגן באמצעות תוכנת אנטי וירוס, האם אמצעי האחסון של המכשיר מוצפנים, האם הוא מוגן באמצעות סיסמה, אם יישומים לא רצויים כלשהם פועלים והאם המכשיר נגוע ברשם הקשות או נוזקות אחרות, גם עבור נקודות קצה שמנוהלות על ידי סוכן ה-Gears המותקן וגם עבור אלה שמריצים את הלקוח המסיס (dissolvable) שלנו. השותפות הזאת מאפשרת לארגונים להבטיח שנקודות הקצה של המשתמשים שלהם מצייתות להוראות האבטחה של הארגון ולהוראות הרגולציה", אמר בני צ'רני, מנכ"ל OPSWAT.

השילוב המשותף מאפשר לארגונים לתת מענה למקרי שימוש פרטניים של גישה לענן כמו אלה:

ודבר אחרון, הפתרון המשולב תוכנן מתוך מחשבה על קלות שימוש -- לא צריך שום תוספים לדפדפן ולא ג'אווה או ActiveX כדי להפעיל אותו. התהליך כמעט בלתי נראה למשתמש הקצה, ואנשי המחשוב יכולים להגדיר את התצורה שלו בלחיצה אחת. כשצריך לפתור בעיות ציות, משתמש הקצה מקבל הנחיה איך לבצע את שלבי התיקון כדי לקבל גישה בלי ליצור קשר עם אנשי המחשוב.

למידע נוסף על השילוב הזה, בקרו באחד מהמשאבים האלה:

אודות Adallom

אדאלום, שהוקמה ב-2012 על ידי ותיקים בהגנת סייבר, ספקית מבטיחה (Cool Vendor) של גרטנר לשנת 2014, היא מתווכת אבטחת גישה לענן שמספקת נראות, ממשל והגנה ליישומים בענן. הפלטפורמה החדשנית שלה פשוטה להתקנה, שקופה למשתמשים וזמינה על בסיס תוכנה כשירות או כפתרון באתר. באמצעות אדאלום, שמונעת על ידי ההיוריסטיקה המתקדמת SmartEngine™ ומגובה על ידי צוות מובחר של חוקרי אבטחת סייבר, קל להגן על נתונים בענן. למידע נוסף בקרו באתר www.adallom.com או עיקבו אחרינו בטוויטר @adallom.

אודות OPSWAT

OPSWAT היא חברת תוכנה מסן פרנסיסקו שמספקת פתרונות לאבטחה וניהול של תשתיות מחשוב. OPSWAT, שהוקמה ב-2002, מספקת פתרונות וטכנולוגיות שמגנים על מכשירים ועוזרים לאבטח את זרימת הנתונים הדיגיטליים. היישומים האינטואיטיביים וערכות הפיתוח המקיפות של OPSWAT מותקנות על ידי לקוחות שהם עסקים קטנים ובינוניים, ארגונים ויצרני ציוד מקורי ביותר ממאה מיליון קצה בכל העולם.

 

 

 

 מידע ליצירת קשר

איש קשר לעיתונות של אדאלום
Mike Spinney
CHEN PR for Adallom
mspinney@chenpr.com
781-672-3112

אשת קשר לעיתונות של OPSWAT

Elisse Lockhart
OPSWAT
elisse@opswat.com
415.590.7300

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית MARKETWIRED