מאניגרם משיקה שירותי העברות כספים בטורקמניסטן

הסכם עם בנק גרגום פותח את המדינה לשירותי העברות כספים תחרותיים

 

דאלאס, טקסס, 23 ביוני 2015 (GLOBE NEWSWIRE) :

מאניגרם (NASDAQ: MGI), MoneyGram Inc, ספקית גלובלית של שירותי העברות כספים חדשניים, הודיעה היום על הרחבת הרשת הכלל עולמית שלה לטורקמניסטן, והגעה ללקוחות במדינה בפעם הראשונה באמצעות הסכם עם בנק גרגום.

 

"הופעת הבכורה של מאניגרם בטורקמניסטן היא הישג חשוב שממצב את החברה מבחינה אסטרטגית להגיע ללקוחות שלא קיבלו שירות בעבר", אומר גרנט ליינז, סגן נשיא ביצועי של מאניגרם לפיתוח עסקי. אנחנו נלהבים לעבוד עם בנק גרגום כדי לספק ללקוחות העברות כספים מהירות ומאובטחות לבני משפחה וחברים ברחבי העולם".

 

השקת הפעילות של מאניגרם בטורקמניסטן מהווה בסיס למערכת העברות כספים משופרת במדינה. זה חשוב במיוחד לספורטאים ומבקרים שיבואו לטורקמניסטן בקשר למשחקי אסיה באולם סגור ואומנויות לחימה ב-2017.

 

"הפעילות של מאניגרם בטורקמניסטן תביא לחיסכון משמעותי אצל הלקוחות בטורקמניסטן", אומר יבגני ו. בוטיוגין, מנהל אזורי בכיר של ארצות חבר המדינות. "היא גם תגדיל את הגישה לאתרי שליחת וקבלת כספים באופן אמין ומאובטח"

 

כשמאניגרם תשיק את השירותים שלה עם בנק גרגום, היא גם תתחיל בהתרחבות מתמשכת ברחבי המדינה במאמץ להגיע למספר הגדל של צרכנים שתלויים בהעברות כספים לצרכים הפיננסיים היומיומיים שלהם.

 

כספים שנשלחים באמצעות שירותי העברות הכספים של מאניגרם בדרך כלל מוכנים לגבייה בכל אחד מקרוב ל-350,000 האתרים של החברה בתוך דקות מהשליחה, בכפוף לשעות הפעילות של הסוכנים. הזמינות והחוקים והתקנות המקומיים.

 

שיעורי הצמיחה הכלכלית בטורקמניסטן הם בין מהירי הצמיחה ביותר בעולם ויש בה אוכלוסייה של בערך חמישה מיליון. רוסיה היא מסדרון העברות הכספים הגדול ביותר של המדינה, ב-2013 בערך 41 מיליון דולר נשלחו לפדרציה הרוסית ו-40 מיליון דולר התקבלו מהפדרציה הרוסית, לפי הבנק העולמי. מסדרוני העברות כספים עיקריים אחרים הם גרמניה, טורקיה ואיחוד האמירויות.

 

אודות MoneyGram Inc.

 

מאניגרם היא ספקית גלובלית של שירותי העברות כספים חדשניים ומוכרת בעולם בתור קשר פיננסי לחברים ובני משפחה. בין אם דרך האינטרנט, באמצעות מכשיר נייד או קיוסק או בחנות מקומית, אנחנו מחברים בין צרכנים בכל דרך שנוחה להם. אנחנו גם מספקים שירותי תשלום חשבונות, מנפיקים המחאות כסף ומטפלים בהמחאות רשמיות בשווקים נבחרים. מידע נוסף על MoneyGram International, Inc. נמצא באתר moneygram.com.

 

ליצירת קשר: אשת קשר למדיה:

         Michelle Buckalew

         media@moneygram.com

         214-979-1418

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBENEWSWIRE