מועצת המנהלים של סיישל מודיעה שהעבירה את מר קרל פלמר מכל תפקידיו האופרטיביים וארגנה מחדש את הפעילות שלה, בתוקף מיידי

סן חואן קפיסטרנו, קליפורניה, 21 במרץ 2016, (BUSINESS WIRE):

סיישל מוצרי סינון מים, שם מסחרי של סיישל טכנולוגיות סביבתיות בע"מ (סיישל או החברה) (OTCQB:SYEV), מובילה עולמית בפיתוח, הרכבה ומכירה של בקבוקי סינון מים ניידים קנייניים, הודיעה כמה הודעות היום. ראשית, מועצת המנהלים של סיישל העבירה את מר קרל פלמר מכל תפקידיו האופרטיביים בחברה, בתוקף מיידי. אולם, מר פלמר נשאר בתפקיד דירקטור. החלטה זאת של מועצת המנהלים היא תוצאה של אי שביעות רצון מביצועי העבר של מר פלמר לגבי הפעילות השוטפת ולגבי היחסים עם הלקוחות והעובדים.

שנית, בתוקף מיידי, סיישל ביצעה את השינויים האופרטיביים הבאים. מר ג'יימס פלייס הוא עכשיו המנכ"ל והנשיא, וגם ממשיך כסמנכ"ל כספים ודירקטור. גברת אליז אגט שומרת על שני התפקידים של חשבית החברה ודירקטורית וגם מנהלת יחסי אנוש. בנוסף, סיישל תחפש מנהל בכיר חדש שינהל את פעילות הייצור היומיומית וגם אדם נוסף שיעזור בפעילות הזאת. שניהם, המנהל הבכיר החדש וגב' אגט, יהיו כפופים למר פלייס, בתפקידו כנשיא ומנכ"ל סיישל. ייתכן שיהיו בעתיד שינויים אופרטיביים נוספים.

סיישל מאמינה שפעולות אלה של מועצת המנהלים ישפרו טוב יותר את מאמציה למלא אחר הצרכים והציפיות של לקוחות החברה, יחזירו למוצרים של סיישל את המוניטין הגאה שלהם ובסופו של דבר ימקסמו ערך לבעלי המניות של סיישל. לשם כך ברצוננו להרחיב את מועצת המנהלים גם באופן פנימי וגם להוסיף דירקטור חיצוני אחד לפחות כדי לשקף טוב יותר את נקודת המבט של קהיליית המשקיעים.

ודבר אחרון, על סמך המכירות של קו המוצרים החדש pH20, עם כדים ובקבוקים שמגדילים את האלקליות של מי ברז ל-pH בין 8.0 ל-9.5, אצל מספר מוגבל של לקוחות, נרחיב באגרסיביות את קו המוצרים החדש הזה ללקוחות האחרים שלנו בגלל הרווחיות שלו לחברה. זה יכלול הוספת אנשי מכירות כדי להרחיב את הפעילות.

"מחויבים לשיפור איכות החיים באמצעות האיכות של מי השתייה שלנו".

הערה למשקיעים

הודעה לעיתונות זאת עשויה לכלול מידע צופה פני עתיד מסוים לגבי הסיכויים העסקיים/ התחזיות של סיישל. הם מבוססים על ציפיות נוכחיות בתום לב של הנהלת סיישל. סיישל לא מצהירה או מתחייבת לגבי היכולת להשיג את ההנחות/ התחזיות האלה. מצופה מהמשקיעים לחקור בעצמם לגבי סיישל. סיישל לא מתחייבת לעדכן את המידע שבהודעה לעיתונות זאת. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.seychelle.com או התקשרו לטלפון (949) 234-1999.

אנשי קשר

Seychelle Water Filtration Products
Jim Place, 949-636-0866
jimplace@sbcgloobal.net

 

מקור: סיישל מוצרי סינון מים

צפו בהודעה לעיתונות הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20160321005295/en

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire