GSMA מודיע מי הנואמים במובייל 360 – אפריקה

 

התוכנית בטנזניה כוללת מנהלים בכירים מארגונים כגון Airtel Africa, אריקסון, Huawei, איגוד האינטרנט, ONEm, טיגו וודאקום.

לונדון, 1 ביוני 2016, (BUSINESS WIRE) :

ארגון GSMA הודיע היום מי הנואמים הראשונים בכנס סדרת מובייל 360 2016 – אפריקה (2016 Mobile 360 Series – Africa), שיתקיים ב-26 עד 28 ביולי במרכז הכנסים הבינ"ל ג'וליוס נייררה בדאר אס סאלם, טנזניה. טיגו אושרה כנותנת חסות פלטינה של האירוע, CM Groep ו-TransferTo Inc. הן נותנות חסות כסף ו-Huawei היא תומכת הענף הגלובלית של כל סדרת הכנסים מובייל 360 שיתקיימו ב-2016. בנוסף, מובייל 360 – אפריקה מקבלת תמיכה מלאה מנציבות המדע והטכנולוגיה של טנזניה (COSTECH) ורשות הרגולציה בתקשורת של טנזניה (TCRA).

"ענף המובייל ממלא תפקיד מפתח בהגברת הכלילה הדיגיטלית, הפיננסית והחברתית במדינות אפריקניות רבות על ידי מתן גישה למידע ושירותים חשובים, ובמובייל 360 – אפריקה יתכנסו בעלי עניין חשובים כדי לבחון את הצעדים המעשיים שנחוצים כדי להתגבר על חסמים קריטיים בטכנולוגיה, מימשל, מודלים עסקיים והשקעות", אמר מייקל או'הייר, מנהל שיווק ראשי, GSMA. "אפריקה שמדרום לסהרה היא שוק המובייל שצומח הכי מהר בחמש השנים האחרונות, גם במספר המנויים וגם במספר החיבורים, והמחקר שלנו מראה שזה יישאר כך עד 2020 לפחות. זאת תקופה מלהיבה בהתפתחות של אפריקה והדינאמיקה של השוק המגוון הזה תתבטא בכל סדר היום של מובייל 360 – אפריקה".

במובייל 360 – אפריקה מנכ"לים ומנהלים בכירים מחברות מובייל מובילות ומשחקנים בכל הסביבה הדיגיטלית יתייחסו למגמות והסוגיות הכי דוחקות במובייל. הדוברים שאושרו להציג במובייל 360 – אפריקה כוללים את:

האירוע יכלול נאומים מרכזיים מעוררי מחשבות, שיחות ליד האח ודיונים בפאנלים. הנושא הכללי של האירוע הוא "להאיץ את הגישה עבור כולם כדי ליצור חברה מכלילה מבחינה דיגיטלית", וכל מושב יעסוק בהיבט שונה של סיפור ההעצמה, כגון "פיתוח סביבות לשירותים דיגיטליים עתידיים", "יצירת הזדמנויות לתוכן מקומי" ורבים אחרים. סדר היום המלא של הכנס זמין בכתובת www.mobile360series.com/africa/#agenda/.

בנוסף לכנס המרכזי, מובייל 360 – אפריקה ידגיש את היוזמות והפעילויות של תוכנית המובייל למען פיתוח של GSMA. האירוע יתמקד בפעילות של GSMA להגברת הגישה והשימוש בשירותי מובייל משפרי חיים, האצת השיפורים החברתיים כלכליים עבור אלה שלא מקבלים שירות מספיק, במיוחד נשים, כפריים וצעירים, ובמיוחד כלילה דיגיטלית ופיננסית וזהות לאלה שלא רשומים.

GSMA Jumpstart

תוכנית Jumpstart  של GSMA חזרה לשנה שנייה, והיא מזמינה הזנקים להציג את חידושי המובייל שלהם באזור. הפלטפורמה הזאת להצגת רעיונות של הזנקים תכלול שישה עד שמונה יזמים נלהבים בתחילת דרכם, שכל אחד מהם יציג את הרעיון שלו בחמש דקות לפאנל של חברות תקשורת ומשקיעים ולקהל, ולאחר מכן יהיו שאלות. אחרי חלק הצגת הרעיונות תהיה קבלת פנים לא פורמלית לנטוורקינג עבור המשתתפים והקהל.

ההרשמה למובייל 360 – אפריקה פתוחה עכשיו

ההרשמה למובייל 360 – אפריקה פתוחה עכשיו. אנשים המעוניינים להשתתף, בקרו באתר www.mobile360series.com/africa/#register.

היו מעורבים במובייל 360 – אפריקה

כנס מובייל 360 2016 – אפריקה הוא השלישי בסדרה של שבעה אירועים המתמקדים בענף שמתקיימים בערים מרכזיות ברחבי העולם. למידע על מובייל 360 – אפריקה, כולל הזדמנויות למתן חסויות, בקרו בבקשה באתר www.mobile360series.com/africa. עקבו אחרי התפתחויות ועדכונים לגבי מובייל 360 – אפריקה (#m360Africa) בטוויטר @GSMA, בפייסבוק www.facebook.com/Mobile360Series ולינקדאין www.linkedin.com/company/gsma-mobile-360-series.

אודות GSMA

GSMA מייצג את האינטרסים של מפעילי המובייל בכל העולם, ומאחד קרוב ל-800 מפעילים עם יותר מ-250 חברות בסביבת המובייל הרחבה, כולל יצרני טלפונים ומכשירים, חברות תוכנה, ספקי ציוד וחברות אינטרנט, וגם ארגונים במגזרי תעשייה משיקים. GSMA גם מפיק אירועים מובילים בענף כמו כנס המובייל העולמי, כנס המובייל העולמי שנגחאי וסדרת הכנסים מובייל 360.

למידע נוסף, בקרו בבקשה האתר התאגידי של GSMA בכתובת www.gsma.com. עקבו אחרי GSMA בטוויטר: @GSMA.

צפו בגרסת המקור בשפה האנגלית באתר businesswire.com:

http://www.businesswire.com/news/home/20160601005086/en/

אנשי קשר

בשם GSMA
Charlie Meredith-Hardy
+44 7917 298428
CMeredith-Hardy@webershandwick.com
או
David Ntwampe Maila
+ 27 72 015 4702
dmaila@webershandwick.com
או
משרד העיתונות של GSMA
pressoffice@gsma.com

 

מקור: GSMA

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire