קוויקמובייל זוכה בשני פרסי טכנולוגיית האירועים ב-Event Tech Live

 

וונקובר, בריטיש קולמביה, 16 בנובמבר 2015, (Marketwired):

 

קוויקמובייל, המוביל הגלובלית באפליקציות מובייל ארגוניות למפגשים ואירועים, קטפה שני פרסים בפרסי טכנולוגיית האירועים 2015, אירוע שנתי שמארח בלונדון הפורטל Event Industry News. הפרסים -- עבור אפליקציית האירועים הטובה ביותר והשימוש הטוב ביותר במישחוק (Gamification) -- הוענקו על פריסת המובייל החדשנית באירוע ההשקה הפנימי Connect Live של Danone UK שביצעה קוויקמובייל.

 

"אפליקציות אירועים עברו דרך ארוכה מאז שקוויקמובייל הציגה לראשונה את הרעיון ב-2007, ויותר ויותר יצרנים מצטרפים לתחום כל שנה", אמר מנכ"ל קוויקמובייל דיוויד סמית. זה כבוד גדול לזכות בהכרה הזאת בפרסי טכנולוגיית האירועים, וזה לא היה קורה בלי הדחף והיצירתיות של הלקוח שלנו, Danone UK. החזון והמאמץ שלהם הם אלה שבעצם זוכים להכרה היום, ואני רוצה לשתף בפרס הזה אותם ואת כל האנשים המוכשרים בקוויקמובייל".

 

לוק אוקונל, שעומד בראש הפרויקט בקבוצה הדיגיטלית של Danone UK, מוסיף: "כשפנינו לרענן את אירוע Connect Live שלנו, הצבנו במתכוון רף גבוה. למובייל יש תפקיד חשוב באסטרטגיה שלנו, אבל לא העלנו בדעתנו שהגישה שלנו תזכה אותנו בפרסים. אנחנו שמחים שזה קרה, ואנחנו אסירי תודה על המאמץ והתמיכה הבלתי נלאים שקיבלנו מקוויקמובייל. הם השותף המושלם עבורנו, ואנחנו מאוד שמחים שהאפליקציה שלהם זכתה בפרסים שהיא ראויה להם".

 

האפליקציה Connect Live זכתה לשיעור הפעלה של 96%, ונפתחה בממוצע 33 פעמים על ידי כל משתתף, שבילה בממוצע 43 דקות באפליקציה. שיעורי ההיענות לסקר עלו על 60% בהשוואה לפחות מ-30% בסקרים שלא באמצעות אפליקציה. "האפליקציה העלתה את המעורבות לרמה חדשה", אמר אוקונל.

 

אודות קוויקמובייל

 

קוויקמובייל מעמיקה את המשמעות של מפגשים ואירועים באמצעות אפליקציות מובייל מהנות שמביאות למעורבות של הקהל. פלטפורמת אפליקציות המובייל והניתוחים הארגונית של קוויקמובייל יוצרת ערוץ תקשורת שפועל כל הזמן ומאפשר לבעלי האירועים להגביר את ההשתתפות של המשתתפים, לבנות נאמנות וליצור הכנסות באמצעות חוויות עשירות יותר. באמצעות ניצול מלא של היכולות של פתרונות המובייל והמדיה החברתית של קוויקמובייל, הלקוחות יכולים להרחיב אירועים לשיחות שנמשכות כל השנה ולבנות קשרים מאריכי ימים עם הקהל שלהם. המשרד הראשי של קוויקמובייל נמצא בוונקובר, קנדה. למידע נוסף, בקרו באתר www.quickmobile.com. עיקבו אחרי קוויקמובייל בטוויטר @quickmobile.

 

אשת קשר למדיה:

Julie Bevacqua
604-875-0403 ext 339
julie.bevacqua@quickmobile.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית MARKETWIRED