אלפרד מן מתפטר מתפקידו כיו"ר פעיל של Mannkind

ולנסיה, קליפורניה, 19 בפברואר 2016 (GLOBE NEWSWIRE):

MannKind Corporation מנקיינד (Nasdaq:MNKD) ו-(TASE:MNKD) הודיעה היום שב-17 בפברואר 2016 MannKind קיבלה הודעה מאלפרד אי. מן שהוא מתפטר מתפקידיו כיו"ר פעיל וכחבר במועצת המנהלים, בתוקף מיידי. ב-18 בפברואר 2016 חברי מועצת המנהלים של MannKind מינו את קנט קרסה ליו"ר מועצת המנהלים וגם מינו את מר מן ליו"ר אמריטוס של MannKind. מר מן ימשיך לייעץ לחברה כעובד בתפקיד לא ניהולי.

"אל הקים את החברה הזאת כדי להביא את הכישרון הייחודי שלו לחדשנות רפואית לתחום הביו פארמה", אמר מתיו פפר, מנהל העסקים הראשי של MannKind Corporation. ההישגים הרבים שלו במשך קריירה אגדית מעוררים יראת כבוד ואנחנו גאים להמשיך בפעילות בת עשרות השנים של אל לטפל בצרכים שלא נענו של חולים עם סוכרת ומחלות קשות אחרות".

"אל הוא בעל חזון אמיתי ויצר חברה מצוינת עם מוצר מוביל מרשים וטכנולוגיה רבת עוצמה שעוזרים לחולים עם מחלות קשות", אמר קנט קרסה Kent Kresa, היו"ר של MannKind Corporation. "יש לנו הרבה דברים לעשות כדי להפוך את החלומות שלו למציאות, אבל יש לנו את האנשים, הטכנולוגיה והידע כדי שזה יקרה".

קנט קרסה חבר במועצת המנהלים של MannKind מאז יוני 2004 ומונה לחבר המוביל בה בנובמבר 2011. מר קרסה הוא יו"ר אמריטוס של Northrop Grumman Corporation, אחרי שכיהן בעבר כיו"ר ומנהל עסקים ראשי שלה. מר קרסה גם היה חבר במועצות המנהלים של General Motors Company, Avery Dennison Corporation (כולל כיו"ר) ו-Fluor Corporation. מר קרסה חבר במועצת הנאמנים של קלטק מאז 1994 והוא גם חבר במועצות של כמה ארגונים ללא כוונת רווח ואוניברסיטאות. כבוגר המכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס, הוא קיבל תואר B.S. ב-1959, M.S. ב-1961 ו-E.A.A. ב-1966, כולם באווירונאוטיקה ואסטרונאוטיקה.

 

אודות MannKind Corporation

 

MannKind Corporation (Nasdaq:MNKD) (TASE:MNKD) מתמקדת בגילוי ופיתוח ומסחור של מוצרים טיפוליים עבור חולים עם מחלות כמו סוכרת. MannKind מחזיקה אתר בכתובת www.mannkindcorp.com שבו MannKind מפרסמת באופן סדיר עותקים של ההודעות לעיתונות שלה וגם מידע נוסף על MannKind. מי שמעוניין יכול להירשם כמנוי באתר של MannKind להתראות דואל שנשלחות אוטומטית כש-MannKind מפרסמת הודעות לעיתונות, מגישה את הדוחות שלה לרשות האמריקנית לניירות ערך או מפרסמת מידע מסוים אחר באתר.

 

מידע צופה פני עתיד

הודעה לעיתונות זאת כוללת מידע צופה פני עתיד שכרוכים בו סיכונים ואי ודאויות, כולל אמירות לגבי הפוטנציאל של Afrezza והפלטפורמה הטכנולוגית של MannKind ותוכניות הפיתוח העתידיות של MannKind. מילים כגון "מאמינה", "צופה", "מתכננת", "מתכוונת", "יעד", "פוטנציאלי" וביטויים דומים ושימוש בלשון עתיד מיועדים לזהות מידע צופה פני עתיד. מידע צופה פני עתיד זה מבוסס על הציפיות הנוכחיות של MannKind. התוצאות בפועל והעיתוי של אירועים יכולים להיות שונים באופן מהותי מאלה שחזויים במידע צופה פני עתיד כזה כתוצאה מהסיכונים ואי הוודאויות האלה, שכוללים אך לא רק את הצורך והיכולת לגייס הון נוסף וסיכונים אחרים המפורטים בדיווחים של MannKind לרשות האמריקנית לניירות ערך, כולל הדוח השנתי על גבי טופס 10-K על השנה שהסתיימה ב-31 בדצמבר 2014 והדוח הרבעוני על גבי טופס 10-Q על הרבעון שהסתיים ב-30 בספטמבר 2015. אתם מוזהרים לא לבטוח בביטחון מופרז במידע הצופה פני עתיד הזה, שמתייחס רק ליום הפרסום של ההודעה הזאת. כל המידע הצופה פני עתיד מסויג בשלמותו על ידי הודעת אזהרה זאת, ו-MannKind לא מתחייבת לשנות או לעדכן מידע צופה פני עתיד כלשהו כדי לשקף אירועים או נסיבות אחרי התאריך של הודעה זאת.

איש הקשר של החברה:

מתיו ג'. פפר

מנהל עסקים ראשי

661-775-5300

         mpfeffer@mannkindcorp.com

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBENEWSWIRE