האקתון מוראטה השני ייערך בישראל


הואופדרורפ, הולנד,  5 בספטמבר 2016, (BUSINESS WIRE) Murata Electronics Europe B.V.:

סקירה כללית

Murata Electronics Europe B.V. משתפת פעולה עם Samurai Incubate Inc. (מטה: שינאגאווה, טוקיו; מנכ"ל: קנטרו סאקאקיבארה) באירוח האקתון מוראטה השני.

בהאקתון השני אנו מחפשים רעיונות עסקיים חדשים בתחום האינטרנט של הדברים – IoT.

האירוע יתקיים ב-14-15 בספטמבר בישראל.

*מה זה "האקתון"?

האקתון, שנטבע מצירוף של המילים "האק" ו-"מרתון", הוא אירוע שבו יזמים נפגשים כדי להתחרות בצוותים וליצור רעיונות חדשים. המשתתפים כותבים תוכניות ומפתחים יישומים במשך כמה ימים.

תמצית

עולם הIoT מתרחב בקצב מהיר, ויש דרישה להיווצרות מוצרים חדשניים וללא תקדים. מוראטה מתמקדת לכן ביצירת עסקים חדשים בתחום ה- IoT ובעקבות הצלחת ההאקתון הראשון שנערך בשנה שעברה, יתקיים האקתון מוראטה השני בישראל.

מטרת האירוע היא לפתח יישומים חדשים על ידי שילוב הרכיבים החדישים של מוראטה, במיוחד חיישנים ומודולי תקשורת, עם רעיונות מקוריים מישראל, מדינה שידועה במומחיות שלה בפיתוח תוכנה.

פרטים על ההאקתון

שם

האקתון מוראטה השני בישראל

מארגנת/ שותפה

מארגנת: Murata Electronics Europe B.V.

שותפה: Samurai Incubate Inc.

תאריכים

14-15 בספטמבר 2016

מקום

תל אביב, ישראל

תנאי השתתפות

הרשמה בצוותים (2-5 חברים)

מספר הצוותים שהתקבלו

15 צוותים

לו"ז

פתיחת ההרשמה: 2 ביוני 2016

סיום ההרשמה: 31 באוגוסט 2016

האקתון: 14-15 בספטמבר 2016

כתובת

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfNBu_w6ifRHEDwGRHMmZuZk0EGeN9SgsBy57PYYkSN38IsQg/viewform

אחד עשר צוותים השתתפו בהאקתון מוראטה הראשון. הצוות הזוכה, ההזנק הישראלי The Elegant Monkeys, חתם הסכם עם Murata לפיתוח משותף בתחום הרפואי.

The Elegant Monkeys על הזכייה בהאקתון מוראטה הראשון

"חברת The Elegant Monkeys - TEM נרגשת להתחיל בשיתוף פעולה מאוד שאפתני ואסטרטגי עם Murata, שהתאפשר כתוצאה מהזכייה בהאקתון הישראלי הראשון שלה בשנה שעברה. אנחנו מאמינים שהשילוב של החדשנות היפנית בחומרה איכותית יחד עם המומחיות הישראלית בתוכנה ואלגוריתמים יוביל לתקן תעשייה חדש במוצרים. למרות שאין ביכולתנו לפרט כעת, המיזם המשותף הוא צעד גדול בשיתוף הפעולה הישראלי יפני שמטרתו פיתוחים טכנולוגיים".

אודות The Elegant Monkeys

TEM היא חברת הזנק ישראלית שמתמחה בתוכנה, מובייל, IoT וטכנולוגיות רפואה. TEM מממשת את החזון של תרגום רגשות של בני אדם לאותות דיגיטליים כדי לשפר את איכות החיים של החברה המודרנית באמצעות חידושים טכנולוגיים. למידע נוסף, בקרו באתר של TEM בכתובת https://www.elegantmonkeys.com/.

אודות Samurai Incubate Inc.

Samurai Incubate Inc., אחת החממות המובילות ביפן, השיקה פעילויות פרואקטיביות רבות במסגרת המשימה שלה לשנות את העולם לפי העקרון "Go Action! Go Change!" ("קדימה פעולה! קדימה שינוי!"), כולל חללי העבודה המשותפת לחממות Samurai Startup Island (טוקיו) ו-Samurai House (ישראל), אירועי Samurai Venture Summit לתמיכה ביזמים (נערכים ביפן ובצפון אמריקה יחד עם ASEAN, ישראל, ועוד) וקרן השקעות. לפרטים בקרו באתר http://www.samurai-incubate.asia/.

גלריית תמונות/ מולטימדיה זמינה:

http://www.businesswire.com/cgi-bin/mmg.cgi?eid=51409392&lang=en

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרת נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

אנשי קשר

Murata Manufacturing Co., Ltd.
Junko Matsumura, +81-75-955-6786
Corporate Communication Office
pesec_mmc@murata.com

מקור:  Murata Manufacturing Co., Ltd.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire