חלק הבעלות של Lomiko Tech ב-Graphene 3D Lab גדל כש-G3D חותמת על עסקאות הפצה ופיתוח

 

חלק הבעלות של Lomiko Tech ב-Graphene 3D Lab גדל כש-G3D חותמת על עסקאות הפצה ופיתוח

 

ונקובר, בריטיש קולמביה וניו יורק, 17 ביולי 2015 (GLOBE NEWSWIRE):

 

חברת בת בבעלות מלאה של LOMIKO METALS INC לומיקו מטאל (TSXV:LMR) (OTCQX:LMRMF) (FSE:DH8B) ממשיכה להחזיק ב-4,396,970 מניות של Graphene 3D Lab. אולם, Graphene 3D Lab Inc. הודיעה ב-13 ביולי 2015 שמספר המניות המונפקות שלה יופחת ב-7.3% מ-44,387,500 ל-41,164,955, ובכך יגדל חלק הבעלות של Lomiko.

 

"ההנהלה של Graphene 3D Lab זוכה לתמיכה המלאה שלנו כשהיא מפתחת את האסטרטגיה שלה לבניית חברה דינמית בתחום ההדפסה התלת מימדית", אמר א. פול גיל, מנהל עסקים ראשי.

 

ב-15 למרץ 2015 Graphene 3D Lab (TSXV:GGG) (OTCQB:GPHBF) הודיעה על השקת המכירות המסחריות של פילמנט גרפין מוליך להדפסה תלת מימדית שהיא מייצרת. הפילמנט מכיל חומרי ננו-פחם קנייניים עם מוליכות גבוהה כדי לשפר את התכונות של PLA, חומר תרמופלסטי שנעשה בו שימוש נרחב בהדפסה תלת מימדית. לכן הפילמנט מתאים לרוב המדפסות התלת מימדיות שזמינות באופן מסחרי. אפשר להשתמש בפילמנט המוליך להדפסת פסים מוליכים (בדומה לאלה המשמשים בלוחות מודפסים) בתוך רכיבים אלקטרוניים שנוצרו בהדפסה תלת מימדית.

 

התפתחויות הנוספות ב-23 ביוני 2015 שמצביעות על כך ש-Graphene 3D Lab הכפילה את קיבולת ייצור הגרפין שלה וב-19 ביוני שמצביעות על כך שהיא מפתחת עסקאות הפצה מבשרות טובות לביקוש העתידי לגרפיט באיכות גבוהה להמרה לגרפין.

 

למידע נוסף, עיינו באתר בכתובת www.lomiko.com, התקשרו עם א. פול גיל בטלפון 604-729-5312 או בדואל: info@lomiko.com.

 

בשם מועצת המנהלים:

 

א. פול גיל

מנהל עסקים ראשי

 

אנחנו מבקשים נמל מבטחים. גם TSX Venture Exchange וגם ספק שירותי הרגולציה שלה (כפי שהמונח מוגדר במדיניות של TSX Venture Exchange) לא מקבלים אחריות להולמות או לדיוק של הודעה זאת.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBENEWSWIRE