הגרסה העברית של Smart-Surgery.Com, האתר על ניתוחי ערמונית רובוטיים

המומחה הבינלאומי לטיפול בסרטן הערמונית ד"ר דייויד סמאדי משיק את הגרסה העברית של Smart-Surgery.Com,

האתר על ניתוחי ערמונית רובוטיים

ניו יורק, ניו יורק (Marketwire –נוי תקשורת)  21 באפריל 2011:  המומחה להסרת הערמונית ד"ר דייויד ב. סמאדי, סגן יו"ר המחלקת לאורולוגיה וראש היחידה לרובוטיקה וכירורגיה זעיר פולשנית במרכז הרפואי "הר סיני", הודיע על השקת הגרסה העברית של האתר שלו על טכניקת הניתוח SMART, http://www.smart-surgery.com/. כאורולוג ואונקולוג מומחה, סמאדי הביא לאחרונה את המומחיות שלו בטיפול בסרטן הערמונית ובניתוחים רובוטיים לישראל בביקור פורץ דרך להדגמת טכניקת הניתוח הייחודית שלו SMART (טכניקה רובוטית מתקדמת שהותאמה ע"י ד"ר סמאדי).

הטכניקה SMART של ד"ר סמאדי משלבת טכניקת ניתוח אנטומית פתוחה מסורתית עם פלטפורמת ניתוח רובוטית. האתר בעברית יספק למבקרים סרטי הסברה למטופלים ומידע נרחב על סרטן הערמונית, טיפולים כירורגיים בסרטן הערמונית והסרה רובוטית של הערמונית  וגם על טיפולים בסרטן שלפוחית השתן וסרטן הכליות.

מטופלים באים מכל העולם כדי שד"ר סמאדי ינתח אותם. אחת מהיוזמות הגלובליות הרבות של ד"ר סמאדי הייתה הביקור שלו בישראל בדצמבר 2010 שבו הוא לימד את טכניקתSMART  הייחודית שלו במרכז הרפואי רמב"ם בחיפה, כחלק מנסיעת הוראה פורצת דרך שנמשכה שבוע. הוא גם ביצע ניתוח חי במרכז הרפואי חיים שיבא בתל השומר.

"חשתי שיש צורך שאביא את המומחיות שלי לישראל, שאני מחשיב אותה כבית, משום שלמרות שהטכנולוגיה באורולוגיה בישראל היא בהחלט מעולה, יש רק כמה רובוטים במדינה, והרופאים שמשתמשים בהם נמצאים רק בשלבים ההתחלתיים של עקומת הלמידה", אמר סמאדי.  "תרגמתי את האתר שלי על SMART לעברית כדי להגיע לקהל יותר בינלאומי ולספק לו אתר מידע המסביר את העובדות על סרטן הערמונית ועל שיטות טיפול כמו הסרה רובוטית של הערמונית, הסרה רדיקלית לפרוסקופית של הערמונית והסרה רדיקלית רובוטית לפרוסקופית של הערמונית", אמר ד"ר סמאדי. הוא מכנה את ניתוחי ה-SMART שלו "טיפול טריפקטה", ומתגאה בשיעור ריפוי של 97% עם שיעור נקיטת השתן של 96% ושיעורי אונות של 85% בתוך שנה. סמאדי ביצע יותר מ-3,300 הסרות ערמונית בעזרת רובוט בפרקטיקה שלו, כמחצית באמצעות הטכניקה SMART. "אני רוצה שהמטופלים שלי ידעו שלמרות שאבחון של סרטן הערמונית מפחיד, הוא לא חייב להיות גזר דין מוות", אמר סמאדי.

ד"ר דייויד סמאדי, טל. 1-855-DRSAMADI, 1-212-241-8779
http://il.smart-surgery.com/ 
http://www.smart-surgery.com/ 
http://www.roboticoncology.com/

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית MARKETWIRE