TSYS מחתימה קבוצת בנקאות אפריקנית מובילה

אקובנק מקבל רישיון ל-PRIME של TSYS

קולמבוס, ג'ורג'יה ודובאי, איחוד האמירויות ולומה, טוגו, 10 במאי 2016, (BUSINESS WIRE):

TSYS (NYSE: TSS) הודיעה היום שאקובנק, קבוצת הבנקאות הפן-אפריקנית המובילה, התקינה את הגרסה האחרונה של פלטפורמת פתרונות התשלומים PRIMESM, PRIME 4, כדי לתמוך בעיבוד הסליקה של עסקאות מסטרקארד, ויזה ו-UnionPay International בנקודות מכירה ב-28 מדינות במרכז אפריקה.

לאקובנק יש נוכחות רבה באפריקה עם יותר מ-1,100 סניפים שמשרתים יותר מ-10 מיליון לקוחות ב-34 מדינות, שהופכים אותו לאחד הספקים הגדולים ביותר של מוצרים ושירותים פיננסיים ביבשת. עם משימה לקדם את השילוב הכלכלי והפיננסי של אפריקה, אקובנק חיפש פתרון סליקה מוכח כדי לשפר עוד את השירותים שלו לסוחרים.

אריק קופי, מנהל קבוצת הכרטיסים ובנקאות אלקטרונית באקובנק, אמר: "חיפשנו פתרון איתן שיתמוך בפעילות הסליקה הרב מדינתית שלנו ביבשת אפריקה והתמיכה של PRIME 4 באירוח מוסדות רבים בפלטפורמה אחת, יחד עם התמיכה שלה בריבוי תוכניות תשלום מקומיות ובינ"ל, הפכו אותה לבחירה הברורה".

PRIME היא פתרון מבוסס אינטרנט, גמיש ומדרגי שממוטב לפעולה הדדית נרחבת ומאוד פרמטרי, עם תמיכה מובנית בריבוי שפות ומטבעות, כדי לאפשר רב תכליתיות יוצאת דופן בעמידה בדרישות בנקאות מגוונות. היא מציעה פתרון משולב לאורך כל שרשרת הערך של התשלומים, מהנפקה עד סליקה, וגם שירותי רגולציה וציות ושירותי ערך מוסף שחיוניים למי שמנהל תיקי סוחרים.

"אנחנו שמחים שאקובנק בחר ב-PRIME כדי להצטייד בפלטפורמה עמידה בפני העתיד שתרחיב עוד את עסקי הסליקה שלו. יש לנו נוכחות באפריקה כבר מ-1995, כך שאנחנו גם שמחים לנצל את ההזדמנות הזאת לאשר מחדש את המחויבות שלנו ליבשת ולפיתוח העתידי שלה", אמר רנה קרוס, מנהל תפעול ראשי, פתרונות עסקיים PRIME, TSYS International.

ל-PRIME יש נוכחות הנפקה וסליקה נרחבת ברחבי אפריקה, אירופה, חבר המדינות, המזרח התיכון ואסיה. הנוכחות שלה כוללת יותר ממאה מוסדות פיננסיים ביותר משבעים מדינות.

אודות אקובנק

קבוצת אקובנק, שנוסדה ב-1985, היא בנק המספק שירותים מלאים שמתמקד במרכז אפריקה. המטה שלו נמצא בלומה, טוגו, והוא מספק שירותי בנקאות סיטונאיים, קמעונאיים, השקעות ועסקאות לממשלות, מוסדות פיננסיים, חברות רב לאומיות, חברות מקומיות, עסקים קטנים ובינוניים ואנשים פרטיים.

כיום אקובנק הוא הבנק הפן אפריקני המוביל עם פעילות ב-34 מדינות ביבשת, יותר מכל בנק אחר בעולם. הוא פועל כיום במדינות במערב, מרכז, מרכז ודרום יבשת אפריקה, שהן אנגולה, בנין, בורקינה פאסו, בורונדי, קייפ ורדה, קמרון, הרפובליקה המרכז אפריקנית, צ'אד, קונגו ברזוויל, הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו, חוף השנהב, גיניאה המשוונית, אתיופיה, גבון, גאנה, גמביה, גיניאה, גיניאה ביסאו, קניה, ליבריה, מלאווי, מאלי, מוזמביק, ניז'ר, ניגריה, רואנדה, סאו תומה ופרינסיפה, סנגל, סיירה לאונה, דרום אפריקה, דרום סודן, טנזניה, טוגו, אוגנדה, זמביה וזימבבואה. לחברה יש גם פעילות ברישיון בפריז ומשרדי ייצוג בבייג'ין, דובאי, יוהנסבורג, לונדון ולואנדה.

"אקובנק פועל בתור "בנק אחד" עם מיתוג, סטנדרטים, מדיניות ותהליכים משותפים כדי לספק שירות עקבי ואמין ברשת הייחודית שלו שכוללת 1,251 סניפים, יותר מ-2,100 כספומטים ו-10,000 מכשירים בנקודות מכירה שמשרתים 10 מיליון לקוחות. עם 18,698 עובדים נכון לסוף מאי 2015, הקבוצה היא המעסיק הגדול ביותר של עובדים בענף המגזר הפיננסי במרכז אפריקה.

אודות TSYS

TSYS® (NYSE: TSS) משחררת הזדמנויות בתחום התשלומים עבור ספקי תשלומים, עסקים וצרכנים. המטה שלנו נמצא בקולמבוס, ג'ורג'יה, ארה"ב, ואנחנו פועלים ביותר מ-80 מדינות עם משרדים מקומיים ברחבי האמריקות, אירופה, המזרח התיכון ואפריקה ואסיה פסיפיק.

אנחנו מספקים פתרונות חלקים, מאובטחים וחדשניים בכל תחום התשלומים – מעיבוד מנפיקים וסליקת סוחרים ועד לניהול תוכניות תשלום מראש – שמסופקים באמצעות שותפויות ומומחיות. אנחנו מצליחים כי אנחנו שמים אנשים, והצרכים שלהם, במרכזה של כל החלטה. זאת גישה שאנחנו מכנים "תשלומים ממוקדי אנשים®".

הענף שלנו משתנה כל יום – ואנחנו מובילים את הדרך אל התשלומים של מחר. אנחנו מפרסמים באופן שגרתי את כל המידע החשוב באתר שלנו. למידע נוסף, בקרו אותנו בכתובת www.tsys.com

אנשי קשר

קשרי מדיה של TSYS
Cyle Mims, +1-706-644-3110
cylemims@tsys.com
או
קשרי משקיעים של TSYS
Shawn Roberts, +1-706-644-6081
shawnroberts@tsys.com
או
TSYS International
Sara Ruffell, +00357 22882600
sararuffell@tsys.com
או
מנהל התקשורת של קבוצת אקובנק
Richard Uku, +228 22 21 03 03
ruku@ecobank.com

 

מקור: TSYS

צפו בהודעה לעיתונות הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת: http://www.businesswire.com/news/home/20160509006658/en

 

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire