בית החולים המתמחה ומרכז המחקר המלך פייסל משיג את הרמה הגבוהה ביותר של אימוץ מערכת מידע רפואית

מערכת הבריאות הראשונה מחוץ לצפון אמריקה שהשיגה HIMSS שלב 7 באמבולטורי

ריאד, סעודיה, 12 באוקטובר 2015 (GLOBE NEWSWIRE):

בית החולים המתמחה ומרכז המחקר המלך פייסל (KFSH&RC) הוא מערכת הבריאות הראשונה מחוץ לצפון אמריקה שהשיגה HIMSS שלב 7 באמבולטורי במודל אימוץ התיק הרפואי האלקטרוני (EMRAM) של HIMSS Analytics, ההכרה הגבוהה ביותר על שימוש במערכות מידע קליני ואמצעי בטיחות מתקדמים כדי לשפר את התוצאות הרפואיות וחוויית הטיפול של המטופל.

KFSH&RC הוא בית החולים הדיגיטלי המשולב הראשון בערב הסעודית שהתקין בהצלחה את הרמה הגבוהה ביותר של מערכת מידע רפואית.

"KFSH&RC שותף לדעה של סרנר שמערכת מידע רפואי איתנה היא הבסיס לשיפור הבריאות והטיפול בחולים ובקהילה. להיות המוסד הרפואי הראשון מחוץ לצפון אמריקה שהגיע לשלב 7 זה לא רק כבוד, אלא ביטוי לעבודה הקשה והמסירות של ההנהגה והעמיתים שלנו ב-KFSH&RC, והמחויבות והמאמצים של המחלקה לענייני מידע וטכנולוגיה ברפואה", אמר ד"ר ו-MA אוסמה אלסוואילם, מנהל מערכות המידע בבית החולים המתמחה ומרכז המחקר המלך פייסל. התיק הרפואי האלקטרוני ®Cerner Millennium תמך במטרתנו לספק שירותי רפואיים איכותיים משולבים למטופלים שלנו. באמצעות הפתרונות של סרנר, לצוות הרפואי שלנו יש את הכלים לקבל החלטות יותר מושכלות וגישה למידע המטופל המתאים בזמן המתאים".

אחד מגורמי ההצלחה החשובים בהשגת HIMSS שלב 7 באמבולטורי היה ההתקנה של Sehaty®, פורטל המטופלים שפותח על ידי KFSH&RC, שמאפשר למטופלים לגשת באופן מאובטח לתיקים ולנתונים הרפואיים האישיים שלהם בסביבה מקוונת קלה לשימוש. פורטל המטופלים האינטראקטיבי הזה עוזר לשפר את האופן שבו המטופלים מתקשרים עם המטפלים.

ב-2012 KFSH&RC היה המוסד הראשון במזרח התיכון שהשיג הכרה HIMSS שלב 6 במאושפזים. שלוש שנים אחר כך, KFSH&RC השיג HIMSS שלב 6 באמבולטורי. זה היה המוסד הראשון בכל המזרח התיכון, אירופה ואפריקה שזכה לתואר הזה.

"בית החולים המתמחה ומרכז המחקר המלך פייסל הוא לקוח ותיק של סרנר, ואנחנו מאוד מרוצים שהשיג HIMSS שלב 7 באמבולטורי. לא מגיעים לרמה כזאת של הישגים בלי שנים רבות של עבודה קשה ונחישות", אמר עלי סלימני, מנהל בכיר והמנהל הכללי של סרנר המזרח התיכון ואפריקה. "אנחנו שמחים ש-Cerner Millennium הוא אחד מרכיב המפתח שאפשרו ל-KFSH&RC לקבל כבוד כזה. ההישג שם את הארגון בליגה משלו יחסית לתיקים רפואיים אלקטרוניים אחרים באזור".

לפני יותר מ-13 שנים KFSH&RC השיק מערכת מידע קליני משולבת שאפשרה למשתמשים מורשים ללכוד, לאחזר ולשתף נתוני מטופלים באופן חלק ועזרה למערכת לשפר את האיכות, התוצאות הקליניות ומצוינות השירות עבור החולים. סרנר התקינה בהצלחה פתרונות ביותר מעשרים מחלקות של KFSH&RC, ביניהן כירורגיה, רפואה דחופה, רדיולוגיה, מעבדות וגישת מטופלים. מנהלי KFSH&RC ישתפו את סיפור ההצלחה הזה בכנס הרפואה של סרנר החודש.

אודות בית החולים המתמחה ומרכז המחקר המלך פייסל

בית החולים המתמחה ומרכז המחקר המלך פייסל (KFSH&RC) הוא מוסד רפואי שלישוני ומחקר חדיש המשרת את ממלכת ערב הסעודית והאזור שמסביב. KFSH&RC  נקט בצעד הבסיסי, כמו בתי חולים רבים שמתמודדים עם יעילות ואיכות בטיפול בחולים, לתאם בין הרבה מערכות עצמאיות ותיקות והתקין תיק רפואי אלקטרוני משולב המתמקד במטופל, כולל מערכת הזנת הוראות רפואיות ממוחשבות (CPOE). אחת התוצאות של הצעד הזה היא אחת ממערכות המידע הקליני המשולבות (ICIS) הראשונות והכי גדולות באזור. KFSH&RC הוא הלקוח הראשון בממלכת ערב הסעודית עם Cerner Millennium מאז 2002.

למידע נוסף על בית החולים המתמחה ומרכז המחקר המלך פייסל, בקרו באתר http://www.kfshrc.edu.sa

אודות סרנר

 

טכנולוגיות המידע הרפואי של סרנר מחברות אנשים, מידע ומערכות ביותר מ-18,000 אתרים ברחבי העולם. הפתרונות של סרנר, שידועים בחדשנות שלהם, עוזרים לקלינאים לקבל החלטות לגבי טיפולים, ומאפשרים לארגונים לנהל את הבריאות של אוכלוסיות. החברה מציעה גם מערכת קלינית ופיננסית משולבת שעוזרת לארגונים לנהל את ההכנסות, וגם מגוון רחב של שירותים לתמיכה בצרכים הקליניים, הפיננסיים והתפעוליים של הלקוחות. המשימה של סרנר היא לתרום לשיפור שיטתי של הספקת טיפול רפואי ושל בריאותן של קהילות. ב-2 בפברואר 2015 חברת סרנר רכשה כמעט את כל הנכסים של עסקי שירותי הרפואה של חברת סימנס ונטלה התחייבויות מסוימות שלהם. נסד"ק: CERN. למידע נוסף על סרנר, בקרו בקשה באתר www.cerner.com, תקראו את הבלוג שלנו בכתובת www.cerner.com/blog, התקשרו איתנו בטוויטר בכתובת www.twitter.com/cerner בפייסבוק בכתובת www.facebook.com/cerner.

 

סרנר המזרח התיכון משנה את הטיפול הרפואי באזור המזרח התיכון כבר 25 שנים וכיום מאיישת יותר ממאתיים שותפים באיחוד האמירויות, ערב הסעודית, מצרים וקטאר. סרנר המזרח התיכון עובדת עם יותר מ-200 אתרים של לקוחות, הכוללים יותר מ-50,000 משתמשים. למידע נוסף, בקרו בבקשה  באתר www.cerner-me.com והתקשרו איתנו בטוויטר בכתובת www.twitter.com/cernerme.

 

סימני מסחר, סימני שירות וסמלילים מסוימים  הכלולים בהודעה זאת שייכים לחברת  סרנר ו/או חברות הבת שלה. כל הסימנים האחרים שאינם של סרנר הם רכושם של בעליהם, בהתאמה.

ליצירת קשר:

אשת הקשר של סרנר המזרח התיכון: ויוויאן גנדי, (971) 4 375 4894, vivian.gendy@cerner.com

אשת הקשר למדיה של סרנר: אנגלה פוגן, angela.vogen@cerner.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBENEWSWIRE