ארנק ביטקוין פיזי מוצע כמתנה על ידי Miners Center

ווילמינגטון, דלאוור, 23 בנובמבר 2015, (Marketwired):

 Miners Center (www.minerscenter.com) שברה את השוק עם ההצעה האחרונה שלה ברכישת ביטקוין: לא רק שהחברה מציעה 10% יותר מהשער הרשמי של בלוקצ'יין עבור כל ביטקוין שהיא קונה, היא גם מוסיפה מתנת מפתיעה בעסקאות בסכום של יותר מעשרה ביטקוין.

אנשי השיווק של Miners Center חשבו על כך הרבה, עכשיו כשהחגים קרובים, והחליטו להציע מתנה מיוחדת לכל עסקה שסכומה מעל עשרה ביטקוין: הם מציעים ארנק ביטקוין פיזי. המנגנון פשוט: כל לקוח שמוכר יותר מעשרה ביטקוין בעסקה אחת מתבקש לספק כתובת למשלוח דואר והחברה שולחת את המתנה לכל העולם באמצעות שליח.

מנהל השיווק של Miners Center גלן צ'פמן נלהב מהרעיון של המתנה, ובטוח שהאנשים שעוסקים בשוק המטבעות המבוזרים בהחלט יקדמו בברכה מכשיר דמוי ארנק שיאפשר להם לשלוח ולקבל עסקאות ביטקוין באופן מאובטח לחלוטין, בכל מקום בעולם, שיוצע להם עבור עשיית עסקים עם Miners Center.

"באופן הזה אנחנו מציעים ללקוחותינו משהו מוחשי, שאפשר לגעת בו, שקשור למטבע הווירטואלי הלא מוחשי. אנחנו חושבים שזה די מגניב לתת לביטקוין את התחושה המוכרת הזאת של כסף, ואנחנו חושבים שלקידום של הארנק הפיזי עשויה להיות השפעה טובה על אנשים שעדיין חשים חוסר ביטחון לגבי השימוש בביטקוין", אמר גלן צ'פמן, מנהל השיווק של החברה.

Miners Center Inc., חברה מדלאוור, ארה"ב, עוסקת במסחר במטבעות מבוזרים. הקימו ופיתחו אותה כמה אנשי השקעות נועזים שראו את ההזדמנות העסקית מחוץ לשוקי ההון המסורתיים ובחרו כמטרה את המסחר במטבעות מבוזרים כאסטרטגיית השקעה לטווח הבינוני והארוך.

העסקים מתבצעים באופן יעיל, באמצעות פלטפורמה ידידותית למשתמש ואמצעי התקשרות קלים ופשוטים דרך אתר האינטרנט של החברה ודרך דואל, עם סיוע 24/7 באמצעות צ'ט חי שמוצע. התשלומים עבור המסחר פטורים מכל עמלה בצד של הלקוח, והחברה מכסה את כל העלויות הכרוכות. אפשר להשתמש בשיטות התשלום הכי נפוצות: פייפל והעברה בנקאית.

כל הפרטים בקשר להצעה של החברה ומידע נוסף, יחד עם פרטי ההתקשרות של צוות המכירות נמצאים באתר: www.minerscenter.com

אין בתוקף הגבלות על המקור של הלקוחות וארצות או מטבעות היעד של התשלום במדיניות של החברה.

Miners Center Inc.

(302) 261-5371

emilian@minerscenter.com

contact@minerscenter.com

minerscenter.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית MARKETWIRED