אדאלום משתלבת עם דרופבוקס לעסקים כדי להגן על נתונים סודיים בענן

נראות מקיפה, ממשל והגנה מפני איומים זמינים עכשיו להתקנות של דרופבוקס

פאלו אלטו, קליפורניה, 3 ביוני 2015 (Marketwired) :

מתווכת אבטחת הגישה לענן אדאלום הודיעה היום על שילוב עם דרופבוקס לעסקים (Dropbox for Business), שמאפשר לאנשי המחשוב בארגונים להגן על נתונים סודיים בענן.

השותפות נותנת מענה ישיר לבעיות של הגנה על נתונים וממשל בארגונים בכך שהיא מספקת ללקוחות דרופבוקס לעסקים נראות ושליטה על נתונים סודיים ובעלי ערך רב של החברה שמאוחסנים ומשותפים בדרופבוקס. השילוב עם אדאלום מאפשר למנהלי מערכת בדרופבוקס לשלוט על השימוש ביישומים, לתת מענה לדרישות ציות, לאפשר אבטחת נתונים ולהגן על משתמשים מפני איומים בזמן אמת.

"העיקרון של דרופבוקס לעסקים הוא לפשט את האופן שבו אנשים וחברות עובדים ביחד. השילוב של אדאלום עם דרופבוקס לעסקים מספק באופן שקוף ממשל ואמצעי אבטחה לנתונים בענן בלי להשפיע על חוויית המשתמש שאנשים מכירים ואוהבים", אמר פטריק הים, מנהל אמון ואבטחה בדרופבוקס.

"ההוספה של דרופבוקס לעסקים לרשימה הגדלה של יישומי שירות כתוכנה שנתמכים על ידי אדאלום ממשיכה את התנופה שלנו בשוק ענן שזקוק נואשות לאבטחה וניהול אמיתיים", אמר ינון קוסטיקה, סגן נשיא למוצרים באדאלום. "בסיס המשתמשים הגדול וגדל במהירות של דרופבוקס ירוויח מפונקציות האבטחה הארגוניות של אדאלום. ההתקנה של אדאלום לדרופבוקס תהיה שקופה לגמרי למשתמשים אבל מנהלי אבטחת מידע מרוויחים מהנראות, הממשל וההגנה על נתונים בענן, בנוסף למחקר פרואקטיבי של מעבדות אדאלום, צוות המחקר המוביל באבטחה של תוכנה כשירות".

הממשל ואמצעי האבטחה של אדאלום לדרופבוקס לעסקים כוללים:

  1. ניטור שימוש - השגת ראות על השימוש בדרופבוקס לעסקים, כולל איזה משתמשים ניגשים לשירותים, איך הם ניגשים והקבצים שהם משתפים. צמצום משטח התקיפה על ידי זיהוי משתמשים מורשים בסיכון גבוה וחשבונות זומבי.
  2. טיפול בביקורות ואישורים - זיהוי קבצים עם תוכן רגיש, כמו מספרי זהות, מספרי כרטיסי אשראי או נתונים קנייניים של החברה וניטור הגישה אליהם כדי לתת מענה לדרישות ציות כמו HIPAA, PCI או סרבנס-אוקסלי (SoX).
  3. התקנת בקרת גישה פרטנית - חסימת או הגבלת הגישה לדרופבוקס לעסקים על בסיס משתמש, תפקיד, IP או מכשירים. אפשר להגביל גישה של מכשירים לא מנוהלים לגישה אל פעולות, תיקיות או קבצים ספציפיים.
  4. אבטחת נתונים - להצפין ולאפשר ניהול זכויות מידע (IRM) עבור קבצים ומסמכים רגישים שמורידים אותם למכשירים אישיים לא מנוהלים (BYOD) או משתפים אותם עם גורם חיצוני כמו שותפים.
  5. מניעת איומים - זיהוי חריגות ואיומי ענן מתקדמים באמצעות השילוב המוכח של ההיוריסטיקה  SmartEngine™ ומעבדות אדאלום. יותר מ-74 משתנים שונים משמשים לקביעת קו הבסיס של השימוש הרגיל בארגון.
  6. יכולת הרחבה למוצרי אבטחה קיימים - הרחבת הפעולות והאירועים בענן של אדאלום למוצרי ניתוח אבטחה ומוצרי SIEM כמו HP ArcSight, פלטפורמת ניתוח האיומים FireEye ואחרים. שילוב עם פתרונות קיימים של סיווג DLP ובקרת גישה לרשת (NAC).

למידע נוסף על התמיכה של אדאלום לדרופבוקס, בקרו בבקשה באתר https://www.adallom.com/solutions/. למידע נוסף על דרופבוקס לעסקים, בקרו בבקשה באתר https://www.dropbox.com/business.

אודות אדאלום

אדאלום, שהוקמה ב-2012 על ידי ותיקים בהגנת סייבר, ספקית מבטיחה (Cool Vendor) של גרטנר לשנת 2014, היא מתווכת אבטחת גישה לענן שמספקת נראות, ממשל והגנה ליישומים בענן. הפלטפורמה החדשנית שלה פשוטה להתקנה, שקופה למשתמשים וזמינה על בסיס תוכנה כשירות או כפתרון באתר. באמצעות אדאלום, שמונעת על ידי ההיוריסטיקה המתקדמת SmartEngine™ ומגובה על ידי צוות מובחר של חוקרי אבטחת סייבר, קל להגן על נתונים בענן. למידע נוסף בקרו באתר www.adallom.com או עקבו אחרינו בטוויטר @adallom.

אודות דרופבוקס

המשימה של דרופבוקס היא לבנות בית למידע הכי חשוב של כל אחד ולהפיח בו רוח חיים. אנחנו מקלים על מיליוני אנשים בבית או בעבודה לגשת, לשתף ולעבוד ביחד על הקבצים שלהם כדי שיוכלו להיות יותר יצרניים. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר https://www.dropbox.com/press.

איש קשר לעיתונות של אדאלום
Mike Spinney
CHEN PR
mspinney@chenpr.com
781-672-3112

 

 

 *** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית MARKETWIRED