קבוצת קורטק מגישה פטנט זמני לפיתוח אנודת סוללה משופרת על בסיס סיליקון

קבוצת קורטק מגישה פטנט זמני לפיתוח אנודת סוללה משופרת על בסיס סיליקון

 

אן ארבור, מישיגן, 4 במאי 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

 

קבוצת קורטק The Coretec Group (OTCQB: CRTG), מפתחת של חומרים פעילים באנודת סיליקון עבור סוללות ליתיום-יון וציקלוהקססילן (CHS) עבור כלי רכב חשמליים, קלינטק ויישומי טכנולוגיה חדשניים, הודיעה כי הגישה פטנט זמני לפיתוח ממשקי אלקטרוליט מוצק (SEI) מלאכותיים קנייניים המסוגלים להאריך את החיים ולהגדיל את היכולות של אנודות מבוססות סיליקון עבור סוללות ליתיום-יון. בקשת הפטנט הזמני הוגשה ב-1 במאי 2023 כחלק מתוכנית הסוללות Endurion של החברה המתמקדת בפיתוח סוללות רכב חשמלי הנטענות מהר יותר, ומחזיקות מעמד זמן רב יותר, מהתקן הנוכחי בתעשייה.

 

צוות המדענים של Coretec פיתח שלוש מתודולוגיות מובחנות וחדישות למזעור הפירוק והגדלת שיעור הקיבולת על ידי יצירת שכבת SEI מלאכותית סביב הננו-חלקיק של הסיליקון. הנתונים תומכים בטענות המתוארות בהגשת הפטנט ומצביעים על כך שסוללות Endurion, המשתמשות בשכבת ה-SEI הקניינית הזו, מסוגלות להאריך את חייהן של אנודות מבוססות סיליקון ולאפשר העמסת סיליקון משופרת בסוללות ליתיום-יון עם צפיפות אנרגיה רבה יותר.

 

"פטנט זמני זה מטרתו להגן על התהליך שאנו מאמינים שהוא ייחודי ובעל פוטנציאל השפעה משמעותי בפיתוח תוכנית סוללת ה-Endurion שלנו, ועבור המחקר והפיתוח של סוללות בכלל", אמר מתיו קאפרס, מנכ"ל The Coretec Group. "מחקרים הראו כי לאנודות סיליקון יש פוטנציאל להגדיל את יכולת הטעינה של הסוללה על פני אנודות גרפיט מסורתיות בסדר גודל של עד פי עשר. האתגר תמיד התרכז סביב חלקיקי סיליקון הנוטים להתפורר במהלך מחזורי הטעינה והפריקה, משהו שהפטנט הזמני הזה מתייחס אליו ומציע גיבוי בנתונים".

 

האסטרטגיות של תוכנית Endurion מתמקדות ביצירת שכבות SEI מלאכותיות עם כימיות פני שטח מותאמות שמספקות לליתיום-יון ולהולכה החשמלית נתיבים משופרים, תוך הגבלת ההתפרקות. באמצעות שלבים סינתטיים מוגבלים, למתודולוגיות אלו צריכה להיות התאמה מדרגית לייצור ניתן להשגה, ולעזור להגיע לכלל מסחור. בסך הכל, הגישה של Endurion בפטנט זמני זה עשויה להביא לשיטות פיתוח סוללות שעשויות להניב אנודות סיליקון משופרות עבור סוללות ליתיום-יון וסוללות מצב מוצק.

 

"הגשת פטנט זו היא צעד גדול קדימה בתוכנית סוללות Endurion שלנו. הגישה הייחודית שלנו ל-SEI מלאכותי צפויה לספק תוצאות פורצות דרך, לקדם את טכנולוגיית אנודות הסיליקון ולהפוך את הדור הבא של אנודות מבוססות סיליקון לכדאיות מסחרית", אמר ד"ר ראמז אלגמל, Ph.D, מנהל טכנולוגיות ראשי בקבוצת Coretec. "אנודות סיליקון הולכות להיות המפתח לפתיחת הדרך לסוללות  1000+ Wh/Lהנחוצות לדרישות של כלי רכב חשמליים, והצוות שלנו מחויב לשיפור נוסף של יכולותיהם, יצירת סוללות יעילות ועמידות זמן רב יותר ממה שחשבו בעבר שאפשר".

 

למידע נוסף על קבוצת Coretec, בקר באתר www.thecoretecgroup.com.

 

אודות קבוצת קורטק

 

The Coretec Group, Inc – קבוצת קורטק היא מפתחת סיליקון מהונדס מאן ארבור, מישיגן, הפועלת לשיפור החיים ולהנעת שווקי הרכב החשמלי, הקלינטק והטכנולוגיה המתפתחת של המחר. תוכנית הסוללות הנוכחית של החברה מכונה Endurion - הצוות של Coretec מיישם את המומחיות שלו בננו-חלקיקי סיליקון כדי לפתח אנודות סיליקון עבור סוללות ליתיום-יון ברכבים חשמליים שיטענו מהר יותר ויחזיקו מעמד זמן רב יותר מהתקן הנוכחי בתעשייה.

 

בנוסף, Coretec מנצלת את הסיליקון המהונדס שלה גם כדי לפתח סל מוצרים ממוקדי אנרגיה, כולל תאורת מצב מוצק (LED), מוליכים למחצה, תצוגות נפח תלת ממדיות ומעגלים אלקטרוניים להדפסה. העבודה פורצת הדרך של The Coretec Group מחוללת מהפכה בשווקי הרכב החשמלי ואחסון האנרגיה, והיא תמשיך להיות חלוצה בתעשייה הזו הנעה בקצב מהיר.

 

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.thecoretecgroup.com.

 

עקבו אחרי קבוצת קורטק ב:

טוויטר:   @CoretecGroupInc

לינקדאין: www.linkedin.com/company/24789881

יוטיוב: www.youtube.com/channel/UC1IA9C6PoPd1G4M7B9QiZPQ/featured

 

 

הצהרות צופות פני עתיד

ההצהרות בהודעה לעיתונות זו, המתייחסות לציפיות של קבוצת Coretec ביחס להשפעה העתידית על תוצאות הפעילות של החברה, הינן הצהרות צופות פני עתיד ועשויות להיות כרוכות בסיכונים ובאי-ודאות, שחלקם אינם בשליטתנו. סיכונים ואי-ודאות כאלה מתוארים בפירוט רב יותר בהגשות שלנו לרשות ניירות הערך האמריקאית. מכיוון שהמידע בהודעה לעיתונות זו עשוי להכיל הצהרות הכרוכות בסיכון ובאי-ודאות וכפופות לשינויים בכל עת, התוצאות בפועל של החברה עשויות להיות שונות באופן מהותי מהתוצאות הצפויות. איננו מתחייבים לחשוף תיקונים עתידיים להצהרות צופות פני עתיד. שחרור זה אינו מהווה הצעה למכירה או שידול להצעות לרכישת ניירות ערך כלשהם של ישות כלשהי.

למידע נוסף:

Corporate Contact:

The Coretec Group, Inc.
Lindsay McCarthy
info@thecoretecgroup.com
+1 (866) 916-0833

Media Contact:

Spencer Herrmann
FischTank PR
coretec@fischtankpr.com
+1 (518) 669-6818

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire