AT&T משפרת את קישוריות האינטרנט של הדברים באמצעות שירותי לוויין חדשים

החברה משתפת פעולה עם גלובקום כדי לעזור לעסקים לנהל נכסים במקומות מרוחקים

הנובר, גרמניה, 25 באפריל 2016, (Marketwired):

AT&T* עוזרת לעסקים לחבר את הנכסים שלהם בכל העולם. באמצעות שירותי הקישוריות הלוויינית החדשים שלנו, חברות יכולות לנהל טוב יותר את התקנות האינטרנט של הדברים שלהן. הן יכולות לעקוב אחרי נכסים אפילו במקומות שהכי קשה להגיע אליהם.

ללקוחות עסקיים וממשלתיים יש לעיתים קרובות נכסים שמפוזרים ברחבי העולם. זה יכול להיות מאתגר למשוך נתונים ממכשירים באזורים מרוחקים עם קישוריות מוגבלת. תחשבו על מקומות כמו טרקטור בחווה, גנרטור במדבר או צינורות נפט באזורים מרוחקים. באמצעות קישוריות לוויינית והשירותים הסלולריים הקיימים שלנו, עסקים יכולים להבטיח שאפילו הנכסים הכי מבודדים שלהם פועלים באופן תקין.

חברנו לגלובקום, משלבת פתרונות גלובלית מובילה וחברת ניהול נתונים, כדי להשיק שירות חדש שמאפשר לקישוריות לוויינית לפעול באופן חלק עם הרשת הסלולרית שלנו. המשמעות היא שעסקים כבר לא צריכים לרכוש את שירותי הסלולר והלוויין שלהם בנפרד. אנחנו מספקים פתרון אחד משולב לניהול מכשירי, רשתות ויישומי אינטרנט של הדברים.

"אנחנו מציעים שירות "הכל במקום אחד" לקישוריות אינטרנט של הדברים", אמר מייק טרויאנו, סגן נשיא, פתרונות האינטרנט של הדברים של AT&T. "ללקוחות שלנו יש עכשיו שירות גמיש, אמין ומאוד מאובטח כדי לנטר את הנכסים שלהם כמעט בכל מקום. הם לא צריכים לבחור פתרון קישוריות אחד על פני האחר -- הם יכולים לקבל את כל החבילה".

"עסקים רוצים יותר ניראות בזמן אמת לתוך הנכסים שלהם בקנה מידה גלובלי", אמר ג'ון קירצ'נר, סגן נשיא בכיר,  מוצרים ואסטרטגיה תאגידית, גלובקום. "אנחנו עובדים עם AT&T כדי לספק קישוריות חלקה על גבי פלטפורמה אחת. אנחנו עוזרים לעסקים לאסוף ולנתח מידע קריטי בכל מקום שבו הנכסים שלהם נמצאים -- בים או ביבשה -- כדי ליצור שיפורים תפעוליים ותשואה קשה על ההשקעה".

גרטנר חוזה ש-6.4 מיליארד "דברים" מקושרים יהיו בשימוש ב-2016, עלייה של 30% לעומת 2015**. לפי Markets and Markets, אלה עם קישוריות לוויינית יגדלו ב-9.8 אחוז לשנה בארבע השנים הבאות.

למידע נוסף על קישוריות האינטרנט של הדברים של AT&T בקרו: http://www.att.com/iot

*המוצרים והשירותים של AT&T מסופקים או מוצעים על ידי חברות בת ומסונפות של AT&T Inc. במסגרת המותג AT&T ולא על ידי AT&T Inc..

**הודעה לעיתונות של גרטנר, גרטנר אומרת ש-6.4 מיליארד "דברים" מקושרים יהיו בשימוש ב-2016, עלייה של 30% לעומת 2015, 10 בנובמבר 2015, http://www.gartner.com/newsroom/id/3165317

אודות גלובקום

גלובקום היא משלבת פתרונות גלובלית מובילה וחברת ניהול נתונים, שמציעה פתרונות אלחוטיים, לא אלחוטיים, אינטרנט של הדברים ולווייניים שעונים על הצרכים של שווקים תעשייתיים, מסחריים, מדיה וממשלתיים ביותר משמונים מדינות. החברה משתמשת במומחיות טכנולוגית כדי לעזור ללקוחות לפתור בעיות קריטיות באינטרנט של הדברים תעשייתי, שירותי ייעוץ, תכנון ושילוב מערכות, תקשורת ימית וניידת, שירותי מדיה, ניתוח נתונים ורשתות. למידע נוסף, בקרו: www.globecomm.com.

אודות AT&T

AT&T Inc. (NYSE: T) עוזרת למיליונים ברחבי העולם להתחבר לשירותי בידור, מובייל, אינטרנט מהיר וקול מובילים. אנחנו הספק הגדול ביותר בעולם של טלוויזיה בתשלום. יש לנו לקוחות טלוויזיה בארה"ב וב-11 מדינות באמריקה הלטינית. אנחנו מציעים את הכיסוי הגלובלי הכי טוב מבין כל ספקי האלחוט בארה"ב*. ואנחנו עוזרים לעסקים בכל העולם לשרת את לקוחותיהם טוב יותר באמצעות פתרונות המובייל ופתרונות הענן המאוד מאובטחים שלנו.

מידע נוסף על המוצרים והשירותים של AT&T זמין בכתובת http://about.att.com. עקבו אחרי החדשות שלנו בטוויטר בכתובת @ATT, בפייסבוק בכתובת http://www.facebook.com/att וביוטויוב בכתובת http://www.youtube.com/att.

© 2016 AT&T Intellectual Property. כל הזכויות שמורות. AT&T, לוגו הגלובוס וסימנים אחרים הם סימני מסחר וסימני שירות של AT&T Intellectual Property ו/או חברות מסונפות של AT&T. כל הסימנים האחרים הכלולים בזאת הם הרכוש של בעליהם, בהתאמה.

*טענת הכיסוי הגלובלי מבוססת על הצעת נדידת קול ונתונים בהנחה; נדידת LTE; נדידת קול; וסמארטפונים וטבלטים עם יכולת עולמית ביותר ארצות מאשר כל חברת תקשורת אחרת בארה"ב. שירות בינ"ל נחוץ. הכיסוי לא זמין בכל האזורים. הכיסוי עשוי להשתנות לפי המדינה ולהיות מצומצם/ מוגבל בארצות מסוימות.

מידע ליצירת קשר

למידע נוסף, התקשרו עם:

שם: ג'ים גריר

התקשורת התאגידית של AT&T

טלפון: (903) 910-4104

דואל: jg9415@att.com

 

שם: טום מרפי

קשרי מדיה של גלובקום

טלפון: (831) 402-4142

דואל: tmurphy@calysto.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית MARKETWIRED