ספקית שירותי הטלוויזיה בלוויין הישראלית yes מצטרפת ל-MoCA

סן רמון, קליפורניה ותל אביב, 14 ביולי 2015 (GLOBE NEWSWIRE***):

 

בהמשיכה את הרחבת החברות הגלובלית שלה, yes, ספקית שירותי הטלוויזיה בלוויין הישראלית, הצטרפה ל-MoCA(R) כחָבֵרה נלווית. yes, עם נתח של יותר מ-40% משוק הטלוויזיה הרב ערוצית בישראל, מרחיבה את שירותי הרשת הביתית החדשניים שלה עם השילוב של טכנולוגיית MoCA.

 

מאז הקמתה, yes ידועה בכך שהיא משלבת ומשתמשת בטכנולוגיות הכי מתקדמות.

 

ב-2011 yes השיקה, לראשונה בישראל, את שירות yesStreamer שלה שמאפשר לצופים לצפות בתוכן אישי מהמחשב שלהם במסך הטלוויזיה באמצעות מימשק פשוט ומוכר. ב-2013 החברה השיקה את שירות yesMultiRoom שלה שמאפשר לצפות בהקלטה מהסלון מכל חדר בבית. בנוסף, yes השיקה את שירות MyTV שלה שמספק המלצות אישיות המבוססות על הרגלי צפייה וגם מאפשר דפדוף חכם במדריך התוכניות ובקטלוג ה-VOD.

 

במאי 2014 החברה השיקה את השירות ששינה את כללי המשחק yesGO שמספק בסביבות 50 מהערוצים המובילים שלה ואלפי כותרים ב-VOD לכל לקוחות החברה בכל זמן ובכל מקום במכשירים רבים ושונים: אייפון ואייפד של אפל, טבלטים וסמארטפונים מבוססי אנדרואיד וגם מחשבים אישיים.

 

החברה מכירה בערך של השימוש בטכנולוגיית MoCA כדי להבטיח את המשך שביעות הרצון של משתמשי הקצה וכדי לענות על הביקוש הגובר להספקת IPTV ו-HD.

 

"yes מצביעה על החשיבות שתקן טכנולוגיית MoCA יכול לספק לספקי שירות צופי פני עתיד בכל היבשות", אמר צ'רלס סרינו, נשיא MoCA. "אנחנו מקדמים בברכה את yes לברית ומצפים לתובנות ולתרומות שלה לחיזוק תקן גלובלי באמת".

 

"טכנולוגיית MoCA משתלבת עם המטרה של חברתנו להשתמש בשירותים שלנו רק בטכנולוגיות הכי מתקדמות", אמר יצחק אליקים, סגן נשיא להנדסה וסמנכ"ל טכנולוגיות ב-yes. "חיוני לצמיחה שלנו בחברה לספק ללקוחותינו בידור באמינות גבוהה".

 

אודות yes

 

חברת yes שירותי לווין נוסדה בשנת 1998 והשיקה את שירותיה בחודש יולי yes .2000 היא הספקית היחידה בישראל של שידורי טלוויזיה רב-ערוציים באמצעות לווין. מאז הקמתה, גייסה החברה כ-630 אלף לקוחות, המהווים כ-43% משוק הטלוויזיה הרב ערוצית בישראל. yes מעסיקה כיום כ-2200 עובדים. המחזור של החברה ב-2014 הסתכם בסביבות 1.72 מיליארד שקל. yes היא בבעלות בזק.

 

 

אודות MoCA(R)

 

טכנולוגיית MoCA היא התקן הכלל עולמי לביצועים מצוינים ואמינות גבוהה בבית המחובר, ואימצו אותה חברות כבלים, תקשורת/ IPTV ולווין ברחבי העולם. טכנולוגיית MoCA גם משמשת להרחבת קישוריות Wi-Fi(R) בתוך הבית.

 

MoCA 2.0 מציעה שני מצבי ביצועים עם תפוקות רשת של 400 ו-800 Mbps (מאוחד), (1 Gbps  במצב נקודה לנקודה מאוחד), שיעור שגיאות מנה (PER) של אחד למאה מיליון עם השהיה של 3.6 ms, חיסכון משופר בחשמל ותאימות לאחור עם MoCA 1.1.

 

לברית יש 189 מוצרים מאושרים ו-50 חברים ברחבי העולם. למידע נוסף בקרו באתר www.mocalliance.org

 

זכויות יוצרים (c) 2015 Multimedia over Coax Alliance. כל הזכויות שמורות. MoCA והלוגו MoCA הם סימני מסחר של Multimedia over Coax Alliance, שרשומים בארה"ב ובמדינות אחרות.

 

 

 

איש קשר:

רוברט גלפמן

סגן נשיא לשיווק וקשרי חברים

yes

1-408-838-7458

Robgelphman@mocalliance.org

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBENEWSWIRE