פרסגיס משיקה מוצר הדמיית מכ"ם חדש ליישומי מחקר, פיתוח והדרכה

Ondulus Radar מביא דיוק מוביל בשוק non-ITAR ליישומי הדמיית מכ"ם

מונטריאול, קנדה 29 ביוני 2015, (Marketwired) :

פרסגיס (Presagis), ספקית מובילה של תוכנות מידול, הדמיה ותוכנות משובצות מסחריות הודיעה היום על ההשקה של Ondulus Radar, מוצר תוכנת מכ"ם חדש שנותן לארגונים את הכלים להוסיף חיישני מכ"ם עתירי ביצועים ודיוק למגוון רחב של יישומי הדמיה.

השם Ondulous מקורו מהמילה בלטינית "unda" שמשמעה גל והוא מסמל את הגלים שבהן מערכות מכ"ם משתמשות כדי להאיר עצמים. Ondulus Radar יכול לדמות מכ"ם קרקעי במיקום ג"ג נתון וגם מכ"ם נישא בהדמיות של כלי רכב כמו טנקים, אוניות, מטוסים ומטוסי סילון מהירים כדי להבין איך מרחק, ניידות ומהירות משפיעים על ביצועי המכ"ם.

Ondulus Radar החדש יעניק יתרונות ברורים לגופים צבאיים, סוכניות לאומיות לניהול מרחב אווירי, מפעילי בקרת טיסה ואוניברסיטאות ומעבדות מחקר באמצעות האפשרויות לתכנן ולהדריך במערכות הדמיית מכ"ם.

"הבאת Ondulus Radar לשוק היא צעד חשוב לקראת החזון שלנו – חבילה שלמה של פתרונות הדמיית חיישנים דינמיים, מאוד מדויקים ומבוססים על פיזיקה", אמר אריק סיימון, מנהל החדשנות בפרסגיס. "היעד הסופי שלנו הוא להביא מיזוג חיישנים לכל לקוחותינו".

Ondulus Radar הוא חלק מחבילת המידול והדמיה של פרסגיס, מסגרת מידול והדמיה מקצה לקצה ייחודית שכוללת כלי מידול תלת מימדי ובסיס נתונים, כלי סיווג חומר חיישנים, כוחות שנוצרו באמצעות מחשב ומדמה טיסה ומדמה מסוק למידול של דינמיקות טיסה.

"החלק הכי טוב הוא כמה קל עשינו את השילוב של Ondulus Radar עם תוכנות הדמיית הכטב"מ, המסוקים והמטוסים שלנו", אמר סיימון. "והיות ש-Ondulus Radar פותח במלואו בקנדה, אנחנו יכולים עכשיו להציע עכשיו את מוצר החיישן הראשון שלנו שהוא non-ITAR (לא כפוף לתקנות המסחר בנשק של ארה"ב).

אודות פרסגיס

פרסגיס היא  מובילה גלובלית שמספקת פתרונות מסחריים של תוכנות מידול, הדמיה ותוכנות משובצות מסחריות לשוקי התעופה, ההגנה והביטחון והתשתיות הקריטיות. פרסגיס משלבת מסגרת פיתוח הדמיות פתוחה עם שירותים מקצועיים של מומחים כדי לעזור ללקוחות לייעל את זרימת העבודה בפיתוח, להפחית סיכונים בפרויקטים ולספק פתרונות כוללניים ברמה גבוהה. פרסגיס גם נמצאת בחזית התכנון של תוכנות תעופה עבור תצוגות תא טייס מאושרות. עם יותר מעשרים שנות ניסיון בפיתוח תוכנות מאושרות, פרסגיס מקצרת עבור לקוחותיה את לו"ז הפיתוח של תוכנה מאושרת ואת זמן ההגעה לשוק. החברה משרתת מאות לקוחות בכל העולם, כולל רבים מהארגונים המכובדים ביותר בעולם כגון בואינג, לוקהיד מרטין, איירבוס, BAE Systems ו-CAE. למידע נוסף בקרו באתר www.presagis.com.

© 2015 Presagis Canada Inc. and/or Presagis USA Inc.. כל הזכויות שמורות.

פרסגיס משמעו Presagis Canada Inc., Presagis USA Inc. ו/או Presagis Europe SA. השמות של חברות ומוצרים אמיתיים המוזכרים בזאת עשויים להיות סימני מסחר של בעליהם, בהתאמה.

מידע ליצירת קשר

ליצירת קשר:

Ondulus Radar

Stephane Blondin

ראש ניהול מוצרים ושיווק

(514) 341-3874

stephane.blondin@presagis.com

 

 *** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Marketwired