קבוצת הבנקאות השוויצרית SYZ: שלוש דמויות איקוניות מוצגות אצל SYZ

ז'נבה, 1 בפברואר 2016 (GLOBE NEWSWIRE):

קבוצת הבנקאות השוויצרית SYZ חשפה קמפיין פרסום חדש שבמרכזו דמויות איקוניות. הקמפיין הזה, שמופיע בשוויץ וברחבי אירופה, משלב בין ערכי היסוד של SYZ ותמונות של ווינסטון צ'רצ'יל, אלברט איינשטיין וסלבדור דאלי. החתימה החדשה של המותג המוסדי, "יוצרים ביצועים", תלווה את הוויז'ואלים האקסקלוסיביים האלה.

תחת הכותרת "ב- נבטח", הקמפיין החדש משקף את העקרונות היסודיים שעליהם SYZ מבססת את הצעת הערך שלה, ומקשר אותם עם דמויות שהשפיעו על התקופה שלהם באמצעות הגאוניות, הכישרון או האמונות שלהם.

בין אם בבנקאות פרטית או בניהול נכסים, SYZ משוכנעת שרק גישה של ניהול אקטיבי יכולה ליצור ערך ארוך טווח. מתוך מחשבה על המטרה הזאת, חיוני להשקיע בהון אנושי כדי למשוך ולבחור את האנשים הכי כישרוניים ולהציע סביבה מתאימה כדי שישגשגו בה. במסגרת תהליך השקעה קפדני, האדם הכישרוני יכול לבטא את האמונות שלו ולנצל הזדמנויות השקעה שמופיעות.

כדי להמחיש את הרעיונות היסודיים האלה, דמויות היסטוריות שהשפיעו על הזיכרון הקולקטיבי נבחרו והוצמדו לשלושה סלוגנים: "בגאונות נבטח" (אלברט איינשטיין), "בכישרון נבטח" (סלבדור דאלי), "באמונה נבטח" (ווינסטון צ'רצ'יל).

ולבסוף, חתימת המותג החדשה, "יוצרים ביצועים", מדגישה את המסירות של SYZ לביצועים והמחויבות שלה לעתיד.

הקמפיין החדש ממשיך מסורת ארוכה של פרסומות קריקטורה. בזמנו, קמפיינים של הפרסום הזה עשו רושם במוזרות שלהם. כמעט עשרים שנה מאוחר יותר, SYZ ממשיכה לחדש על ידי בחירה בוויז'ואלים אלגנטיים בשחור לבן שבולטים עם סלוגן פשוט אבל קליט וחתימת מותג שפונה לעתיד.

הקמפיין החדש הזה, שפותח על ידי סוכנות LUNIC, התחיל לרוץ ב-1 בפברואר 2016 בכמה ערוצי מדיה כלכליים ופיננסים בינ"ל חשובים ובכרזות בנמלי תעופה חשובים בשווייץ.

למידע נוסף, התקשרו עם:

 Moreno Volpi

טל. +41 (0)58 799 16 98

דואל:  moreno.volpi@syzgroup.com

 

אודות קבוצת SYZ

 

קבוצת הבנקאות השוויצרית SYZ, שנוסדה בז'נבה ב-1996, מתמקדת בלעדית בניהול נכסים באמצעות שני עמודים משלימים: בנקאות פרטית יוקרתית וניהול נכסים. SYZ מעסיקה 580 עובדים ויש לה נכסים מנוהלים בסך של 40 מיליארד פר"ש (39 מיליארד אירו, 40 מיליארד דולר). בנוסף למשרד הראשי של הבנק בז'נבה, לחברה יש גם משרדים בציריך, לוגאנו, לוקארנו, מילאנו, מדריד, ברצלונה, בילבאו, סרגוסה, לונדון, לוכסמבורג, בריסל, פריז, דובאי, יוהנסבורג, מיאמי, נסאו והונג קונג. 

www.syzgroup.com

הטקסט בצרפתית קובע.

ההודעה לעיתונות

פרסומת צ'רצ'יל

פרסומת דאלי

פרסומת אינשטיין

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBENEWSWIRE