Omagine משלימה את הליכי הרישום של זכויות במקרקעין

 

השווי הממוצע הוא $718,614,000

ניו יורק, 9 ביולי 2015 (GLOBE NEWSWIRE):

 

,Omagine, Inc. (OTCQB:OMAG) הודיעה היום שחברת הבת שלה שיש לה 60% מהבעלות עליה Omagine LLC  ("Omagine") חתמה עם ממשלת עומאן ("הממשלה") ורשמה אצלה הסכם הנאת שימוש שמשלים באופן חוקי את הבעלות של Omagine על זכויות הפיתוח ("זכויות הנאת השימוש") ב-245 אקרים של קרקע בחזית חוף הים "הקרקע") בסולטנות של עומאן ("עומאן"). Omagine, Inc. ו-Omagine נקראות כאן לפעמים באופן קיבוצי "החברה".

 

Omagine מפתחת פרויקט של תיירות ונדלן בשווי 2.5 מיליארד דולר ("פרויקט Omagine") על הקרקע. באוקטובר 2014 Omagine חתמה על ההסכם לפיתוח פרויקט Omagine ("הסכם הפיתוח") עם הממשלה. פרויקט Omagine מתוכנן להיות שילוב של רכיבי תרבות, דיור ומגורים. זכויות הנאת השימוש כוללות בין שאר הדברים את הזכות של Omagine בהתאם להסכם הפיתוח למכור את הקרקע ו/או הנכסים שיפותחו על הקרקע ליחידים או תאגידים מכל לאום ברחבי העולם.

 

כדי לקבוע את השווי של זכויות הנאת השימוש ולרשום כיאות את השווי הזה בדוחות הכספיים שלה, Omagine התקשרה עם שלוש חברות הערכת מקרקעין נפרדות, כל אחת מהן ידועה מאוד בעומאן ודובאי ולכולן יש  מותגים כלל עולמים מוכרים בעסקי הערכת מקרקעין. על החברות האלה הוטל לספק ל-Omagine את השווי של זכויות הנאת השימוש. כל שלוש ההערכות בוצעו בהתאם לתקנים המקצועיים המפורטים על ידי המכון המלכותי של השמאים המוסמכים ("RICS") ותקני דיווח כספי בינלאומיים ("IFRS").

 

-- בנובמבר 2014 Omagine שכרה את המשרד בעומאן של Savills (http://www.savills.com/) ("Savills") שפועל בשם Arabian Real Estate LLC (http://www.savills.om). Savills מספקת שירותי נדלן מיותר מ-600 משרדים ברחבי העולם, היא רשומה בבורסה של לונדון ונכללת במדד FTSE 250.

-- בדצמבר 2014 Omagine שכרה חברה מדובאי, איחוד האמירויות, עם ניסיון רב בעומאן: DTZ International Ltd. (http://www.dtzglobal.com) ("DTZ"). DTZ היא אחת משלוש חברות שירותי הנדלן המסחרי הגלובליות שבצמרת העולמית, עם יותר מ-28,000 עובדים שפועלים מיותר מ-260 משרדים בחמישים מדינות ונפח עסקאות של 63 מיליארד דולר.

-- בינואר 2015 Omagine שכרה עוד חברה מדובאי, איחוד האמירויות: Jones Lang LaSalle, UAE Limited, סניף דובאי (http://www.jll-mena.com/mena/en-gb/locations/Our-locations-in-MENA/dubai) ("JLL"). ל-JLL יש 53,000 עובדים שפועלים מיותר מ-230 משרדים בשמונים מדינות.

דוחות ההערכה הסופיים של Savills ו-DTZ התקבלו אצל Omagine לפני כמה חודשים. הדוח הסופי של JLL התקבל אצל Omagine ב-7 ביולי 2015.

למרות שהחברה מאמינה שההערכה של JLL עשויה להיות, והיא קרב לוודאי, חריג סטטיסטי, בכל זאת כללנו אותה כשחישבנו את השווי הממוצע של זכויות הנאת השימוש של Omagine.

הערכות השווי של זכויות הנאת השימוש לפי שלוש החברות הנזכרות לעיל מסוכמות בטבלה הבאה.

 

--------------------------------------------------------

הערכות השווי של זכויות הנאת השימוש

--------------------------------------------------------------

חברת ההערכה

ריאל עומאני

דולר ארה"ב *

-------------------------------------------------------------

Savills

OMR 295,000,000

$766,233,000

DTZ

OMR 385,000,000

$999,999,000

JLL

OMR 150,000,000

$389,610,000

=============================================================

ממוצע

OMR 276,666,667

$718,614,000

-------------------------------------------------------------

* (מבוסס על שער החליפין של XE Currency Converter ב-7 ביולי 2015)

Omagine מתייעצת עם חברת ייעוץ החשבונאות IFRS שלה, PriceWaterhouseCoopers LLP, ובקרוב תקבע את השיטה הנכונה בהתאם ל-IFRS של ההבאה בחשבון של השווי הממוצע 718,614,000 של זכויות הנאת השימוש שלה בדוחות הכספיים שלה. הדוחות הכספיים של Omagine מוכנים בהתאם ל-IFRS ומבוקרים על ידי Deloitte & Touche (M.E.) & Co. LLC.

בעלי המניות של Omagine הם:

 

1. ענייני חצר המלכות שבבעלותה 25%.

 

2. שתי חברות בת של Consolidated Contractors International Company, SAL ("CCIC") שבבעלותן ביחד 15%.

 

3. Omagine, Inc. שבבעלותה 60%.

 

המנהל הכללי ונשיא החברה של Omagine, פרנק דרוהן, אמר: "הרישום של הסכם הנאת השימוש אצל ממשלה הוא אירוע אבן דרך מבורך. עכשיו כשיש לנו גישה לא כבולה לקרקע אנחנו מקדמים במהירות את הפיתוח של פרויקט Omagine ואת הגיבוש הסופי של החוזה עם CCC. אנחנו מרוצים שתהליך הערכת השווי של זכויות הנאת השימוש של Omagine הושלם והסכם הנאת השימוש רשום עכשיו, והשווי של זכויות הנאת השימוש יובא בחשבון בדוחות הכספיים של Omagine. לאחר מכן החלק המתאים של השווי הזה (כעת 60%) יובא בחשבון גם בדוחות הכספיים המאוחדים של החברה בהתאם לעקרונות החשבונאיים המקובלים בארצות הברית (USGAAP). השקענו מאמצים ומשאבים רבים בחודשים האחרונים לטובת החברה ופרויקט Omagine".

סם המדן, סגן המנהל הכללי של Omagine, אמר: "יש נזילות עצומה של השקעות ובנקאות בעומאן ובמועצת המפרץ לשיתוף פעולה. עם הרישום של הסכם הנאת השימוש והסיום הקרוב של סקירות היועצים שלנו, אנחנו צפויים לעשות כמה מינויים מכריעים של יועצים בחודשים הבאים, בכללם: יועץ פיננסי, יועץ הארחה, יועץ נדלן, מתכנן ראשי, יועץ הנדסי, יועץ ניהול בנייה ומנהל תוכנית".

אגרון טלאקו, סגן הנשיא לכספים של Omagine, אמר: "בחודשים האחרונים הושלמו כמה משימות חשובות. השלמנו עדכון חיצוני בלתי תלוי של חקר הישימות שלנו וגם המודל הפיננסי הפנימי שלנו עודכן על ידי בנקאים ויועצים שמתמחים בנדלן. חקר הישימות, דוחות הערכת השווי של הקרקע והמודל הפיננסי המעודכנים מילאו תפקיד חשוב בדיונים הרבים שקיימנו עם הרבה משקיעים ובנקאים מקומיים ובינ"ל גדולים".

טלאקו המשיך: "ראינו תיאבון רב להשקעה במניות של Omagine ולהספקת אמצעי חוב למימון הפרויקט כדי לפתח את פרויקט Omagine. הבנקאים שאיתם נפגשנו יחד עם CCC ציינו שזכויות הנאת השימוש של Omagine בקרקע של הפרויקט יכולות לשמש וישמשו כביטחונות לתמיכה באמצעי החוב למימון הפרויקט. נפגשנו גם עם כמה משקיעים מאוד עשירים שהוצגו על ידי מר דרוהן, מר המדן ו-CCC ושהראו רמת עניין גבוהה להשקיע במניות של Omagine. הדיונים האלה עם המשקיעים נמשכים".

 

אודות ענייני חצר המלכות

 

ענייני חצר המלכות הוא ארגון עומאני המייצג את האינטרסים של הוד מלכותו הסולטן קבוס בין סעיד, השליט של עומאן.

 

אודות  Consolidated Contractors

 

Consolidated Contractors International Company, SAL היא חברת בנייה והנדסה רב לאומית עם הכנסות שנתיות של יותר מ-5 מיליארד דולר, 130,000 עובדים ברחבי העולם וחברות בת שפועלות, בין היתר, בכל מדינה באזור המזרח התיכון וצפון אפריקה ("אזור MENA").

 

אודות Omagine, Inc.

 

Omagine, Inc. היא חברה ציבורית אמריקנית (סימול מניה: OMAG) עם 17,386,111 מניות רגילות שמונפקות כעת. החברה מתמקדת בהזדמנויות נדל"ן, בידור והארחה באזור MENA ובתכנון ופיתוח של יעדי תיירות ייחודיים שהם ספוגים מבחינה נושאית בחוויות בידור עם מודעות תרבותית, נאמנות למקור ודיוק מדעי.  ממשלות באזור MENA מעוניינות לגוון את הכלכלות שלהן וליצור תעסוקה לאזרחיהן באמצעות הפיתוח של פרויקטי יעדי תיירות. לדעת החברה, החזון האסטרטגי הזה של ממשלות יחד עם המשאבים הכספיים העצומים באזור MENA ימשיכו להציג הזדמנויות פיתוח מעולות.

 

משקיעים או צדדים מעוניינים יכולים לבקר באתר של Omagine בכתובת www.omagine.com למידע נוסף על החברה או בכתובת http://agoracom.com/ir/omagine שהיא אתר קשרי המשקיעים של החברה.

 

הודעה לעיתונות זאת עשויה להכיל מידע צופה פני עתיד כמשמעותו בחוק Private Securities Litigation Reform Act משנת 1995. אמירות בהודעה זאת שאינן עובדות היסטוריות עשויות להיחשב כמידע צופה פני עתיד. במילים כגון "מעריכה", "חוזה", "מאמינה", "צופה", "מתכננת", "מצפה", "מתכוונת", "עשויה", "יכולה", "מייעדת" ומילים וביטויים דומים ולשון עתיד מזהים אף הם מידע צופה פני עתיד. אמירות אלה נתונות לסיכונים ואי ודאויות. מידע צופה פני עתיד מבוסס על עובדות וניתוחים ומידע אחר עכשוויים המבוססים על תחזיות של תוצאות עתידיות, אומדנים של סכומים שלא נקבעו עדיין והנחות של ניהול. אנו מפצירים בקוראים לא לבטוח בביטחון מופרז במידע הצופה פני עתיד, שמתייחס רק ליום הפרסום של ההודעה הזאת. מידע נוסף על הסיכונים וגורמים אחרים שעשויים להשפיע על התוצאות העסקיות והפיננסיות של Omagine, Inc. אפשר למצוא בדוחות ש-Omagine, Inc. מגישה לרשות האמריקנית לניירות ערך. אנו מפצירים במשקיעים לסקור את הדוחות של החברה לרשות האמריקנית לניירות ערך.

 

ליצירת קשר: Omagine, Inc.

שאלות תאגידיות

צ'רלס פ. קוצ'ינסקי, סגן נשיא

212-563-4141 -- שלוחה 208

דואל: charles.kuczynski@omagine.com

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBENEWSWIRE