קדנט הישראלית נמכרה לענק הציוד הדנטלי אליין

קדנט הישראלית נמכרה לענק הציוד הדנטלי אליין

המובילה בסריקת פנים הפה קדנט תירכש על ידי Align Technology

הרכישה תגדיל את האימוץ של סריקת פנים הפה

 ומערכת Invisalign(R) של קדנט

 

אור יהודה, ישראל, 29 במרס 2011 (GLOBE NEWSWIRE –נוי תקשורת) :

Align Technology, Inc. (Nasdaq:ALGN), חברת המכשור הרפואי המובילה שהייתה חלוצת השוק ביישור שיניים בלתי נראה, הודיעה היום שחתמה על הסכם סופי לרכישת החברה הפרטית Cadent Holdings, Inc. (קדנט), ספקית מובילה של פתרונות סריקה דיגיטלית תלת מימדית ליישור ורפואת שיניים שמושבה בקרלסטאד, ניו ג'רזי, עם מו"פ ופעילות בישראל. קדנט מחזקת את היכולת של אליין להגדיל את האימוץ של מערכת Invisalign ליישור שיניים שמייצרת אליין על ידי שילוב הטיפול באמצעות Invisalign באופן מלא יותר עם כלים והליכים רפואיים המקובלים ברפואת שיניים. השילוב של שתי החברות יאיץ את השימוש בסורקי פנים הפה של קדנט בענף רפואת השיניים על ידי מינוף טווח ההגעה הגלובלי של מערך המכירות של אליין, היכולות המקצועיות ויכולות השיווק לצרכנים הנרחבות ובסיס הלקוחות המונה יותר מ-55,000.

 

"אנו נלהבים מאפשרויות הצמיחה שמספקת קדנט, לא רק מבחינת האצת האימוץ של מיפוי פנים הפה בקרב העוסקים ברפואת שיניים, אלא גם בהגדלת הערך עבור משתמשי Invisalign הקיימים", אמר תומס מ. פרסקוט, נשיא ומנכ"ל Align Technology. "לקדנט יש צוות חזק של אנשים מאוד מוכשרים ותרבות הדומה לשלנו עם הדחף, קלות התנועה והמהירות הנחוצים כדי להמשיך לספק פתרונות חדשניים ללקוחותינו".

 

קדנט מובילה את ענף סריקת פנים הפה באופטיקה דיגיטלית וסריקה ללא אבקה, והטכנולוגיה הכוללת שלה נמצאת בחזית המגמה בענף להגברת השימוש בפתרונות של דימות דיגיטלי שהשימוש בהם צפוי להתרחב ברפואת שיניים בחמש השנים הבאות. קדנט מביאה לאליין הכרת שוק משלימה וטכנולוגיית תיב"מ חדשנית ברפואת שיניים משקמת, כולל יכולות באחסון רשומות רפואיות ומיטבעים דיגיטליים להכנת כתר וגשר, ציפויים, שתלים והליכי שיקום אחרים. בדומה לאליין, גם לקדנט יש מומחיות רבה במידול דיגיטלי מתקדם, פיתוח תוכנה אמינה ומערכות משולבות.

 

טימותי מאק, הנשיא והמנכ"ל של קדנט, אמר: "במהלך העבודה עם אליין על יכולת פעולה הדדית ויישומי Invisalign למערכות iTero(TM) ו-iOC(TM) שלנו, ראינו הזדמנות לשלב את הטכנולוגיות, המומחיות והאנשים שלנו כדי להאיץ את האימוץ של Invisalign ושל סורקי פנים הפה של קדנט, וליצור כלים ויישומים דיגיטליים חדשים לרפואת השיניים. בהצטרפות לצוות של אליין, אנו מרוויחים את המשאבים, הטכנולוגיה המורחבת ויכולות המכירה והשיווק כדי להמשיך ולשנות את הענף שלנו ולספק מוצרים ושירותים חדשניים ללקוחות ולשותפים שלנו".

 

"קדנט היא מובילה חדשנית בטכנולוגיות של יישור ורפואת שיניים. השילוב של הטכנולוגיות ועמדות הובלת השוק של שתי החברות יוצר הזדמנות משמעותית ליצור צמיחה ולבנות ערך ללקוחות ולבעלי המניות", אמר יוחאי הכהן, יו"ר מועצת המנהלים של קדנט ושותף ב-Fortissimo Capital Fund.

הרכישה של קדנט באה אחרי ההודעה בינואר 2011 על הסכם פיתוח משותף בין אליין וקדנט לפתח ביחד יישומי תוכנה ל-Invisalign שיפעלו בסורקים של קדנט. הרכישה מרחיבה את הסכם הפיתוח על ידי יצירת פלטפורמת סריקה דיגיטלית ייעודית להספקת יישומי Invisalign לרופאי השיניים במרפאה והרחבת הנוכחות של אליין לרפואת שיניים משקמת.

 

כחלק מתוכנית מתמשכת להערכת יכולת הפעולה ההדדית של מערכות לסריקת פנים הפה לשימוש עתידי עם טיפולי Invisalign, אליין מבצעת בדיקות ביתא סופיות במערכות של קדנט ומצפה להודיע על יכולת פעולה הדדית של הסורקים שלה ברבעון השני של 2011.

 

לפי תנאי ההסכם, אליין תשלם בערך 190 מיליארד דולר במזומן תמורת כל המניות של קדנט. הרכישה כפופה להתניות סגירה סטנדרטיות שונות, כולל תום תקופת ההמתנה הרלבנטית לפי חוק הארט סקוט רודינו (HSR), והיא צפויה להיסגר במהלך הרבעון השני של 2011.

 

אודות קדנט

 

קדנט היא הספקית המובילה של פתרונות תיב"ם דיגיטליים תלת ממדיים לענפי רפואת ויישור השיניים. החברה משרתת אלפי מקרים ביום ובסיס הלקוחות שלה מתרחב במהירות. המוצרים של קדנט, בכללם Cadent iTero(TM), iOC(TM) המופעל באמצעות iTero(TM), OrthoCAD(TM) iCast(TM) ו-iQ(TM), משפרים את היעילות והמועילות של טיפולי שיניים ויישור שיניים תוך הגדלת ההכנסות של ספקי שירותי בריאות השן. החברה נתמכת על ידי סינדיקט של משקיעי הון סיכון מובילים, ביניהם Fortissimo Capital, Apax Partners, Panorama Capital (JPMorgan Partners), STAR Ventures, SV Life Sciences ו-IBT. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.cadentinc.com.

 

אודות Align Technology, Inc.

 

Align Technology מתכננת, מייצרת ומשווקת את Invisalign, שיטה קניינית לטיפול באי-סגר שיניים, או שיניים לא מיושרות. Invisalign מתקנת את אי-הסגר באמצעות סדרה של מכשירים שקופים, כמעט בלתי נראים וניתנים להסרה שמזיזים בעדינות את השיניים למיקום הסופי הרצוי. משום שאינה מסתמכת על שימוש בזיזים ותילים מתכתיים או קראמיים, היא מפחיתה משמעותית את המגבלות האסתטיות והאחרות שקשורות לגשרים ליישור שיניים. Invisalign מתאימה לטיפול במבוגרים ובבני נוער. Align Technology הוקמה במרס 1997 וקיבלה את אישור ה-FDA לשווק את Invisalign ב-1998. כיום, משפחת מוצרי Invisalign כוללת את Invisalign, Invisalign Teen, Invisalign Assist, Invisalign Express, ו-Vivera Retainers.

 

למידע נוסף על Invisalign או כדי למצוא רופא שיניים שעבר הכשרה ב-Invisalign באזור שלכם, בקרו באתר www.invisalign.com.

 

מידע צופה פני עתיד

הודעה לעיתונות זאת כוללת מידע צופה פני עתיד, כולל אמירות המתייחסות לשילוב המחזק את היכולת של אליין להגדיל את האימוץ, הסיוע להאצת השימוש בסריקת פנים הפה ויצירת הזדמנות משמעותית ליצור צמיחה ולבנות ערך, המגמה בענף שפתרונות של דימות דיגיטלי הופכים לסטנדרט ברפואת שיניים, והציפיות בנוגע להודעה על יכולת פעולה הדדית. מידע צופה פני עתיד הכלול בהודעה לעיתונות הזאת והמתייחס לציפיות לגבי מאורעות או תוצאות עתידיים מבוסס על מידע שזמין לאליין בתאריך של הודעה זאת. הקוראים מוזהרים שהמידע הצופה פני עתיד הזה הוא רק תחזיות והוא נתון לסיכונים, אי ודאויות והנחות שקשה לחזות אותם. כתוצאה מכך, התוצאות בפועל עשויות להיות שונות באופן משמעותי ומנוגדות לאלה המובעות במידע צופה פני עתיד כלשהו. הגורמים שעשויים לגרום לשוני הזה כוללים אך לא רק סיכונים שאליין לא תאחד ותשלב בהצלחה את העסקים, הפעילות והמוצרים של קדנט עם אלה של אליין בזמן ובאופן חסכוני, סיכונים שהתועלת הפיננסית והתפעולית הצפויה מהעסקה לא תתממש, וסיכונים שהעסקה תתעכב או בסופו של דבר לא תוגשם. סיכונים אלה ואחרים מפורטים מעת לעת בדוחות התקופתיים שאליין מגישה לרשות האמריקנית לניירות ערך (SEC), כולל אך לא רק הדוח השנתי שלה על גבי טופס K-10 לשנת הכספים שהסתיימה ב-31 בדצמבר 2010, שהוגש ל-SEC ב-24 בפברואר 2011. אליין לא מתחייבת לשנות או לעדכן בפומבי מידע צופה פני עתיד כלשהו מכל סיבה שהיא.

 

 

אנשי קשר:

אשת קשר של קדנט

         Kerri Sebring

         Cadent, Inc.

         201-842-0800

         kerri.sebring@cadentinc.com

 

אשת קשר למשקיעים

         Shirley Stacy

         Align Technology, Inc.

         (408) 470-1150

         sstacy@aligntech.com

 

אשת קשר לעיתונות

         Shannon Mangum Henderson

         Ethos Communication, Inc.

         (678) 261-7803

         align@ethoscommunication.com

 

 

 

** ההודעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינ"ל GlobeNewswire