אושקוש דיפנס מציעה חמש גרסאות של רכבי שטח שיענו על כל תחום הדרישות במשימות

הפלטפורמה של Oshkosh היא פלטפורמת MRAP שהוכחה בקרב שקובעת את הסטנדרט בניידות בשטח ובהגנה לצבאות ברחבי העולם

אושקוש, וויסקונסין, 5 במאי 2016, (BUSINESS WIRE) :

LLC, Oshkosh Defense, אושקוש דיפנס, חברה של Oshkosh Corporation (NYSE: OSK), מציעה חמש גרסאות של רכבי שטח  (M-ATV) עמידים מפני מוקשים וממוגנים מפני מארבים MRAP)) שיענו על כל תחום הדרישות במשימות של צבאות ברחבי העולם.

ביחד, משפחת כלי הרכב שהוכחו בקרב M-ATV מציעה את השילוב הטוב ביותר של הגנה וביצועי ניידות בשטח לשמירה על השלום, ביטחון פנים, אבטחת גבולות, כוחות מיוחדים, לוחמה בהתקוממות ופעילות צבאית רגילה. משפחת כלי הרכב M-ATV כוללת:

"בין אם חיילים מנוידים למלחמות גדולות כוח בכוח, עימותים לא קונבנציונליים או פעילות בטחון שוטף, צבאות צריכים רכב טקטי שיאפשר להם לבצע את משימתם בכל סביבה, אקלים או רמת איום", אמר ביל מוני, סגן נשיא אזורי של המזרח התיכון וצפון אפריקה ב-Oshkosh Defense. "הצי המשותף של משפחת כלי הרכב Oshkosh M-ATV ממטב את המוכנות והתחזוקה של צי הרכב והרב תכליתיות שלו מאפשרת אפילו יותר יכולות משימה".

הפלטפורמה הגלובלית M-ATV משיגה ביצועי שטח מובילים בענף באמצעות מערכת המתלים העצמאית Oshkosh TAK-4®. מערכת המתלים העצמאית TAK-4® מספקת ניידות מצוינת במקומות שבהם שטח ללא דרכים ודרכים לא סלולות שולטים בנוף. הדור האחרון של Oshkosh M-ATV מספק תגובה, איכות נסיעה משופרת ויכולות תמיכה לחיילים במגוון של משימות התקפה והגנה במגוון רחב של סביבות.

Oshkosh Defense משלבת את הטכנולוגיות החדישות ביותר כדי לפתח מערכת הגנת צוות מתקדמת Core1080™, כדי להשיג ביצועים והגנה מוכחים הטובים בענף. שיכוך פיצוצים, מתלים והנעה מתקדמים, C4ISR (בקרה, תקשורת, מחשבים, מודיעין
מעקב וסיור) משולב ומעבר לכך – הגישה המקיפה  Oshkosh Core1080™מגבירה את השרידות ומעניקה לחיילים את הביטחון שהם צריכים כשהם משלימים את משימתם בשטח.

עד היום Oshkosh Defense קיבלה הזמנות עבור כמעט 10,000 M-ATV מהצבא האמריקני ומצבאות במזרח התיכון.

אודות Oshkosh Defense

Oshkosh Defense היא ספקית מובילה של רכב גלגלי טקטי ושירותי תחזוקה לאורך מחזור החיים. במשך עשרות שנים אושקוש מניידת כוחות צבא וביטחון ברחבי העולם בהציעה תיק מוצרים מלא של רכב צבאי עם הגנה כבדה, בינונית, קלה וגבוהה מאוד לתמיכה במשימות של לקוחותינו. בנוסף, אושקוש מציעה טכנולוגיות ורכיבי רכב מתקדמים כגון מערכת המתלים העצמאית TAK-4®, פתרונות הרכב היבשתי הלא מאויש TerraMax™, מערכת הבקרה והאבחון המשולבת Command Zone™ ופתרונות הדיזל חשמל והחשמל ברכב ProPulse®, כדי לספק ללקוחותינו יתרון טכני כשהם ממלאים את משימותיהם. כל רכב של אושקוש מגובה על ידי צוות של מומחים מהתעשייה הבטחונית ומגוון שלם של שירותי תחזוקה והדרכה כדי למטב את המוכנות והביצועים של צי הרכב. Oshkosh Defense, LLC היא חברה של Oshkosh Corporation company [NYSE: OSK].

למידע נוסף על Oshkosh Defense, בקרו אותנו בבקשה בכתובת www.oshkoshdefense.com

 

אודות Oshkosh Corporation

Oshkosh Corporation היא מתכננת, יצרנית ומשווקת מובילה של מגוון רחב של ציוד גישה, רכב מסחרי, כיבוי וחירום, צבאי ומיוחד ומרכבי רכב. Oshkosh Corporation מייצרת, מפיצה ומתחזקת מוצרים בשמות המותג Oshkosh®, JLG®, Pierce®, McNeilus®, Jerr-Dan®, Frontline, CON-E-CO®, London® ו-IMT®. המוצרים של אושקוש זוכים להערכה בכל העולם מצד חברות להשכרת רכב, עסקים שעוסקים ביציקת בטון ואיסוף פסולת, שירותי כיבוי וחירום, שירותים של עיריות ושדות תעופה וצבאות וכוחות בטחון, שאצלם יש חשיבות עליונה לאיכות גבוהה, ביצועים מעולים, אמינות מוקשחת וערך לטווח ארוך. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.oshkoshcorporation.com.

®, כל שמות המותג המוזכרים בהודעה לעיתונות זאת הם שמות מסחר של Oshkosh Corporation או חברות הבת שלה.

מידע צופה פני עתיד

ההודעה לעיתונות הזאת כוללת אמירות שלדעת החברה הן "מידע צופה פני עתיד" כמשמעותו בחוק Private Securities Litigation Reform Act של 1995. כל האמירות פרט לאמירות של עובדות היסטוריות, כולל אך לא רק אמירות לגבי המצב הכספי העתידי של החברה, האסטרטגיה העסקית, מטרות, מכירות חזויות, עלויות, רווח, הוצאות הוניות, רמות חוב ותזרימי מזומנים ותוכניות ויעדים של ההנהלה לפעילות עתידית הן מידע צופה פני עתיד. כשנעשה בהם שימוש בהודעה לעיתונות הזאת, מילים כגון "עשויה", "מצפה", "מתכוונת", "מעריכה", "צופה", "מאמינה", "חוזה" או "מתכננת" או השלילה שלהן או וריאציות שלהן או טרמינולוגיה דומה או שימוש בלשון עתיד מיועדים בדרך כלל לזהות מידע צופה פני עתיד. מידע צופה פני עתיד זה אינו ערובות לביצועים עתידיים והוא נתון לסיכונים, אי ודאויות, הנחות וגורמים אחרים, שחלק מהם מעבר לשליטת החברה, שיכולים לגרום לכך שהתוצאות בפועל יהיו שונות מהותית מהתוצאות המובעות או מרומזות על ידי מידע צופה פני עתיד זה.

גלריית תמונות/ מולטימדיה זמינה:

 http://www.businesswire.com/cgi-bin/mmg.cgi?eid=51333993&lang=en

אנשי קשר

Oshkosh Defense

ג'ניפר כריסטיאנסן, סגנית נשיא לפיתוח עסקי

920.966.5635

jchristiansen@defense.oshkoshcorp.com

מקור: Oshkosh Defense, LLC

גלריית מולטימדיה חכמה

 

תצלום

משפחת כלי הרכב Oshkosh M-ATV מגדירה ביצועים לרכב מסוג MRAP. (תצלום: Business Wire)

לוגו

 

 

צפו בהודעה לעיתונות הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:

 

 http://www.businesswire.com/news/home/20160504005120/en

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire