אדאלום מבצעת מהלך חשוב באסיה, חותמת על עסקת מפיץ עם SoftBank Commerce & Service Corp.

מתווכת אבטחת הגישה לענן של אדאלום היא עכשיו חלק בלתי נפרד ממפיצת התוכנה כשירות הגדולה ביותר ביפן

פאלו אלטו, קליפורניה, 21 ביולי 2015 (Marketwired):

מתווכת אבטחת הגישה לענן אדאלום הודיעה היום על השלמת הסכם מפיץ עם SoftBank Commerce & Service (C&S) Corporation. SoftBank C&S מתכוננת להשקה של הפלטפורמה של אדאלום ביפן, והזמינות צפויה בקרוב. SoftBank C&S היא המפיצה הגדולה ביותר ביפן של טכנולוגיות מידע ותקשורת, עם מחויבות לעסקי תוכנה כשירות ויישומי תוכנה כשירות כגון Microsoft Office 365, Google Apps ו-Dropbox for Business. הפלטפורמה של אדאלום מאבטחת כל יישום בענן והיא פלטפורמת אבטחת היישומים בענן היחידה בתיק המוצרים של SoftBank C&S.

האימוץ של יישומים כמו Google Apps, Office 365, Dropbox for Business ו-Salesforce ממשיך לגדול, ואחד האתגרים הכי גדולים של ארגוני מחשוב הוא איך לספק ממשל, ציות ואבטחה לנתונים רגישים של החברה שנמצאים בענן. פלטפורמת אבטחת היישומים בענן הייעודית של אדאלום תוכננה כדי לתת מענה לאתגרים האלה. הפלטפורמה משתלבת עם יישומים בענן תוך דקות, ולא מצריכה הגדרות בסוכן הקצה. ארגונים יכולים לשלוט על השימוש ביישומים, לטפל בדרישות ציות, לאפשר הגנה על נתונים ולהגן על משתמשים מאיומים בזמן אמת.

"יישומים בענן הם חלק חיוני וגדל מהמחשוב הארגוני, וכתוצאה מכך יש ביקוש עצום לאמצעי אבטחה, ממשל וציות לנכסים ארגוניים בענן. אדאלום מציעה אמצעי בקרה מקיפים, והיא נבדקה והיעילות שלה הוכחה על ידי ארגונים חדשניים בכל העולם כפלטפורמת האבטחה בענן היחידה שמזהה ומסכלת התקפות בענן בזמן אמת. ההסכם שלנו עם SoftBank C&S מרחיב עוד את ההגנה הזאת לעסקים ביפן", אמר אסף רפפורט, מייסד שותף ומנכ"ל, אדאלום.

"בהיותנו המפיצה הגדולה ביותר ביפן של טכנולוגיות מידע ותקשורת, ההוספה של אדאלום לתיק המוצרים שלנו היא קריטית כדי להבטיח שלשותפי המכירות שלנו תהיה גישה לפתרונות הטכנולוגיה המובילים בעולם. ההסכם הזה הוא חדשות טובות למיליוני משתמשים עסקיים ביפן ונותן מענה לצורך גדל באבטחה בשוק", אמר קניצ'י האראיאמה, סגן נשיא של SoftBank C&S.

למידע נוסף על התמיכה של אדאלום ביישומי ענן, בקרו באתר https://www.adallom.com/solutions. אדאלום גם תציג את הפלטפורמה שלה בביתן שלה (ביתן # S11 - מפלס 5 Sands Ballroom) ובהדגמת מוצר ביום רביעי ה-22 משעה 13:40 עד 14:00 (RSA Demo Theater) בכנס RSA Conference Asia Pacific & Japan 2015 בסינגפור ב-22-24 ביולי.

אודות אדאלום

אדאלום, שהוקמה ב-2012 על ידי ותיקים בהגנת סייבר, היא מתווכת אבטחת גישה לענן שמספקת נראות, ממשל והגנה ליישומים בענן. הפלטפורמה החדשנית שלה פשוטה להתקנה, שקופה למשתמשים וזמינה על בסיס תוכנה כשירות או כפתרון באתר. באמצעות אדאלום, שמונעת על ידי ההיוריסטיקה המתקדמת SmartEngine™ ומגובה על ידי צוות מובחר של חוקרי אבטחת סייבר, קל להגן על נתונים בענן. למידע נוסף בקרו באתר www.adallom.com או עקבו אחרינו בטוויטר @adallom.

 

אודות SoftBank Commerce & Service Corp

SoftBank C&S, חברת בת של Brightstar Corp., מפיצה מוצרים שונים שקשורים למחשוב, העסק המקורי של SoftBank Group, וגם מייצרת ומשווקת אביזרים לניידים "SoftBank SELECTION". בנוסף, על ידי מינוף הסינרגיות של SoftBank Group, SoftBank C&S מספקת פתרונות ICT שמשלבים תשתיות סלולר וקווים נייחים עם מוצרים שקשורים ל-ICT ללקוחות ארגוניים, שירותי אינטרנט למכשירים ניידים שונים ושירותי רכש אלקטרוני. למידע נוסף בקרו באתר http://cas.softbank.jp.

 מידע ליצירת קשר

איש קשר לעיתונות של אדאלום
Mike Spinney
CHEN PR
mspinney@chenpr.com
781-672-3112

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית MARKETWIRED