מוחמד ברג' מצטרף ל-Guggenheim KBBO

דובאי, איחוד האמירויות, 25 במאי 2016, (GLOBE NEWSWIRE) :

Guggenheim KBBO Partners, חברת שירותים פיננסיים גלובלית שמרכזה בדובאי, הודיעה היום ששכרה את מוחמד ברג' כמנהל כללי של בנקאות השקעות.

"Guggenheim KBBO שמחה לקבל את פניו של מוחמד, שבנה מוניטין בהענקת שירות וייעוץ מעולים ללקוחות בעשר השנים האחרונות", אמר האני בוטיחי, מנהל עסקים בכיר ב-Guggenheim KBBO Partners. "אנחנו מאמינים שלקוחותינו ירוויחו מהתמהיל הייחודי של מוחמד - הכרת הענף ויכולות ביצוע. עם הצמיחה של הפלטפורמה של Guggenheim KBBO, נמשיך לפתח את ההיצע המבודל שלנו ללקוחות שמבוסס על המובילות המחשבתית שלנו ועומק הקשרים באזור".

מר ברג' מגיע ל-Guggenheim KBBO Partners מ-SHUAA Capital psc, שם היה מנהל בצוות בנקאות ההשקעות בדובאי ואחראי לביצוע של מגוון רחב של מיזוגים, רכישות, מכירות נכסים, גיוסי הון ועסקאות שינוי מבני בעלי חשיבות גבוהה. לאחרונה הוא הוביל את הסגירה של ההשקעה הראשונה של Amanat Holdings PJSC במגזר החינוך – הרכישה של החזקה אסטרטגית ב-Madaares PrJSC (Taaleem) – ויעץ ל-Emirates National Group ברכישה הבינ"ל הראשונה שלה – החזקת רוב ב-Egyptian Advanced Company for Public Transportation S.A.E.. הרקורד שלו כולל גם ייעוץ בעסקאות בריאות חשובות, בכללן ההנפקה של NMC Health plc, הרכישה של Al Noor Hospitals והמכירה של CosmeSurge ו-Emirates Hospital Group, בין היתר.

מר ברג' קיבל תואר מוסמך למדעים בחשבונאות ופיננסים מהאוניברסיטה של ברמינגהם בבריטניה ותואר בוגר במינהל עסקים בהצטיינות מהאוניברסיטה האמריקנית של ביירות בלבנון. יש לו רשיון של הרשות לניירות ערך וסחורות של איחוד האמירויות והוא מחזיק במספר הסמכות ותארים מהמכון לניירות ערך והשקעות בבריטניה. מר ברג' הוא מחזיק פעיל ברשיון לראיית חשבון מאז 2007.

אודות Guggenheim KBBO Partners Limited

Guggenheim KBBO Partners היא מיזם משותף שבסיסו במרכז הפיננסי הבינלאומי של דובאי (DIFC) בין Guggenheim Partners וקבוצת KBBO. החברה מנצלת את היכולות הגלובליות של Guggenheim Partners בבנקאות השקעות וניהול נכסים עם ההכרה המעמיקה של הענף והשוק במזרח התיכון ומעבר לו של קבוצת KBBO כדי לשרת לקוחות בכל העולם. Guggenheim KBBO Partners נתונה לרגולציה של רשות השירותים הפיננסיים של דובאי (DFSA). לפרטים נוספים בקרו  באתר http://guggenheimkbbo.com/.

אודות קבוצת KBBO

 

קבוצת KBBO היא קבוצת השקעות מובילה עם תיק מגוון של החזקות, הפועלת באיחוד האמירויות וברחבי המזרח התיכון. עם רקוד מוכח של השקעות מוצלחות, המטרה של קבוצת KBBO היא להגביר את הצמיחה על ידי הזרמת הון ושינוי מבנה החובות בחברות שהן כבר מצליחות. בהתאם לחזון הכלכלי אבו דאבי 2030 להשיג שינוי יעיל ושילוב גלובלי של כלכלת האמירויות, המטרה של קבוצת KBBO היא לחולל צמיחה בת קיימא ותועלת מתמשכת. קבוצת KBBO, שהוקמה ב-2004, פיתחה מומחיות מצליחה בהפעלת תיק מגוון שכולל חברות בתחומי הבריאות, ניהול מתקנים, פיתוח נדלן, זיקוק ועיבוד דלק, טכנולוגיה ושירותים פיננסיים.

אודות Guggenheim Partners 

Guggenheim Partners היא חברת השקעות וייעוץ גלובלית עם נכסים מנוהלים של יותר מ-240 מיליארד דולר1. עם 2,500 אנשי מקצוע שבסיסם ביותר מ-25 משרדים ברחבי עולם, המחויבות שלנו היא לקדם את האינטרסים האסטרטגיים של לקוחותינו ולספק תוצאות ארוכת טווח עם מצוינות ויושרה. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר GuggenheimPartners.com.

1 הנכסים המנוהלים הם נכון ל-03.31.2016 וכוללים שירותי ייעוץ ללקוחות ששווי הנכסים שלהם הוא בערך 56 מיליארד דולר.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
איש קשר
 
 
Hani Buttikhi
 
Guggenheim KBBO
 
+ 971564847175

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE