מרכז השירות של OT בדובאי קיבל הסמכה מ-UnionPay International

קולמב, צרפת, 31 במאי 2016, (BUSINESS WIRE):

חברת OT (Oberthur Technologies), ספקית גלובלית מובילה של מוצרי ושירותי תוכנת אבטחה מוטבעת, הודיעה היום שמרכז השירות שלה בדובאי קיבל הסמכה מ-UnionPay International עבור התאמה אישית של כרטיסי Magstripe ו-EMV.

מרכז השירות של OT בדובאי הוא מתקן עם יותר מ-800 מ"ר שמספק שירותי התאמה אישית לרוב הבנקים באיחוד האמירויות וגם לבנקים במדינות אחרות במזרח התיכון ואפריקה. מרכז השירות גם כולל מתקן חדש לגמרי להתאמה אישית של כרטיסי Metal ו-Powered והוא משולב עם מפעל הייצור של OT בדובאי.

"OT היא מובילת השוק באזור המזרח התיכון ואפריקה ואנחנו שמחים לתת למרכז השירות שלה בדובאי הסמכה לשירותי התאמה אישית של כרטיסים", אמר האן וואנג, מנהל כללי ב-UnionPay international המזרח התיכון. "ההסמכה הזאת תאפשר ל-UnionPay לתמוך בכלכלת המדינה ולדחוף אותה כי איחוד האמירות יכול עכשיו לייצא כרטיסים מותאמים אישית של UnionPay לכל העולם. יתר על כן, UnionPay International תתרום לרווחיות הכלכלית של הבנקים המקומיים כי הם לא יצטרכו יותר להוציא כסף על יבוא כרטיסי פלסטיק מותאמים אישית".

"קבלת ההסמכה הזאת מ- UnionPay Internationalהיא ציון דרך חשוב עבור מרכז השירות של OT בדובאי. בשנים האחרונות OT השקיעה בעקביות באזור ובמיוחד במרכז השירות שלנו בדובאי כדי להפוך אותו לאחד המתקנים הטובים ביותר בעולם. ההסמכה של UnionPay תוסיף יכולת נוספת למרכז השירות והמנפיקים של UnionPay יכולים עכשיו לסמוך על המחויבות של OT לספק שירותי התאמה אישית באזור", אמר מוזאפאר חוחאר, נשיא אזורי של רוסיה, המזרח התיכון ואפריקה ב-OT.

אודות OBERTHUR TECHNOLOGIES

OT היא מובילה עולמית באבטחה דיגיטלית מוטבעת שמגנה עליכם כשאתם מתחברים, מאמתים ומשלמים.

OT ממוצבת אסטרטגית בשווקים עם צמיחה גבוהה ומציעה פתרונות של תוכנת אבטחה מוטבעת למכשירי "נקודת קצה" וגם פתרונות ניהול מרחוק נלווים לתיק עצום של לקוחות בינ"ל, בכללם בנקים ומוסדות פיננסיים, מפעילי סלולר, רשויות וממשלות וגם יצרנים של עצמים וציוד מחוברים.

OT מעסיקה 6,500 עובדים בכל העולם, כולל כמעט 700 אנשי מו"פ. עם נוכחות גלובלית של ארבעה מרכזי ייצור מאובטחים אזוריים ו-39 מרכזי שירות מאובטחים, הרשת הבינ"ל של OT משרתת לקוחות ב-169 מדינות. למידע נוסף: www.oberthur.com.

הורידו את The M World, כל מה שאתם צריכים לדעת על המגמות העדכניות בעולם המובייל, זמין ב-AppStore ו-Google Play

www.oberthur.com/themworld

עקבו אחרינו

Twitter
LinkedIn

אנשי קשר

אנשי קשר למדיה
Oberthur Technologies
Audrey Besnardeau, Tél. : +33 1 78 14 76 75
a.besnardeau@oberthur.com
או
Elan-Edelman
Hadrien Le Roux / Elise Cognacq
Tél. : +33 1 86 21 50 83 / +33 1 86 21 50 67
hadrien.leroux@elanedelman.com / elise.cognacq@elanedelman.com

 

מקור:  OBERTHUR TECHNOLOGIES

צפו בהודעה לעיתונות הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:

http://www.businesswire.com/news/home/20160531005963/en

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire