המייסד של ReWalk Robotics ד"ר עמית גופר פורש

ד"ר גופר משאיר מורשת מאריכת ימים באמצעות המצאה עם חזון שמאפשרת לאנשים עם שיתוק בגפיים התחתונות ללכת שוב

 

יוקנעם עילית ומרלבורו, מסצ'וסטס, 24 באוגוסט 2015 (GLOBE NEWSWIRE):

 

ReWalk Robotics Ltd. (Nasdaq:RWLK) הודיעה היום שהמייסד, הנשיא ומנהל הטכנולוגיות הראשי שלה, ד"ר עמית גופר, יפרוש ב-18 בנובמבר 2015 וגם לא יבקש להיבחר שוב למועצת המנהלים כשתסתיים כהונתו באסיפת השנתית של בעלי המניות של החברה מאוחר יותר השנה.

 

ד"ר גופר הקים את ReWalk Robotics ב-2001 אחרי תאונה ברכב שטח ששינתה את חייו והפכה אותו למשותק בארבע גפיים. בהיותו ממציא ויזם בעל הישגים שהקים את Odin Medical Technologies שנמכרה לאחר מכן למדטרוניק, ד"ר גופר יזם את ההמצאה והפיתוח של השלד הלביש של ReWalk Robotics, שמאפשר לאנשים עם שיתוק בגפיים התחתונות ללכת שוב. למרות שהטכנולוגיה לא מאפשרת עכשיו לד"ר גופר ללכת שוב בגלל מידת הפציעה שלו, העקשנות שלו לפתח שלד לביש כדי שאחרים יוכלו ללכת, סללה את הדרך למערכות השיקום והמערכות האישיות של ReWalk שמשתמשים בהן כיום יותר מאלף אנשים ברחבי העולם. הוא נחשב לחלוץ ומומחה בענף המתפתח של שלדים חיצוניים. ד"ר גופר כיהן כמנהל העסקים הראשי של ReWalk מ-2001 עד 2012, וכיהן כנשיא ומנהל טכנולוגיות ראשי מאז 2012 וחבר במועצת המנהלים של החברה מאז 2001.

 

"החזון והחדשנות של עמית בייזום הטכנולוגיה של ReWalk איפשרה לחלום של ללכת שוב להפוך למציאות לאנשים ברחבי העולם עם פציעות בחוט השדרה. למדנו ממשתמשי ReWalk שהעבודה החלוצית של ד"ר גופר שינתה באופן יסודי את הבריאות וחוויית החיים שלהם. אנחנו מעריכים את השנים הרבות של השירות המסור של עמית ואת הבסיס האיתן שבנו החזון והמנהיגות שלו עבור העובדים, המשתמשים ובעלי המניות שלנו", אמר לארי ג'סינסקי, מנהל עסקים ראשי.

 

"היה לי לכבוד להיות שותף לד"ר גופר מאז הימים הראשונים של ReWalk Robotics בבניית חברת השלדים החיצוניים המובילה בעולם. התרומה שלו לקידום המדע והטכנולוגיה שינתה לעד את העולם ואת האפשרויות שזמינות לאנשים עם שיתוק בגפיים התחתונות", אמר ג'ף דייקן, יו"ר מועצת המנהלים. "עבור רבים מהמשתמשים של ReWalk עמית הוא הגיבור שלהם, והוא ימשיך להיות הגיבור של המשתמשים הנוכחיים והעתידיים של ReWalk. אני מצפה לעבודה עם מועצת המנהלים וההנהלה כדי לבנות על היסודות שהקים עמית ולהמשיך בהבאת הטכנולוגיה הזאת שמשנה חיים לעוד אנשים ברחבי העולם", הוסיף.

 

"ReWalk הייתה עבודת חיי והלהט שלי הרבה לפני שהקמתי את החברה. הטכנולוגיה וההשפעה שלה על חיי היומיום של אנשים עם פציעות בחוט השדרה עלו על הציפיות שלי. זאת רק התחלת המסע עבור אנשים עם שיתוק בגפיים התחתונות ואנשים עם פציעות חמורות יותר. אני מצפה בתקווה למסחור המתמשך של ReWalk כדי לאפשר לעוד הרבה אנשים ברחבי העולם להפיק תועלת מהליכה מחדש", אמר ד"ר גופר.

 

מידע צופה פני עתיד

 

בנוסף למידע היסטורי, ההודעה לעיתונות הזאת כוללת "מידע צופה פני עתיד" כמשמעותו ב-Private Securities Litigation Reform Act של 1995, בסעיף 27A של חוק ניירות הערך 1933 ובסעיף 21E של חוק הבורסות לניירות ערך 1934. מידע צופה פני עתיד זה עשוי לכלול תחזיות לגבי הביצועים העתידיים של ReWalk, ובמקרים מסוימים ניתן לזהות אותו באמצעות מילים כמו "צופה", "מניחה", "מאמינה", "ממשיכה", "יכולה", "אומדת", "מצפה", "מתכוונת", "עשויה", "מתכננת", "פוטנציאלי", "חוזה", "עתיד", "מעוניינת" ומונחים או צירופי מילים דומים. המידע הצופה פני עתיד הכלול בהודעה לעיתונות הזאת מבוסס על הציפיות הנוכחיות של ההנהלה, שנתונות לאי ודאות, סיכונים ושינויים בנסיבות שקשה לחזות ורבים מהם מחוץ לשליטה של ReWalk. גורמים חשובים שיכולים לגרום לכך שהתוצאות בפועל של ReWalk יהיו שונות באופן מהותי מאלה המצוינות במידע הצופה פני עתיד כוללים, בין היתר: הציפיות של ReWalk לגבי צמיחה עתידית, כולל היכולת שלה להגדיל את המכירות בשווקים הג"ג הקיימים שלה ולהתרחב לשווקים חדשים; היכולת של ReWalk לשמור על ולהגדיל את המוניטין שלה ואת הקבלה בשוק של המוצרים שלה; היכולת של ReWalk להשיג שיפוי ממשלמים צד שלישי עבור המוצרים שלה; הציפיות של ReWalk לגבי תוכנית המחקר הקליני והתוצאות הקליניות שלה; היכולת של ReWalk לשפר את המוצרים שלה ולפתח מוצרים חדשים; היכולת של ReWalk לקיים הגנה מספיקה על הקניין הרוחני שלה ולהימנע מהפרת זכויות הקניין הרוחני של אחרים; היכולת של ReWalk לקבל ולשמור על אישורים רגולטוריים; היכולת של ReWalk לשמור על הקשרים עם לקוחות קיימים ולפתח קשרים עם לקוחות חדשים; וגורמים אחרים שנדונים תחת הכותרת "גורמי סיכון" בדוח השנתי האמריקני על גבי טופס 20-F עבור השנה שהסתיימה ב-31 בדצמבר 2014 שהוגש לרשות האמריקנית לניירות ערך ב-27 בפברואר 2015 ומסמכים אחרים שהוגשו או סופקו לרשות האמריקנית לניירות ערך. כל מידע צופה פני עתיד שכלול בהודעה לעיתונות הזאת נכון רק לתאריך שלה. גורמים או אירועים שיכולים לגרום לכך שהתוצאות בפועל של ReWalk יהיו שונות  מהמידע הכלול בזאת עשויים להופיע מעת לעת, וזה לא אפשרי מבחינת ReWalk לחזות את כולם. פרט למה שמחייב החוק, ReWalk לא נוטלת על עצמה שום התחייבות לעדכן בפומבי מידע צופה פני עתיד כלשהו, בין אם כתוצאה ממידע חדש, התפתחויות עתידיות או אחרת.

אודות  ReWalk Robotics Ltd.

ReWalk Robotics Ltd. מפתחת, מייצרת ומשווקת שלדים חיצוניים רובוטיים לבישים לאנשים עם פגיעה בחוט השדרה. המשימה של ReWalk היא לשנות באופן יסודי את הבריאות וחוויות החיים של אנשים עם שיתוק בגפיים התחתונות. ReWalk הוקמה ב-2001 ויש לה מטות בארה"ב, ישראל וגרמניה. למידע נוסף על המערכות של ReWalk, בקרו בבקשה באתר http://www.rewalk.com

 

ReWalk(R) הוא סימן מסחר רשום של ReWalk Robotics Ltd. בישראל.

 

ליצירת קשר:

משקיעים:

         Lisa M. Wilson

         President

         In-Site Communications, Inc.

         Investor Relations

         Tel: (212) 452-2793

         lwilson@insitecony.com

 

מדיה:

         Jennifer Wlach

         Mercury LLC

         Tel: (202) 551-1454

         jwlach@mercuryllc.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBENEWSWIRE