היו"ר החדש של IACS יתמקד בתקנים מבוססי יעדים, בטיחות מערכות סייבר ואיכות

מנכ"ל ABS מתחייב לתמוך בשלושה תחומים שקריטיים לענף כשהוא מטפל באתגרים הנוכחיים עם עין לעתיד

לונדון, 14 בספטמבר 2015 (GLOBE NEWSWIRE):

 

יו"ר נשיא ומנכ"ל ABS כריסטופר ג' ווירניקי קבע את העדיפויות שלו כיו"ר הנכנס של IACS, והדגיש את התפקיד הייחודי שממלא הארגון בקידום הבטיחות והביטחון בעולם. התוכנית האסטרטגית של IACS נועדה לתת מענה לצרכים הנוכחיים והעתידיים של ענף הספנות על ידי התמקדות בשלושה תחומי מפתח:  מבנה, מכונות וכלילות מערכות סייבר.

 

"על ידי התמקדות בשלוש הרגליים האלה של שרפרף הבטיחות, אני מאמין שאנחנו יכולים להתבסס על ההישגים של IACS בזמן האחרון ולקבוע אג'נדה שנותנת מענה לאתגרים קיימים ומתפתחים", אומר ווירניקי. "העדיפויות שלי לשנים 2015-16 מאזנות בין השלמת פרויקטים שמתבצעים והצורך להסתכל קדימה ולגבש את הדור הבא של ההנחיות והדרישות המאוחדות והפרוצדורליות של IACS".

 

בשנה הקרובה, תחומי ההתמקדות של ווירניקי כוללים גם להבטיח השלמה חלקה של סבב הביקורות הראשון של תהליך התקנים מבוססי היעדים של IMO.  הוא גם יקדם את ההקמה של מסגרת בטיחות למערכות סייבר שתטפל במערכות בקרה, אבטחת איכות תוכנה, כלילות נתונים ואבטחת סייבר, ותשפר את היוזמה שהתחילה ב-2014. ווירניקי גם ימשיך לפעול כדי להבטיח שתוכנית ההסמכה של מערכות איכות של IACS (QSCS) תישאר "תקן הזהב" לביצועים של חברות סיווג.

 

ווירניקי, שנכנס לתפקיד יו"ר IACS בסוף המושב ה-71 של מועצת IACS בפריז ב-2 ביולי 2015, בחר את החשיבות של IACS בתמיכה בענף בתקופה שבה נוצרות ומיושמות דרישות רגולציה יותר מחמירות.

 

"בגלל הקשרים, הידע הטכני הנרחב, הניסיון והעצמאות של IACS הוא נמצא בעמדה ייחודית שמאפשרת לו לפעול עם רגולטורים ועם הענף", הוא אומר. "IACS ימשיך ליצור ולחזק קשרים עם כל הצדדים, וימשיך להראות שהמחויבות שלו לבטיחות, איכות והגנה על הסביבה יותר חשובות מאי פעם".

 

אודות IACS

 

IACS, שייעודו אוניות בטוחות וים נקי, תורם תרומה ייחודית לבטיחות ולרגולציה הימיות באמצעות תמיכה טכנית, אימות ציות ומחקר ופיתוח. יותר מ-90% מתפוסת האוניות שנושאות מטען בעולם מכוסה על ידי הכללים והתקנים לגבי סיווג תכנון, בנייה וציות במשך החיים שקובעות שתים עשרה החברות בחברות ב-IACS. למידע נוסף בקרו באתר www.iacs.org.uk.

 

רוברט אשדאון, מזכיר כללי

robertashdown_pvt@iacs.org.uk

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBENEWSWIRE

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769