משקיע בביטקוין מתקדם לשלב חדש: משרדים להמרת ביטקוין ייפתחו בשש מדינות

משקיע בביטקוין מתקדם לשלב חדש: משרדים להמרת ביטקוין ייפתחו בשש מדינות

 

 

ווילמינגטון, דלאוור, 2 בנובמבר 2015 (Marketwired):

 

נמשך ההייפ הרב סביב שוקי המטבע הדיגיטליים, בייחוד אלה של ביטקוין. זאת, למרות שיש ספקנים שטוענים שביטקוין יישאר תמיד המטבע של העתיד, מבלי שיגלם אי פעם את העתיד הזה שכל כך מצפים לו. אנשי העסקים בענף הטכנולוגיה שהם בין המתלהבים, שמים כסף על השולחן ומשקיעים בביטקוין ובפיתוח ההזדמנויות הקשורות שהם רואים.

 

Miners Center Inc., חברה מדלאוור שעוסקת בסחר במטבעות מבוזרים, נקטה בפעולה אמיצה בכיוון של מטבע דיגיטלי, כי לא רק שההחברה צופה שזאת הזדמנות אלא היא גם מאמינה שהביטקוין ימלא את הציפיות של המאמינים בו בעתיד הקרוב. מאז הקמתה ב-2014, החברה קונה כמויות גדולות של ביטקוין, במחיר גבוה ממחיר השוק, כדי להשיג את כמויות היעד שלה עבור מה שמותווה באופן נועז בתוכנית העסקית שלה כשלב הבא.

 

עד סוף הרבעון הרביעי, Miners Center תפתח עשרה משרדים קטנים להמרת ביטקוין ברחבי העולם: שלושה מהם בארה"ב, שניים בקנדה, שניים באוסטרליה, אחד בבריטניה, אחד בגרמניה ואחד בהונגריה. למרות שהחברה תכננה את הכל בפירוט, מידע ספציפי לגבי המקום המדויק של משרדי ההמרה ושיטת הפעולה שלהם יימסר בפתיחה שלהם בפועל, שתטופל על ידי החברה עם חשיפת יחסי ציבור ושיווק מתאימה.

 

אולם, חוץ מהחדשות של התקדמות עם הביטקוין, Miners Center מצהירה שמדיניות השערים במשרדי ההמרה הפיזיים לא תביא הכנסות מעל מחיר השוק ללקוחותיה, כפי שהלקוחות הנוכחיים של החברה היו רגילים עד כה.

 

השער הנוכחי של 10% מעל מחיר השוק ברכישת ביטקוין שמציעה Miners Center באמצעות אתר האינטרנט הרשמי שלה (www.minerscenter.com) היה עד כה בצורה של יחידה עסקית שונה בתוך החברה, שנשלטה על ידי אסטרטגיה ממוקדת של קנייה כמותית, וגם האוריינטציה של קנייה בלבד וגם ההצעה האטרקטיבית עצמה יופסקו ברגע שהחברה תגיע למספיק משאבי ביטקוין כדי להתחיל להפעיל את מה שנועד להיות עסק הליבה שלה מלכתחילה. Miners Center מצהירה שהיא קרובה מאוד להגיע לכמויות הרכישה הרצויות והתפנית הזאת צפויה בעתיד הקרוב.

 

המנכל של Miners Center, אמיליאן טוריי, מעריץ, מאמין אמיתי וחסיד של מטבע הביטקוין טוען שהוא גאה בכך שראה את ההזדמנות והשקיע את כספו במשהו שהוא מאוד מאמין שיביא גם תשואה גדולה על ההשקעה וגם סיפוק אישי עצום מהיותו בין הראשונים שתמכו בבניית אלטרנטיבה למערכת הפיננסית הנוכחית.

 

"אני לא תמים, וגם לא חולם. אני איש עסקים ואני רואה את הפגמים שיש בביטקוין, יחד עם בעיות האבטחה ואני גם שומע את טיעוני הספקנים. אולם, אני גם רואה את הצורך של יותר ויותר אנשים באלטרנטיבה למה שהיא היום מערכת הכספים השלטת. עסקים שעוסקים בביטקוין עכשיו צריכים להבין שכדי להשיג חשיפה לציבור גדול יותר, עלינו להפוך את ביטקוין ליותר מובן וזמין לקהל רחב יותר וכדי לעשות זאת, עלינו להשתמש בכמה מהדרכים המסורתיות, אבל בלי לדחוף אותן יותר מדי ובלי שהמטרה תהיה להיות הבנקאים החדשים סביב השולחן. זה אחד האתגרים הגדולים שאני רואה כדי שהביטקוין ישיג אימוץ נרחב, יחד עם הלגיטימיות החוקית וחוקים הוגנים ולא מתנגדים", אומר טרויי.

 

לקיחת עסקת הביטקוין מאך ורק באינטרנט אל משרד ההמרה המסורתי, הפיזי, יכולה בהחלט להיחשב אבן הפינה של יצירת המערכת האלטרנטיבית שהיא המטרה של טרויי.

 

מידע נוסף על  Miners Center Inc. אפשר למצוא באתר האינטרנט הרשמי שלה: www.minerscenter.com

 

מידע ליצירת קשר

Miners Center Inc.
(302) 261-5371
www.minerscenter.com

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית MARKETWIRED