מאיץ העסקים פלורידה ישראל מודיע כי חתם עם מפקדת היחידות למבצעים מיוחדים של צבא ארצות הברית על הסכם לשיתוף פעולה מחקר ופיתוח

 

מאיץ העסקים פלורידה ישראל מודיע כי חתם עם מפקדת  היחידות למבצעים מיוחדים של צבא ארצות הברית על  הסכם לשיתוף פעולה מחקר ופיתוח של טכנולוגית חדשות עבור הכוחות המיוחדים של צבא ארה"ב

מאיץ הטכנולוגיות שנמצא בטמפה ישתף פעולה בפיתוח טכנולוגיות  לשיפור היכולות המבצעיות של כוחות SOCOM

טמפה, פלורידה, 28 באוגוסט 2016, (BUSINESS WIRE):

מאיץ העסקים פלורידה ישראל (FIBA) גאה להודיע שהתקשר בהסכם עם מפקדת היחידות למבצעים המיוחדים של צבא ארצות הברית (SOCOM) לשיתוף פעולה בנושאי מחקר ופיתוח של טכנולוגיות חדשניות. ההסכם לשיתוף פעולה יוצר שותפות בין שני הארגונים שלפיו חברות ישראליות שתיבחרנה להשתתף בתוכנית ההאצה של  FIBA יוכלו להציג לפיקוד ולאגף הרכש של SOCOM טכנולוגיות, מוצרים או שירותים שעונים לצרכים או משפרים את יכולות היחידות המיוחדות של הצבא האמריקאי .

"אנחנו נלהבים ליצור שותפות עם ארגון כל כך מתקדם ודינמי", אמרה ד"ר ויקי רבנו, הנשיאה והמנכ"לית של מאיץ העסקים פלורידה ישראל. "סטרטאפים וחברות ישראליות רבות נוסדו על ידי יזמים בעלי רקע וניסיון שצברו בפיתוח טכנולוגיות למטרות צבאיות. היכולת לעבוד ולפתח עבור SOCOM מהווה לא רק הזדמנות עסקית עצומה עבור היזמים הישראלים, אלא גם אתגר והזדמנות לפריצת דרך ופיתוח יכולות שישמרו על יתרונו של החייל ביחידות המיוחדות מול האתגרים שניצבים בפניו בשדה הקרב ולמול אויביו".

תקציב הרכש של SOCOM עומד על יותר מ-3 מיליארד דולר בשנה והוא כולל תקציב מו"פ של 538 מיליון דולר ב-2016. ל SOCOM עצמאות וגמישות בכל הקשור לניהול התקציב למחקר ופיתוח ולרכש, כשההחלטות בעניין זה אינן מצריכות את אישור הפנטגון ונעשות באופן עצמאי ומקומי במטה הכוחות המיוחדים שממוקם בטמפה.

כחלק מההסכם, חברות ישראליות שתיבחרנה להשתתף בתוכנית האקסלרטור של  FIBA והטכנולוגיה שבה הן עוסקות מתאימה לצרכי SOCOM כפי שמוגדרים מעת לעת, יוכלו לפתח טכנולוגיות חדשניות, חומרים, רכיבים, תוכנה, מודלים, סימולציות ומערכות חכמות ואחרות בתאום עם ועבור מינהל המדע והטכנולוגיה במרכז הרכש של SOCOM. החברות הישראליות שתיבחרנה להשתתף בתוכנית ההאצה של FIBA יוכלו להציג את הטכנולוגיות שפיתחו בפני SOCOM  בתחומים מגוונים כגון טכנולוגיות רפואיות, ביומטריקה, ניידות, אבטחת סייבר ,הספק ואנרגיה של חיישנים מרחוק, האינטרנט של הדברים ובתחומים נוספים. חברות שתיבחרנה להשתתף בתוכנית  של FIBA תהיה גם אפשרות לקבל מידע, משוב ונתונים מנציגי SOCOM וכן אפשרות להשתמש בציוד ובמעבדות של SOCOM, והכל במטרה לשפר את יכולתן לענות על צורכי הטכנולוגיה של SOCOM באמצעות מחקר ופיתוח משותפים.

אודות מאיץ העסקים פלורידה ישראל

מאיץ העסקים פלורידה ישראל (FIBA), שהושק ב-2016 על ידי הפדרציה והמרכזים הקהילתיים היהודיים של טמפה, הוא מאיץ טכנולוגיות שנמצא בפלורידה ומטרתו לקדם ולפתח מיזמים טכנולוגיים ישראלים עתירי צמיחה באזור מפרץ טמפה בפלורידה. היעד העיקרי שלנו הוא לעזור לחברות הזנק ישראליות בתחום ההייטק, הבולטות באיכותן בתחום עיסוקן, להצליח ולמצות את מלוא פוטנציאל הצמיחה שלהן בארה"ב. מאיץ העסקים פלורידה ישראל נבנה במטרה לענות על הצרכים של חברות ישראליות בשלב בו הוכחה ההיתכנות הטכנולוגית שלהן והן מבקשות לפנות לשווקים האמריקאים. מאיץ העסקים פלורידה ישראל מציע מקצועיות ומומחיות, באמצעות תכניות וסדנאות מובנות, מפגשי ייעוץ אחד על אחד, גישה למובילי דעה ולמומחים כמו גם קישור למשקיעים פוטנציאליים וחשיפה ללקוחות ולשותפים אסטרטגיים. FIBA הינו ארגון שאינו למטרות רווח והוא ממומן בין היתר על ידי המשרד להזדמנויות כלכליות של מדינת פלורידה (DEO). למידע נוסף, בקרו באתר שלנו בכתובת www.fiba.io.

אנשי קשר

מאיץ העסקים פלורידה ישראל
ג'ק רוס
Jack@fiba.io

מקור: מאיץ העסקים פלורידה ישראל 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire