ריאה רוכשת את ספקית העברות הכספים המלזית IME

התרחבות אסטרטגית לשווקים חדשים במזרח התיכון ומלזיה

הרכישה תוסיף 71 חנויות ו-17,000 אתרים לרשת הגלובלית של ריאה

 

ליווד, קנזס, 22 ביוני 2015 (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Ria Money Transfer ("ריאה"),  החברה הגלובלית להעברת כספים השלישית בגודלה וחברת בת של Euronet Worldwide, Inc. (Nasdaq:EEFT), הודיעה היום שרכשה את IME (M) Sdn Bhd ("IME"), ספקית העברות כספית מלזית מובילה, ומספר חברות קשורות. הרכישה תמומן בעיקר באמצעות מזומן, עם כמות קטנה של מניות של יורונט.

 

הרכישה של IME מעניקה לריאה כניסה מיידית לשוקי השליחה החשובים של אסיה והמזרח התיכון ויאפשרו לריאה לשכפל מהר יותר את ההצלחה שהשיגה בארה"ב ובאירופה בעשור האחרון. IME משלימה מאוד את הרשת הקיימת של ריאה ומוסיפה שוקי שליחה ואתרי תשלום חדשים בכמה מהמסדרונות הכי גדולים ומהירי צמיחה בעולם. ריאה גם מביאה יותר יכולות העברת כספים והפצה ל-IME והכמות המשולבת של שני העסקים מספקת הצעת ערך יותר משכנעת לשותפים עסקיים חדשים וקיימים. לריאה יש היסטוריה מוכחת של הגדלת נתח שוק כשהיא נכנסת לשווקים חדשים והוספה של תשע מדינות שליחה חדשות באסיה ובמזרח התיכון ישלימו את הצמיחה של ריאה.

 

"IME היא היא ספקית ידועה ואמינה של העברות כספים בשוק העברות הכספים הצומח במהירות של אסיה, עם שירות ברמה עולמית גם לשליחה וגם לקבלת תשלומים", אמר מייקל ג'. בראון, היו"ר והמנכ"ל של יורונט. "השווקים הנוכחיים של IME אחראים להעברות כספים בשווי של בערך 115 מיליארד דולר בשנה לפי הבנק העולמי. IME מספקת לריאה דריסת רגל ג"ג אופטימלית למינוף רשת העברות הכספים שלה, הכמויות וצוות ההנהלה כדי להשיג התייעלות ולבטל את עקומת הלמידה בכניסה לשווקים חדשים. אני נלהב במיוחד לגבי השילוב של IME וריאה כי IME הפיקה שיעורי צמיחה דו ספרתיים בשוק של דרום אסיה, שעולים בקנה אחד עם הצמיחה שאנחנו רואים בשווקים אחרים של העברות כספים".

 

"ריאה היא מובילה מאוד מכובדת בענף העברות הכספים עם מחויבות להעברות כספים מהירות, מאובטחות ובמחיר סביר. הלקוחות שלנו ירוויחו מהרשת הגלובלית של ריאה הכוללת 246,000 אתרים. המאזן החזק של יורונט והצוות המשולב יעזרו להאיץ את מסלול הצמיחה של IME באזור", אמר הם ראג' דאקאל, המנהל הכללי של IME מלזיה.

 

ההכנסות הלא מבוקרות של IME היו בערך 40 מיליון דולר ב-12 החודשים שהסתיימו ב-31 במרץ 2015. היא תאוחד לתוך מגזר העברות הכספים של יורונט והרכישה תוסיף לרווח במזומן למניה בשנת הפעילות המלאה הראשונה בערך $0.08 עד $0.10 למניה.

 

אודות Euronet Worldwide, Inc.

 

יורונט וורלדווייד היא מובילת ענף בעיבוד העברות כספים אלקטרוניות מאובטחות. החברה מציעה פתרונות עיבוד תשלומים ועסקאות למוסדות פיננסיים, קמעונאים, ספקי שירותים וצרכנים פרטיים. השירותים האלה כוללים שירותים מקיפים של כספומטים, נקודות מכירה ומיקור חוץ של כרטיסים, הנפקת כרטיסים ושירותי רכישה לסוחרים, פתרונות תוכנה, שירותי העברת כספים מבוססי מזומן ומקוונים בין צרכנים ובין עסקים והפצה אלקטרונית של זמן סלולרי משולם מראש ומוצרים משולמים מראש אחרים.

 

רשת התשלומים הגלובלית של יורונט נרחבת - היא כוללת 20,863 כספומטים, בערך 76,000 מסופי העברות כספים אלקטרוניות בנקודות מכירה וסל גדל של שירותי כרטיסי חיוב ואשראי במיקור חוץ שנמצאים בניהול ב-47 מדינות; פתרונות תוכנה לכרטיסים; רשת עיבוד משולם מראש של בערך 672,000 מסופי נקודות מכירה בבערך 308,000 אתרי קמעונאות ב-34 מדינות; רשת העברת כספים גלובלית של בערך 246,000 אתרים המשרתת 138 מדינות. באמצעות מטה החברה בליווד, קנזס, ארה"ב ו-54 סניפים ברחבי העולם יורונט משרתת לקוחות בכ-165 מדינות. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר של החברה בכתובת www.euronetworldwide.com.

 

 אודות IME (M) Sdn Bhd

IME (M) Sdn Bhd (IME) עוסקת בפתרונות של העברת כספים ומתמחה בהספקת שירותי העברות כספים ברמה עולמית לבני משפחה וחברים ברחבי העולם. המטה של IME נמצא בקואלה לומפור ויש לה נוכחות בינ"ל רחבה ב-25 מדינות, רשת של יותר מ-75,000 אתרי תשלום בכל העולם, כוח אדם מאוד יעיל של יותר מ-500 עובדים מגוונים ובסיס לקוחות חזק ונאמן. 

 

אודות ריאה

ריאה היא מובילה גלובלית בהעברות כספים ואמת מידה מוכרת באיכות ובשירות. ריאה יוזמת העברות באמצעות רשת של סוכני שליחה וחנויות בבעלות החברה שנמצאות ברחבי צפון אמריקה, אמריקה הלטינית, אירופה ואוסטרליה וגם באינטרנט מארצות הברית באתר www.riamoneytransfer.com. הרשת הגלובלית הנוכחית של ריאה כוללת 138 מדינות עם שירות ביותר מ-246,000 אתרים. ריאה איתנה במחויבות שלה ללקוחות ונטועה בקהילות שבהן הם חיים. למידע נוסף בקרו באתרים www.riafinancial.com ו-www.riamoneytransfer.com.

 

מידע צופה פני עתיד בהודעה לעיתונות הזאת

כל מידע הכלול בהודעה לעיתונות הזאת שנוגע ליורונט או לכוונות, לציפיות או לתחזיות לגבי ביצועים עתידיים של ההנהלה שלה, כולל אלה המתייחסות ל-IME, הוא מידע צופה פני עתיד. התוצאות בפועל של יורונט עשויות להיות שונות באופן מהותי מאלה החזויות במידע צופה פני עתיד זה כתוצאה של מספר גורמים, ביניהם: היכולת של יורונט לשלב בהצלחה את IME אחרי הסגירה; היכולת של IME לשמור על שיעורי הצמיחה שלה; התנאים בשווקים הפיננסיים העולמיים והתנאים הכלכליים הכלליים, כולל התנאים הכלכליים במדינות או אזורים ספציפיים; התפתחויות טכנולוגיות שמשפיעות על השוק של המוצרים והשירותים של יורונט ו-IME; היכולת של יורונט ו-IME להציג בהצלחה מוצרים ושירותים חדשים; תנודות בשערי החליפין של מטבע חוץ; ושינויים בחוקים ורגולציה שמשפיעים על העסקים של יורונט ו-IME. הסיכונים האלה וסיכונים אחרים מתוארים בדוחות שיורונט מגישה לרשות (האמריקאית) לניירות ערך, כולל הדוח השנתי שלנו על גבי טופס 10-K, דוחות רבעוניים על גבי טופס 10-Q ודוחות שוטפים על גבי טופס 8-K. עותקים של דוחות אלה אפשר להשיג דרך אתר האינטרנט Edgar של הרשות או על ידי יצירת קשר עם יורונט או הרשות. כל מידע צופה פני עתיד שכלול בהודעה לעיתונות הזאת נכון רק לתאריך של ההודעה לעיתונות הזאת. יורונט לא מתכוונת לעדכן את המידע צופה פני העתיד הזה ולא מתחייבת כלפי אדם כלשהו לספק עדכונים כאלה כלשהם בשום נסיבות. יורונט מפרסמת באופן קבוע מידע חשוב בחלק קשרי המשקיעים של אתר האינטרנט שלה.

 

למידע נוסף צרו קשר עם:

Euronet Worldwide, Inc

Stephanie Taylor

staylor@euronetworldwide.com

(913) 327-4200

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBENEWSWIRE